konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Strefa zmywania pełna blasku i elegancji. Odkryj wyjątkowy zlewozmywak marki Kernau

data aktualizacji: 15-07-2022, 08:27 – artykuł promocyjny

Strefa zmywania w Twojej kuchni od teraz może być stylowa i super praktyczna. Poznaj granitowy zlewozmywak marki Kernau z zestawem funkcjonalnych akcesoriów i syfonem ze złotymi elementami.

Strefa zmywania pełna blasku i elegancji. Odkryj wyjątkowy zlewozmywak marki Kernau

 

Imponujące wzornictwo

 

Unikatowe połączenie najwyższej klasy designu z uwzględnieniem wszystkich praktycznych funkcji, jakie w kuchni powinien i może spełniać zlewozmywak, w tym i takich, które z pewnością Was zaskoczą – wszystko to odkryjecie w zestawie do strefy zmywania KGS D 6078 1B1D DEEP BLACK + GOLD METALLIC, zaproponowanym przez markę Kernau.

Zlewozmywak KGS D 6078 1B1D DEEP BLACK wykonany został z wysokiej jakości granitu, którego zastosowanie produktowi zapewnić ma trwałość i odporność na zniszczenia. Sam producent potwierdza to zresztą, aż 10-letnią gwarancją udzielaną na ten model. Warto zwrócić uwagę także na głęboki odcień czerni zlewozmywaka. To za jego sprawą zlew Kernau może stanowić tak wyszukany dodatek w stylowo urządzonej kuchni. Szczególnie jeżeli zdecydujemy się na zakup zlewozmywaka KGS D 6078 1B1D w komplecie z syfonem Kernau Gold Metalic ze złotym sitkiem i pokrętłem automatycznego korka.

Zlewozmywak granitowy Kernau

 

Praktyczne akcesoria – maksymalna funkcjonalność

 

Tym jednak, co sprawia, że zlew polskiej marki nie ma sobie równych, jest jego aspekt praktyczny. Wyposażony został on bowiem w dwie deski: szklaną do krojenia i salową deskę ociekową, które ułożone na komorze zmywania, licują się, zakrywając jej zawartość. Zlewozmywak pełen niepozmywanych naczyń, kiedy w progu stają niezapowiedziani goście, przestaje być już problemem. Na co dzień deski przechowywać można na przystosowanym do tego ociekaczu bądź też w dowolnym, innym miejscu, w którym trzymamy kuchenne akcesoria.

Czarny zlewozmywak granitowy

 

Design i funkcjonalność, które docenia branża

 

Zarówno wizualny, jak i użyteczny aspekt zlewozmywaka Kernau KGS D 6078 1B1D DEEP BLACK szybko dostrzegła wnętrzarska branża. Projekt najpierw został doceniony podczas konkursu Dobry Wzór 2021, otrzymując pierwszą nagrodę w kategorii Dom: Kuchnia/Jadalnia. Następnie marka Kernau zakwalifikowała się do czołówki konkursu Dobry Design 2022. Zlewozmywak trafił do ścisłej trójki finalistów kategorii Kuchnie. Oba plebiscyty to prestiżowe wydarzenia świata designu. W ich jury zasiadają najlepsi projektanci, architekci oraz eksperci w zakresie wzornictwa.

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

KERNAU
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. 17 865 26 80
www: www.kernau.com
mail: wyślij wiadomośćDUŻY SPRZĘT AGD: Piekarniki » Płyty grzewcze » Okapy kuchenne » Kuchnie wolnostojące » Chłodziarko-zamrażarki » Zamrażarki » Zmywarki » Pralki » Suszarki
DROBNY SPRZĘT AGD: Kuchenki mikrofalowe
ZLEWY I BATERIE: Zlewy stalowe » Zlewy granitowe » Baterie stalowe » Baterie granitowe » Dozowniki » Zestawy
RTV: Telewizory
AKCESORIA: Środki czystości » Filtry węglowe » Komplety odpływowe » Łączniki

Zobacz zdjęcia w galerii KERNAU:

Podobne artykuły
Stylowa strefa zmywania

zlewozmywaki

Stylowa strefa zmywania

Zlewozmywak Franke Style to produkt, który doskonale łączy w sobie walory funkcjonalne z estetycznymi.... więcej...

Zlewozmywak z płytką komorą

zlewozmywaki

Zlewozmywak z płytką komorą

Boom w światowej aranżacji przeżywają kuchenne zlewy z płytkimi komorami. Głównie dlatego, że... więcej...

Granitowy zlewozmywak w kuchni

zlewozmywaki

Granitowy zlewozmywak w kuchni

Jakimi detalami aranżacji można podkreślić charakter współczesnej, ekologicznej kuchni? Żyjemy... więcej...