konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Subtelne i wytrzymałe systemy meblowe

data aktualizacji: 22-06-2022, 09:40 – artykuł promocyjny

Kuchnia to serce domu. Miejsce, w którym domownicy spotykają się przed i po pracy, aby opowiedzieć sobie, jak minął dzień, wspólnie przygotować i zjeść posiłek. Kuchnia zatem musi spełniać wiele funkcji. Nie jest tylko pomieszczeniem, w którym się gotuje. Musi być miejscem przyjemnym, funkcjonalnym, uniwersalnym i pięknym. Firma Zobal od lat tworzy produkty, które w połączeniu ze sobą dają wachlarz możliwości do wykorzystania. Sprawdź, który jest Twoim ulubionym!

Subtelne i wytrzymałe systemy meblowe

Systemy Zobal IQube 16 i IQube 22 to lekkie, subtelne i jednocześnie wytrzymałe systemy regałów o wielorakim zastosowaniu. W kuchni Systemy te można wykorzystywać na różne sposoby. Jako segmenty półek na ścianie, które pozwolą wyeksponować potrzebne i ulubione przedmioty. Jako półkę wiszącą nad wyspą kuchenną, na której powiesić można kwiaty lub np. kieliszki.

IQube doskonale wyglądać będzie także jako wolnostojący regał, który może być jednocześnie przepierzeniem między strefami większego pomieszczenia. Profile IQube pozwalają na projektowanie prostych półek, jak i złożonych konstrukcji - na tym polega jego wyjątkowość i uniwersalność. Specjalnie zaprojektowane łączniki niejako „otwierają” cały wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Regał IQUBE

Samodzielne konstrukcje wyposażone są w „stopki” z regulacją wysokości lub ślizgacze. Jeśli chcemy powiesić je na ścianie, wystarczy użyć kołków rozporowych. IQube świetnie komponuje się na tle innego systemu Zoba l- Systemu Ściennego. Wówczas koniecznie jest zastosowanie zawieszek uniwersalnych dostępnych w ofercie.

Dodatkową zaletą IQube jest to, że segmenty mogą być wypełnione szkłem lub płytą w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Płyta może być także zastosowana w orientacji pionowej. System jest prosty w montażu i zawsze wykonywany na zamówienie także możemy mieć pewność, że każdy projekt jest niepowtarzalny i starannie dopracowany. Maksymalne obciążenie w zależności od wypełnienia wynosi od 20 do 25 kg. IQube będzie świetnym tłem dla ulubionych książek kucharskich czy ozdobnych kuchennych gadżetów.

IQube dostępny jest w kilku eleganckich wykończeniach, dlatego bez względu na to, jaki styl kuchni wybierzemy, IQube z pewnością się do niego dopasuje.

System regałów IQUBE 22

Wspomniany wyżej System Ścienny to obok Systemów IQube rozwiązanie, które w kuchni nie ma sobie równych. Subtelne połączenie profili i szkła lub ceramiki dają nam element, który oprócz tego, że jest bardzo praktyczny, to wygląda elegancko. Doskonale nadaję się do zagospodarowania przestrzeni pomiędzy szafkami. Dobrze wpisuje się także w trend minimalizmu w kuchni. System Ścienny składa się z profili i całej gamy zawieszek, które można dowolnie ze sobą zestawiać, wpinać i zdejmować w zależności od potrzeby. Podczas gotowania z łatwością można ułożyć sobie książkę kucharską na specjalnej szklanej podstawie, ułożyć przyprawy na dedykowanych do tego pólkach czy umieścić noże w eleganckim drewnianym boksie. W Systemie Ściennym znajdziemy także zawieszki na deski do krojenia, haczyki na kuchenne narzędzia i szklanki.

Kuchnia z regałem IQUBE 16

Kolejnym kuchennym „must have” marki Zobal jest System Bezuchwytowy. To rozwiązanie szczególnie praktyczne w małych kuchniach dlatego, że przestrzeń przy szafkach w kuchni nie jest niczym ograniczona, jak w przypadku standardowych uchwytów. Dodatkowym atutem jest możliwość zintegrowania oświetlenia z Systemem Bezuchwytowym pod blatem i w półkach szklanych. Listwy te doskonale sprawdzą się przy wyspach kuchennych. Oprócz tego dostępne są w wielu eleganckich kolorach od naturalnego aluminium po złoty.

Wszystkie Systemy marki Zobal to funkcjonalne, piękne i proste w montażu produkty. Projektowane w oparciu o długoletnie badania rynku i zgodne z obowiązującymi trendami.

Kontakt w sprawie produktów:

Zobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: wyślij wiadomośćUchwyty meblowe » Fronty meblowe » Rolety aluminiowe » Regały IQube » System regałowy » Ścianki działowe i ekrany » Panele LED » System ścienny » Szafki aluminiowe » System bezuchwytowy » System jezdny » Nóżki do mebli » Podstawy do mebli » Cokoły » Listwy do blatów » Kratki wentylacyjne

 

Zobacz zdjęcia w galerii ZOBAL:

ZOBALZOBALZOBALZOBALZOBAL
Podobne artykuły
Jak połączyć ze sobą dwa blaty

meble kuchenne

Jak połączyć ze sobą dwa blaty

Rozwiązaniem, które pozwala na solidne i estetyczne poziome połączenie dwóch blatów... więcej...

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

meble kuchenne

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

Łączenie elementów zaczerpniętych z różnych stylów to jeden z najsilniejszych trendów... więcej...

Pomysł na spiżarnię z REJS

meble kuchenne

Pomysł na spiżarnię z REJS

Dawniej spiżarnia znajdowała się w każdym domu. Pojawienie się lodówek oraz łatwy dostęp do... więcej...