konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Hettich TopLine XL i L - funkcjonalny system drzwi przesuwnych

data aktualizacji: 15-07-2022, 12:24 – artykuł promocyjny

Drzwi przesuwne zyskały dużą aprobatę wśród projektantów wnętrz, szczególnie jeśli zależy nam na skutecznym oszczędzaniu miejsca. Ich walory designerskie dają wiele możliwości aranżacyjnych. Stosunkowo duża powierzchnia przesuwnych drzwi zachwyca kolorystyką, dekorami oraz pionierskimi strukturami. Systemy Hettich TopLine L oraz Hettich TopLine XL gwarantują płynny i niezwykle lekki ruch sporych i bardzo ciężkich - do 100 kg drzwi meblowych.
 

Hettich TopLine XL i L - funkcjonalny system drzwi przesuwnych


W dalszym ciągu trwa moda na przesuwne drzwi zarówno w szafach, jak i garderobach. Standardowe i niegdyś popularne drzwi i fronty uniemożliwiały zagospodarowanie przestrzeni przed meblem, gdyż wymagały wolnego miejsca do ich otwierania. Systemy przesuwne dają możliwości wystroju pokoi według indywidualnych potrzeb, dzięki temu mamy poczucie komfortu i wygodnego użytkowania. Specjalnie zaprojektowane systemy drzwi przesuwnych Hettich TopLine L i Hettich TopLine XL ułatwiają zaprojektowanie ciekawych i bardzo dużych mebli do przechowywania rzeczy. Ponadto wzbogacają swym wyglądem każde wnętrze.
 

TopLine L drzwi przesuwne

fot.: HettichTopLine L


TopLine XL drzwi przesuwne

fot.: Hettich TopLine XL

 

Wizualnie estetyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu - drzwi meblowe Hettich TopLine

 

Niesamowita lekkość pracy oraz płynny i cichy ruch - to charakteryzuje oba systemy Hettich TopLine. Doskonale sprawdzają się one w zastosowaniu w sypialniach oraz pokojach dziecięcych - co więcej nie zakłócą snu naszych najmłodszych domowników. Za pomocą właśnie takich systemów można do woli projektować duże, pojemne i ciekawe szafy. Pasują do rodzinnych mieszkań i nie tylko. Finezja i doskonałe właściwości jezdne to niewątpliwe zalety systemów Hettich TopLine L i Hettich TopLine XL - otwierają się łatwo i dyskretnie. Ich specjalne i niezawodne rolki poruszają się wyjątkowo cicho nawet po większym przestoju oraz wieloletnim użytkowaniu. Zastosowana amortyzacja sprawia, że drzwi nie trzaskają i utrzymują swoją pozycję po otwarciu. Dodatkowym udoskonaleniem jest opcja minimalnego uskoku prowadnic, umożliwia to jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni w szafie. Cała konstrukcja jest wykonana subtelnie bez widocznych śrub ani metalowych elementów także po otwarciu szafy.
 

TopLine L drzwi przesuwne

fot.: Hettich TopLine L

 

Hettich TopLine L

 

System Hettich TopLine L przeznaczony jest do nakładanych drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym. Pozwala on lekko i bez wysiłku otwierać i zamykać drzwi o wadze do 50 kg oraz szerokości od 55 do 150 cm przy wysokości do 260 cm.
 

TopLine L drzwi przesuwne

fot.: Hettich TopLine L

 

Hettich TopLine XL

 

System Hettich TopLine Xl został zaprojektowany z myślą o jeszcze większej swobodzie obsługiwania drzwi dwa razy cięższych od systemu Hettich TopLine L - o wadze do 100 kg, szerokości od 60 do 200 cm i wysokości osiągającej 300 cm.
 

TopLine XL drzwi przesuwne

fot.: Hettich TopLine XL

 

Hettich TopLine - instrukcja montażu

 

Cenny dla użytkowników i klientów jest prosty oraz intuicyjny montaż obu systemów. Instalacja zarówno Hettich TopLine L, jak i Hettich TopLine XL jest wyjątkowo bezpieczna i szybka do wykonania. Nie musimy obawiać się o uszkodzenie wózków dolnych, gdy postawimy drzwi bezpośrednio na podłodze - marka Hettich zadbała o wszystkie możliwe detale. Należy jedynie przykręcić obie bieżnie i wpiąć prowadzenie dolne - i to bez użycia zbędnych w tym przypadku narzędzi. W profilu jezdnym jest zamknięta amortyzacja Silent System - odpowiada ona za cichy i sprawny ruch drzwi podczas otwierania i zamykania. W razie ewentualnego nieprawidłowego montażu - oba systemy zostały wzbogacone w zabezpieczenia i ochronę przed uszkodzeniem.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Hettich Polska Sp. z o. o.
Lusowo, ul. Wierzbowa 48
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 816 83 00
www: www.hettich.com
mail: wyślij wiadomośćokucia od systemów szuflad i prowadnic » zawiasy » systemy do drzwi przesuwanych i składanych » uchwyty do mebli » akcesoria kuchenne » złącza » wyposażenie do mebli » pomoce montażowe oraz narzędzia do projektowania » systemy zamknięć do mebli » rozwiązania do urządzeń AGD

Zobacz zdjęcia w galerii Hettich:

Zobacz zdjęcia w galerii Hettich     Zobacz zdjęcia w galerii Hettich     Zobacz zdjęcia w galerii Hettich     Zobacz zdjęcia w galerii Hettich     Zobacz zdjęcia w galerii Hettich
Podobne artykuły
Modna kuchnia - poznaj najważniejsze trendy 2022 roku

meble kuchenne

Modna kuchnia - poznaj najważniejsze trendy 2022 roku

Początek roku to czas, kiedy pora zacząć przeglądać nowe trendy. Warto wtedy zwrócić uwagę,... więcej...

Systemy bezuchwytowego otwierania szuflad i szafek

meble kuchenne

Systemy bezuchwytowego otwierania szuflad i szafek

Coraz częściej szafki i szuflady w naszych kuchniach otwierane są za pomocą dotyku. Jest to możliwe dzięki... więcej...

Porządek musi być - premiery PEKA

meble kuchenne

Porządek musi być - premiery PEKA

Trudno jest sobie wyobrazić kuchnię bez regałów, półek i szafek. To właśnie one odpowiadają... więcej...