Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Deska na ścianę - inspiracja do Twojego wnętrza

artykuł promocyjny

Drewniane deski najczęściej są używane do układania podłogi, co daje piękny, naturalny efekt i sprawia, że całe wnętrze wygląda stylowo i harmonijnie. Jednak podłoga nie jest jedyną powierzchnią, na której można zastosować deski. Ich walorami można cieszyć się również wykorzystując je jako okładzinę ścienną. Deski na ścianie są coraz popularniejszym trendem - jakie są możliwości ich aranżacji?

Deska na ścianę - inspiracja do Twojego wnętrza
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Deski na ścianie - sposób na wyeksponowanie piękna drewna

Zastosowanie naturalnych, drewnianych desek na ścianie to nowatorski sposób na ciekawe, wyjątkowo atrakcyjne wizualnie wnętrze, odpowiadające światowym trendom. Na ścianie można łatwo wyeksponować naturalne piękno drewna. Możliwości wyboru są ogromne - dostępnych jest wiele różnorodnych gatunków i odcieni drewna, różnych rozmiarów desek i różnych możliwości układania. Ponadto drewno ułożone na ścianie ociepla wizualnie przestrzeń, dodaje jej przytulnego charakteru oraz wycisza pomieszczenie.

Deska na ścianie Joy

 

Dowolność aranżacji - deska na całej ścianie albo na fragmencie

Zgodnie z nowoczesnymi trendami warto wykorzystywać naturalne materiały, a przede wszystkim drewno. Pamiętaj, że drewniane deski możesz zastosować na całej ścianie, ale nie tylko. Ciekawe może okazać się wykorzystanie drewna na wybranym fragmencie ściany, np. w jej centralnej części, w połączeniu z pomalowaną ścianą, betonem czy kamieniem. Zobacz przykładowe aranżacje poniżej:

Deska na ścianie Gentle

Deska na ścianie Gentle

 

Deski na ścianie - montaż

Przymocowanie desek do ściany nie jest zadaniem trudnym ani skomplikowanym. Marka Barlinek zaproponowała rozwiązanie, które ułatwia montaż deski barlineckiej na ścianie. Używa się specjalnie zaprojektowanego klipsa montażowego oraz typowych materiałów wykończeniowych - płaskowników i kątowników aluminiowych do naroży wewnętrznych i zewnętrznych. Instrukcję montażu desek na ścianie krok po kroku oraz dodatkowe wskazówki można znaleźć na stronie marki Barlinek.

Deska na ścianie Excite

Kontakt w sprawie produktów:

BARLINEK S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
tel. +48 41 333 11 11
www: www.barlinek.com.pl
mail: wyślij wiadomośćdeska Barlinecka » listwy przypodłogowe » produkty do pielęgnacji i montażu » podłogi sportowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii BARLINEK:

BARLINEK Facebook   pinterest BARLINEK   BARLINEK instagram   Youtube BARLINEK

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram