Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

CAD Projekt K&A ogłasza trzecią edycję spotkań dla projektantów wnętrz

artykuł promocyjny

„Projektuj. Odkrywaj. Wyrażaj.” to hasło tegorocznej odsłony cyklu CAD projekt_DESIGN. Jego organizatorem jest CAD Projekt K&A – producent oprogramowania do projektowania wnętrz. Firma już po raz trzeci zaprasza projektantów na spotkania szkoleniowe, które w 2024 roku przeprowadzi w 17 miastach w różnych częściach Polski.

CAD Projekt K&A ogłasza trzecią edycję spotkań dla projektantów wnętrz
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

"Tegoroczne hasło zachęca uczestników, by podczas spotkań korzystali nie tylko z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów i prelegentów, ale również obiektów, które wybraliśmy" – mówi Mateusz Bartkowiak, Marketing & PR Manager w firmie CAD Projekt K&A. – "Zabierzemy projektantów m.in. do Białego Spichlerza w Słupsku, Muzeum Polskiej Wódki na warszawskiej Pradze, Kopalni Soli w Wieliczce czy poznańskiego Centrum Kultury Zamek".

Jak w ubiegłych latach, partnerem cyklu jest Grupa Tubądzin, która na potrzeby spotkań przygotuje prezentacje m.in. na temat ciekawych zastosowań płytek ceramicznych w projektach. Za część szkoleniową odpowiadają projektantki Anastazja Dublaga oraz Anna Sosnowska oraz Grzegorz Borkowski.  

"Program spotkań jest tak przygotowany, że trafi zarówno do osób z dużym doświadczeniem, jak i tych początkujących" – mówi Jakub Krzyżański, Marketing Specialist w firmie CAD Projekt K&A. – "W naszym oprogramowaniu pewne operacje można wykonać różnymi metodami, a większość użytkowników to samoucy, dlatego zawsze warto uzupełniać wiedzę o nowe sposoby projektowania i pod okiem ekspertów wypracować sobie najlepszą dla siebie drogę do wyrażania własnych wizji".

Rok temu na CAD projekt_DESIGN spotkało się łącznie ponad 1300 projektantów i architektów. W tym roku, z uwagi na wybór atrakcyjnych miejsc spotkań oraz dodatkową datę, spodziewana jest jeszcze większa frekwencja.

Poniżej lista wszystkich spotkań:

- 2 lutego 2024 - Pabianice (Fabryka Wełny)

- 16 lutego 2024 - Szczecin (Stara Rzeźnia)

- 8 marca 2024 - Słupsk (Biały Spichlerz)

- 22 marca 2024 - Warszawa (Muzeum Polskiej Wódki)

- 12 kwietnia 2024 - Bydgoszcz (Muzeum Wodociągów)

- 26 kwietnia 2024 - Wrocław (The Bridge)

- 10 maja 2024 - Opole (Muzeum Polskiej Piosenki)

- 24 maja 2024 - Gdynia (Muzeum Marynarki Wojennej)

- 13 czerwca 2024 - Białystok (Traugutta 3)

- 28 czerwca 2024 - Poznań (Centrum Kultury Zamek)

- 6 września 2024 - Olsztynek (Pałac Warlity)

- 20 września 2024 - Wieliczka (Kopalnia Soli)

- 11 października 2024 - Szklarska Poręba (Mercure)

- 25 października 2024 - Toruń (CKK Jordanki)

- 15 listopada 2024 - Gdańsk (Progres)

- 29 listopada 2024 - Mierzęcin (Pałac Mierzęcin)

- 6 grudnia 2024 - Lublin (Lubelskie Centrum Kultury)

 

3 edycja spotkań cad designUdział w wydarzeniach jest bezpłatny. O starcie zapisów na poszczególne spotkania firma CAD Projekt K&A będzie informować na swoich social mediach oraz stronie https://projekt-design.grwebsite.pl/

 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomośćprogramy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


Wizualizacje Cad Projekt Wizualizacje Cad Projekt Wizualizacje Cad Projekt Wizualizacje Cad Projekt

facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
instagram.com/cad_projektka
pl.pinterest.com/cadprojektka
Facebook
Instagram