konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Instal-projekt

Ciepło cały rok. Grzejniki elektryczne do domu

data aktualizacji: 04-07-2022, 07:58 – artykuł promocyjny

Stylowe, ale funkcjonalne. Nowoczesne, ale o subtelnych formach. Dopasowane do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Działają bez podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania lub jako tak zwane hybrydy, czyli grzejniki współpracujące z grzałką elektryczną. Ich użytkowanie jest czyste i łatwe, a co najważniejsze – niezależne od pory roku. Grzejnik elektryczny to nowy poziom komfortu dla domu i jego mieszkańców.

Ciepło cały rok. Grzejniki elektryczne do domu

Bezpieczne i funkcjonalne

 

Rozwiązania elektryczne to obecnie bardzo rozwijający się segment branży budowlanej oraz wykończeniowej. Zarówno hybrydowe, jak i całkowicie elektryczne ogrzewanie to mało uciążliwy sposób na zapewnienie ciepła w każdych warunkach i o każdej porze roku. Grzejniki elektryczne są bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale także dla alergików – są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wysuszają powietrza.

Oprócz łatwości montażu urządzenia zasilane energią elektryczną są bardzo efektywne. W przypadku małych wnętrz, takich jak mieszkania w kamienicach czy domki letniskowe, grzejniki elektryczne to alternatywa dla klasycznych rozwiązań grzewczych. Wykorzystanie tradycyjnych instalacji często ograniczane jest przez coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące jakości powietrza. Szybko rozwijająca się gałąź budownictwa energooszczędnego i pasywnego powoduje, że popularność grzejników w pełni elektrycznych stale rośnie.

Grzejnik elektryczny Bionic Electro

 

Idealne dla każdego

 

Projektując i wykańczając wnętrza, wszystkie dodatki dobieramy tak, by odpowiadały naszym oczekiwaniom. Taki sam zabieg zaczynamy stosować także w przypadku grzejników. Przede wszystkim mają być funkcjonalne i praktyczne w użytkowaniu, ale także powinny pasować do pokoju, w którym się znajdują.

Grzejnik elektryczny Vike

Przykładem stylowego, ale bardzo funkcjonalnego w pełni elektrycznego grzejnika jest model BIONIC Electro od Instal-Projekt. Jego ultracienka konstrukcja wykonana jest z litego aluminium. W specjalnie przygotowanych przestrzeniach wewnątrz korpusu umieszczone są elementy grzewcze. Całość jest szczelnie zabezpieczona przed możliwością wniknięcia wilgoci do środka urządzenia. Daje to 100% pewność, że grzejnik jest bezpieczny i będzie działał niezawodnie przez długie lata.

Bionic Electro grzejnik elektryczny

 

Nie tylko lekki

 

Konstrukcja BIONIC Electro powstała z najwyższej jakości aluminium. Grzejniki aluminiowe osiągają pożądaną temperaturę szybciej niż te wykonane z innych materiałów. Wymagają mniej energii, więc rachunki za ogrzewanie są niższe. Aluminium jest lekkie, dlatego transport i montaż takich grzejników jest łatwiejszy. To materiał elastyczny i prosty w kształtowaniu.

 

Jeden produkt, wiele opcji

 

Nie każdy zdecyduje się na produkty w pełni elektryczne. Niektórzy kojarzą takie rozwiązania negatywnie, łącząc je z farelkami. Wychodząc naprzeciw takim głosom, w grzejnikach Instal-Projekt przewidziano możliwość współpracy z grzałką elektryczną.Produkt może być zamontowany jako suszarka elektryczna, jedynie z wykorzystaniem energii elektrycznej lub jako grzejnik hybrydowy, z jednoczesnym podłączeniem do instalacji centralnego ogrzewania oraz do gniazdka elektrycznego. Przykładem pierwszego rozwiązania jest Pop Star Electro, który na stałe zintegrowany jest grzałką elektryczną – wygląda, jak grzejnik c.o., a w rzeczywistości jest w pełni elektryczny.

Grzejnik elektryczny Hot2 Trick

W przypadku drugiej opcji grzejnik tradycyjny podłączony jest do instalacji centralnego ogrzewania, ale ma wmontowaną grzałkę – to użytkownik decyduje w jaki sposób chce z niego korzystać. W czasie sezonu grzewczego pełni on funkcję tradycyjnego grzejnika, po sezonie grzewczym można go wykorzystywać jako grzejnik elektryczny, niezależny od instalacji. W ten sposób utrzymujemy ciepło cały rok.

Rynek ogrzewania elektrycznego stale się rozwija. Technologie stosowane w urządzeniach są coraz bardziej zaawansowane, ale także przyjazne użytkownikom. Grzejniki elektrycznie nie muszą być uciążliwe i nieestetyczne. Decydując się na takie rozwiązanie wprowadzisz w swoje wnętrze nowy poziom komfortu – przez cały rok.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. (54) 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomośćgrzejniki dekoracyjne grzejniki łazienkowe kuchenne grzejniki pokojowe suszarki i grzałki akcesoria


Zobacz zdjęcia grzejników w galerii Instal-Projekt

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
Podobne artykuły
Ciepła podłoga w kuchni - ogrzewanie elektryczne a wodne

ogrzewanie w kuchni

Ciepła podłoga w kuchni - ogrzewanie elektryczne a wodne

Ogrzewanie podłogowe to system zasługujący na uwagę. Często nie jest doceniany na etapie budowy i wykończenia,... więcej...