konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Sięgnij po więcej możliwości z nową lodówką Haier

data aktualizacji: 20-06-2022, 09:40 – artykuł promocyjny

W długich, gorących miesiącach lata każdy z nas powinien znaleźć właściwy sposób na przechowywanie żywności, ze względu na bardzo wysoką temperaturę, jaka zwykle panuje w tym okresie. Na szczęście na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie, które pomoże nam odpowiednio zadbać o nasze produkty. Dzięki nowoczesnej zaskakująco pojemnej lodówce XXL marki Haier zostanie nam zapewniona dłuższa świeżość, a także bezpieczeństwo chłodzonej i zamrażanej żywności.

Sięgnij po więcej możliwości z nową lodówką Haier

 

Bezpieczne przechowywanie i świeżość na dłużej

 

Chłodziarko-zamrażarka Multidoor 5 HCR5919ENMB to przede wszystkim innowacyjność i specjalne technologie. Zaprojektowano ją z myślą o potrzebie przechowywania żywności w gorących miesiącach, aby zapewnić jej świeżość i bezpieczeństwo na dłużej. Specjalne strefy, które opracowano dla tego urządzenia, gwarantują najlepsze warunki przechpowywania. Szuflada Humidity Zone to idealne rozwiązanie dla sezonowych warzyw i owoców, a wpływ na to będzie miała praktyczna strefa wilgotności HCS. Woda nie skrapla się w szufladzie, która zawiera membranę z włókien roślinnych, utrzymującą 90% wilgotności i automatycznie zarządzającą jej poziomem. Sprzyja to cyrkulacji chłodnego powietrza, a nasze owoce i warzywa zachowają soczystość i wartości odżywcze.

Szuflada My Zone Plus to inne rozwiązanie Haier, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Dostajemy możliwość wyboru temperatury w przedziale -3°C do 5°C niezależnej od temperatury w całej lodówce. Specjalny system ABT zatroszczy się natomiast o bezpieczeństwo żywności – usunie aż do 99,9% bakterii. Dzięki technologii stosującej światło ultrafioletowe nie będą powstawać zanieczyszczenia, a zarazki zostaną wyeliminowane z wnętrza lodówki i z pożywienia. Produkty zachowają tym samym smak oraz jakość przez dłuższy czas, a co za tym idzie, nie będą szkodliwe dla naszego zdrowia.

Doskonałymi opcjami wpływającymi na bezpieczeństwo przechowywanej żywności będą także systemy Total No Frost i Fresher Techs. Zapobiegną one powstawaniu szronu w lodówce, a także mieszaniu się zapachów trzymanych w niej rzeczy. Kolejnym ciekawym i użytecznym rozwiązaniem jest system poziomego przepływu powietrza Air Surround Cooling, który zagwarantuje właściwie utrzymaną, idealną temperaturę w całej chłodziarce – zapewni to dłuższą świeżość przechowywanego jedzenia.

Szuflada Humidity Zone

 

Wygoda i pełna kontrola

 

Multidoor 5 HCR5919ENMB zaprojektowano po to, aby udoskonalić wygodę użytkowania. To urządzenie niesamowicie pojemne, pomimo że posiada standardową szerokość – jest wyższe w porównaniu do popularnych modeli i bez problemu pomieści żywność dla całej rodziny przy ograniczonej przestrzeni kuchennej. Dzięki oddzielonym czterem pojemnym szufladom oraz dwóm półkom zamrażalki zmieścimy w niej teraz o wiele więcej rzeczy, a do tego świetnie je uporządkujemy, co zapewni niesamowity komfort korzystania z lodówki.

Osoby ceniące sobie smak dobrego wina, z pewnością ucieszy obecność w urządzeniu specjalnej półki na butelki. To przydatne rozwiązanie sprawi, że oddzielimy wino od jedzenia i zabezpieczymy szkło, co pozwoli na bezpieczne i stabilne przechowywanie. Z pewnością przydadzą się również umieszczone na drzwiach lodówki balkoniki, które dadzą nam szybki i prosty dostęp do mniejszych słoików oraz umieszczonych tam napojów. Plusem będzie także możliwość korzystania z cyfrowego wyświetlacza bez otwierania chłodziarki, zapewniającego łatwą kontrolę temperatury urządzenia. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że nowoczesne technologie sprężarek marki Haier znacząco redukują hałas w trakcie pracy urządzenia. Zwiększa to wydajność lodówki i sprawia, że jej działanie pozostaje niezauważalne. Co ważne, kupując lodówkę, dostajemy dodatkowo 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter.

Specjalne półki na butelki

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

Haier
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
tel.
www: www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl
mail: wyślij wiadomośćUrządzenia do chłodzenia: lodówki multidoor » lodówki jednodrzwiowe » lodówki łączone » zamrażarki pionowe » zamrażarki skrzyniowe » winiarki

Urządzenia do prania i suszenia: pralki ładowane od frontu » pralki ładowane od góry » pralko-suszarki » suszarki bębnowe
Podobne artykuły
Lumio - mini ekspres, maksimum możliwości

sprzęt AGD

Lumio - mini ekspres, maksimum możliwości

Lumio to nowy kompaktowy ekspres automatyczny na kapsułki z oferty NESCAFÉ Dolce Gusto. Pomimo swoich... więcej...

Teka Twin - innowacyjna płyta indukcyjno-gazowa

sprzęt AGD

Teka Twin - innowacyjna płyta indukcyjno-gazowa

Płyty kuchenne Teka to jedna z najbardziej szerokich oraz atrakcyjnych ofert na rynku. Urządzenia, które... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022