Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Przytulne i jesienne aranżacje z Barlinek

artykuł promocyjny

Drewniane podłogi to ponadczasowe piękno i elegancja. Zastąpienie ich jakimkolwiek innym materiałem jest tak naprawdę niemożliwe - nie da się uzyskać takiego efektu przy użyciu zamienników, syntetycznych drewnopodobnych paneli itp. Drewniane podłogi dodają wnętrzu naturalnego blasku i ciepła. Są istotnym elementem gustownych, harmonijnych aranżacji wnętrz.

Przytulne i jesienne aranżacje z Barlinek
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Deski Barlinek pozwalają stworzyć stabilne i piękne podłogi. Są w stu procentach drewniane i nadają się do stosowania w domach wykorzystujących ogrzewanie podłogowe. Deski mają stabilną konstrukcję, gwarantującą wysoką trwałość. Część oferowanych przez Barlinek modeli dodatkowo ma krawędzie fazowane z czterech stron, co pozwala uzyskać charakterystyczny efekt końcowy po ułożeniu podłogi.

Konstrukcja deski Barlinek

 

Sto procent natury w twoim domu

Deska Barlinecka powstaje wyłącznie z prawdziwego drewna, co sprawia, że każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Poszczególne deski mogą różnić się nieco od siebie odcieniem, obecnością sęków czy układem słoi. Ta stuprocentowa naturalność sprawia, że gotowe produkty mogą różnić się od wzorów prezentowanych w materiałach marketingowych marki, na wzornikach eksponowanych w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej producenta. To normalne zjawisko w przypadku produktów pochodzących z natury, a nie syntetyzowanych w laboratoriach i zakładach produkcyjnych.

 

Ciesz się jesienią z wyjątkowymi aranżacjami Barlinek

Jesień niekoniecznie musi być szara i posępna. To również ciepłe kolory, odcienie złota czy brązu. W pogodny, jesienny klimat wpisują się aranżacje z Deską Barlinecką, np. podłoga Dąb Jaspis Piccolo.

 

Dąb Jaspis Piccolo

Dąb Jaspis Piccolo ma ciekawy złoty kolor, co ma nawiązywać do starych dębowych desek. To jednolamelowa podłoga dębowa, zabezpieczona lakierem matowym. Dodatkowo krawędzie podłogi są fazowane z czterech stron.

Dąb Jaspis Piccolo

Dąb Jaspis Piccolo

 

Listwy przypodłogowe – najlepsze wykończenie dla podłogi

Drewniane listwy przypodłogowe to najlepsze wykończenie dla podłogi z Deski Barlineckiej, płytek czy paneli. Są bardzo funkcjonalne, ponieważ dzięki specjalnym rowkom możemy ukryć w nich kable. Barlinek oferuje listwy przypodłogowe białe malowanie, pokryte naturalnym fornirem lub foliowane w wielu profilach i wybarwieniach dopasowanych do koloru podłogi.

Listwa przypodłogowa Barlinek

Jesienna promocja na podłogi Barlinek

Tylko teraz wybrane modele w jesiennej promocji https://www.barlinek.com.pl/podlogi-drewniane-deska-podlogowa-promocje/

Kontakt w sprawie produktów:

BARLINEK S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
tel. +48 41 333 11 11
www: www.barlinek.com.pl
mail: wyślij wiadomośćdeska Barlinecka » listwy przypodłogowe » produkty do pielęgnacji i montażu » podłogi sportowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii BARLINEK:

BARLINEK Facebook   pinterest BARLINEK   BARLINEK instagram   Youtube BARLINEK

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram