konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Amix

Linia Gold od Kernau - pozwól sobie na odrobinę luksusu

data aktualizacji: 15-07-2022, 08:25 – artykuł promocyjny

To prawdziwa gratka dla miłośników złota we wnętrzach i eleganckich aranżacji. Subtelne, minimalistyczne i o prostej formie – AGD polskiej marki Kernau z linii Gold to urządzenia, które odmieniają oblicze kuchennych aranżacji.

Linia Gold od Kernau - pozwól sobie na odrobinę luksusu

 

Złote nowości w ofercie Kernau

 

Kernau proponuje nam nowości wpisujące się w obowiązujące trendy, wyróżniające się niespotykanym designem, najwyższą funkcjonalnością oraz jakością wykonania, potwierdzoną wieloletnią gwarancją. To wyznaczniki, którymi marka kieruje się przy tworzeniu nowych kolekcji, dlatego tych najlepszych cech nie brakuje również urządzeniom z linii Gold.

Złoty okap w ciemnej kuchni

Złote elementy na nowo podbijają kuchenną modę, odkrywając przed nami swoją elegancję i wyrafinowany szyk. W takie założenia perfekcyjnie wpisują się sprzęty Kernau wykończone głębokim odcieniem złota i reprezentujące minimalistyczne wzornictwo. Proste, harmonijne formy sprawdzą się w każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. Poznajcie wszystkie urządzenia Kernau z linii Gold.

Pastelowa kuchnia ze złotym okapem

 

Złote okapy – trzy praktyczne modele

 

Niezależnie od tego, na który ze złotych okapów marki Kernau się zdecydujemy, zyskamy wydajny sprzęt, który swobodnie możemy użytkować również w otwartych kuchniach. Możliwość dostosowania efektywności pracy okapów do sytuacji w pomieszczeniu zapewniają aż 4 stopnie regulacji mocy, wśród których znajdziemy tryb Turbo – dedykowany do zadań specjalnych. Do wyboru mamy dwa modele wyspowe: KCH 0440 Gold Island i KCH 0890 B Gold Island oraz przyścienny: KCH 0440 Gold, o klasycznych formach tuby i odwróconej litery T. Każdy z nich może działać w obiegu otwartym – jako wyciąg – lub zamkniętym – jako pochłaniacz. To alternatywa, która zapewnia nam dodatkową elastyczność podczas projektowania kuchennego wnętrza.

Czarny okap ze złotym elementemZłoty okap w kształcie tuby

 

Strefa zmywania w wersji gold

 

Kolejny produkt z linii Gold marki Kernau to wyjątkowy zlewozmywak KSS U 61.1 1B SS. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, jednokomorowy zlew, który możemy zainstalować na równi z blatem, może stać się charakterystycznym akcentem naszej kuchennej aranżacji. Wybarwienie odznaczające się intensywnym odcieniem złota uzyskano, stosując zaawansowaną technologię powlekania PVD. Co więcej, powstała w sten sposób powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, w tym również zarysowania. Poświadczeniem wysokiej jakości zlewu jest zresztą aż 10-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Stąd też możemy mieć pewność, że zakup tego modelu to inwestycja pozbawiona wszelkiego ryzyka.

Złota strefa zmywania

 

Złote bateria i akcesoria

 

Jakie dodatki dobrać do złotego zlewozmywaka? Kompleksowa oferta marki Kernau ułatwia nam zadanie. Do linii Gold trafiły bowiem w pełni złota bateria KWT 34 Gold i dwa złoto-czarne modele: KWT 35 Gold Nano i KWT 39 Elastic Gold Nano, które tak naprawdę mogą stanowić doskonałe uzupełnienie zarówno zlewów metalowych, jak i granitowych. Natomiast dozownik do płynu KSD 03 Gold ze złotą pompką dodatkowo pomoże w praktycznym zagospodarowaniu strefy zmywania.

Czarny zlewozmywak ze złotą bateriąBiały zlewozmywak ze złotą baterią

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

KERNAU
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. 17 865 26 80
www: www.kernau.com
mail: wyślij wiadomośćDUŻY SPRZĘT AGD: Piekarniki » Płyty grzewcze » Okapy kuchenne » Kuchnie wolnostojące » Chłodziarko-zamrażarki » Zamrażarki » Zmywarki » Pralki » Suszarki
DROBNY SPRZĘT AGD: Kuchenki mikrofalowe
ZLEWY I BATERIE: Zlewy stalowe » Zlewy granitowe » Baterie stalowe » Baterie granitowe » Dozowniki » Zestawy
RTV: Telewizory
AKCESORIA: Środki czystości » Filtry węglowe » Komplety odpływowe » Łączniki

Zobacz zdjęcia w galerii KERNAU:
Podobne artykuły
Trendy kolorystyczne na zimę

trendy kuchenne

Trendy kolorystyczne na zimę

Zalety brązu trudno przecenić. To kolor, który daje poczucie bezpieczeństwa. Nie bez przyczyny ... więcej...

Ciekawe pomysły na oświetlenie kuchni

trendy kuchenne

Ciekawe pomysły na oświetlenie kuchni

Oświetlenie w kuchni wymaga opraw oświetleniowych, które nie tylko dobrze oświetlą nam całą powierzchnię... więcej...

Aranżacja nowoczesnej kuchni - trendy

trendy kuchenne

Aranżacja nowoczesnej kuchni - trendy

Urządzanie nowoczesnej kuchni, szytej na miarę XXI wieku oraz w pełni funkcjonalnej i ergonomicznej z zachowaniem... więcej...