konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Szafka pełna letnich smaków

data aktualizacji: 05-08-2022, 06:10 – artykuł promocyjny

Przetwory, które robimy sami, są o wiele zdrowsze i smaczniejsze od tych gotowych, kupionych w sklepie. Jeżeli przechowujemy je w odpowiedni sposób, mogą one czekać na spożycie choćby i kilka lat, a po otwarciu wciąż będą wyśmienite. Wiadomo także, że jak już robimy przetwory to tak, aby starczyło na całą zimę. Gdzie więc pomieścić te wszystkie słoje, słoiki i słoiczki, a do tego zrobić to w taki sposób, aby wygodnie było sięgnąć po każdą pozycję, nawet te stojące w dalszych rzędach?

Szafka pełna letnich smaków

Doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli łatwo i szybko wejrzeć w nasze zapasy i przeczytać etykiety na słoikach, stanie się system DISPENSA. Daje on klarowny widok z obu boków na zawartość szafki. Dzięki temu mamy dokładny obraz aktualnego stanu spiżarni. Do tego, wyciąg DISPENSA daje możliwość zagospodarowania bardzo wąskich wnęk o szerokości 15 cm. Dlatego właśnie nawet najwęższe miejsce w kuchni bez problemu przekształcimy w pojemną spiżarnię.

Szafka kuchenna DISPENSACargo na słoiki w kuchni

 

Brak osobnego pomieszczenia? Wystarczy szafka!

 

Funkcjonalna spiżarnia nie musi być osobnym pomieszczeniem tylko na żywność. Dzięki PEKA będziemy mogli zorganizować spiżarnię w przestrzeni kuchennej, a jej systemy przechowywania zapewnią nam maksymalną oszczędność miejsca.

Szafka kuchenna TANDEM przechowa każdy rodzaj produktów niewymagających chłodzenia w sposób, który przypomina przechowywanie w lodówce. Omawiane cargo jest niesamowicie pojemne – otwiera się je jak lodówkę i posiada półki wewnątrz szafki oraz na jej drzwiach. Aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do zawartości szafki, zaprojektowano półki w taki sposób, by wysuwały się po jej otwarciu. Istnieje także możliwość łączenia szafek TANDEM, tworząc przy tym systemy TANDEM Depot.

 

To bliżej, tamto dalej…

 

Od teraz nie będziemy musieli zastanawiać się już nad tym, w jaki sposób poustawiać produkty, by te częściej używane stały na półkach z przodu a te, po które sięgamy rzadziej z tyłu. Nie będziemy się także martwić o to, że jakieś paczki przewrócą się i rozsypią. Nie dość, że nasze produkty zaczną zajmować mniej miejsca, będąc jednocześnie pod ręką, to uzyskamy do nich dostęp ze wszystkich stron. Nie będzie trzeba wyjmować i przestawiać pudełek, żeby dostać się do danej rzeczy. To wszystko stanie się możliwe z szafką DISPENSA, dzięki której perfekcyjnie i funkcjonalnie zagospodarujemy naszą niewielką przestrzeń między szafkami.

Spiżarnia w przestrzeni kuchennej

 

Zyskaj przestrzeń na produkty

 

Szafka DISPENSA uważana jest za najlepsze rozwiązanie do wnęk kuchennych, dzięki możliwości dostosowania jej wysokości do określonych potrzeb. Zmieści się nawet tam, gdzie trudno zmieścić wszystko inne, a do tego sama pomieści więcej, niż można się po niej spodziewać. Dodatkowym udogodnieniem, które usprawni porządkowanie naszych produktów, będzie system pojemników YouboXx do przechowywania małych przedmiotów, w który można wyposażyć szafkę.

System pojemników YouboXx

DISPENSA jest dyskretna i funkcjonalna. Zaskakuje zarówno swoją wąską formą, jak i cichym działaniem. Została wyposażona w system hamowania przy zamykaniu oraz w mechanizm cichego otwierania. Hamulec, który zamontowano dodatkowo, sprawia, że szafka płynnie się wysuwa i łagodnie zatrzymuje się na końcu. Bez względu na znajdujące się w środku obciążenie.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
System AXIS PRO - stylowy ład

meble kuchenne

System AXIS PRO - stylowy ład

Chęć maksymalnego wykorzystania przestrzeni powoduje, że stale szukamy prostych i inteligentnych rozwiązań,... więcej...

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

meble kuchenne

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

Coraz częściej miejsce tradycyjnych szafek kuchennych zajmują szuflady. Są one bowiem bardziej praktyczne... więcej...

Ekologiczne segregatory na śmieci

meble kuchenne

Ekologiczne segregatory na śmieci

Segregacja śmieci jest pożyteczna nie tylko z punktu widzenia troski o ekologię, ale również z... więcej...