konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Niezawodna pomoc w twojej kuchni - Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH

data aktualizacji: 15-07-2022, 12:10 – artykuł promocyjny

Zastanawiając się nad tym, co przygotować na obiad często używamy aplikacji z dostępnymi propozycjami przepisów. Trudne jest natomiast samo przygotowywanie potraw. Haier znalazło świetny sposób na ułatwienie tej czynności. Nowy  Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH to piekarnik, który najpierw podpowiada dania, a później sam ustawia parametry urządzenia! Od teraz koniec z codziennymi rozterkami odnośnie tego, co ugotować.

Niezawodna pomoc w twojej kuchni - Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH

 

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

 

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH jest urządzeniem nowoczesnym oraz eleganckim, a do tego charakteryzuje się praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki całkowicie dotykowemu, cyfrowemu wyświetlaczowi zostaniemy przeprowadzeni przez wszystkie funkcje i będzie nam przedstawiona propozycja dań razem z dokładną instrukcją ich wykonania. Piekarnik wspomaga aplikacja hOn, w której znajdziemy ponad 300 przepisów z podziałem na potrawy dietetyczne, uwzględniające poziom trudności, czas przygotowania, a także specjalne okazje. Do tego, gdy już wybierzemy właściwy przepis, aplikacja dokładnie przeprowadzi nas przez proces przygotowywania dania oraz ustawi odpowiednie parametry piekarnika, którym będziemy mogli sterować przy pomocy smartfona. Nie trzeba będzie chodzić do eleganckich restauracji, aby spożywać posiłki na miarę szefa kuchni. Od teraz przygotujemy je we własnych czterech ścianach, mając całkowitą kontrolę nad składnikami oraz sposobem przygotowania potrawy. Z pomocą piekarnika stworzymy dzieła sztuki kulinarnej, a nasz poziom umiejętności nie będzie tu miał najmniejszego znaczenia.

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH

 

Programy dostosowane do twoich potrzeb

 

W przypadku, kiedy myślimy o przygotowaniu soczystego kurczaka w idealnie przypieczonej, chrupiącej skórce funkcja Tailor Bake pomoże nam osiągnąć zamierzone efekty. Użycie grzałek o działaniu pulsacyjnym sprawi, że dania będą zdrowsze i smaczniejsze, co więcej, zachowają wszystkie wartości odżywcze. Jeśli chodzi z kolei o wypieki delikatnych ciast, rogalików i ciasteczek doskonałą opcją będzie program SOFT +, czyli powiązanie dwóch różnych funkcji pieczenia i dwóch różnych prędkości wentylatora. Idealnie przyrządzimy wszytko, co wymaga zaczynu, by stało się miękkie i delikatne bez groźby przypalenia. Co interesujące, piekarnik posiada funkcję Multi-Level, dzięki której przygotujemy różnorodne potrawy w jednym czasie na różnych poziomach wnętrza urządzenia, nie martwiąc się, że zapachy zostaną wymieszane. Pozwoli to nam na szybsze i sprawniejsze przygotowanie swoich ulubionych potraw.

Aplikacja hOn

 

Wygodne użytkowanie

 

System chłodzenia Climatech zadba o właściwą dystrybucję ciepła i wilgoci, a także optymalną cyrkulację powietrza w urządzeniu. Umieszczony centralnie wentylator sprawi, że wewnątrz piekarnika utrzyma się stała temperatura, bez utraty ciepła lub przegrzania uchwytu jego drzwi czy mebli, które go otaczają. Jeżeli lubimy obserwować, jak rośnie ciasto albo rumieni się mięso, skorzystamy z zainstalowanego specjalnego bocznego oświetlenia i nowej, wyraźniejszej, emaliowanej powłoki o gładszej powierzchni, zapewniającej idealną widoczność przygotowywanych dań przez cały czas pieczenia. Jeżeli natomiast oddalimy się od urządzenia, będziemy mieli możliwość zdalnego kontrolowania procesu pieczenia przy pomocy termosondy, wskazującej poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Sprawi ona, że dokładnie określimy optymalną temperaturę, jaką osiągnie nasze danie. Informację o jej poziomie zobaczymy na wyświetlaczu piekarnika, a jeśli będziemy korzystać z aplikacji hOn także w smartfonie, który po połączeniu się z piekarnikiem automatycznie poprawi temperaturę o wartości określone przez termosondę. Wszystko po to, by rezultaty pieczenia odzwierciedlały nasze wyobrażenia, a samo pieczenie stało się dla nas niekłamaną przyjemnością. W dodatku nasz piekarnik sam zadba o czystość po zakończeniu pieczenia. Gdy tylko wybierzemy właściwą funkcję, system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu spalając je w temperaturze 430°C.

Będziemy teraz mogli popisać się przed gośćmi daniami jak z 5-gwiazdkowej restauracji. Przygotujemy je samodzielnie w domowym zaciszu przy pomocy Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH.

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

Haier
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
tel.
www: www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl
mail: wyślij wiadomośćUrządzenia do chłodzenia: lodówki multidoor » lodówki jednodrzwiowe » lodówki łączone » zamrażarki pionowe » zamrażarki skrzyniowe » winiarki

Urządzenia do prania i suszenia: pralki ładowane od frontu » pralki ładowane od góry » pralko-suszarki » suszarki bębnowe
Podobne artykuły
Ranking planetarnych robotów kuchennych Kenwood

sprzęt AGD

Ranking planetarnych robotów kuchennych Kenwood

Przygotowaliśmy ranking planetarnych robotów kuchennych marki Kenwood. Robot kuchenny nie dość,... więcej...

Włoskie kuchnie Bertazzoni

sprzęt AGD

Włoskie kuchnie Bertazzoni

Włoskie kuchnie Bertazzoni to wyjątkowe połączenie klasycznego stylu z nowoczesną funkcjonalnością.... więcej...

Nowoczesne, oszczędne w formie okapy Toflesz

sprzęt AGD

Nowoczesne, oszczędne w formie okapy Toflesz

Czerwiec to nie tylko najdłuższe dni w roku i słoneczna pogoda. To także okres, w którym firma... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022