stopka patrona Electrolux

Nowy wymiar przechowywania żywności z Candy Fresco CCE4T618EW

data aktualizacji: 27-04-2022, 09:29 – artykuł promocyjny

Marka Candy wychodzi na naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, prezentując Candy Fresco CCE4T618EW. Tę całkowicie nową lodówkę zaprojektowano we Włoszech tak, by przenosiła przechowywanie żywności na zupełnie nowy poziom. Dzięki swojej zaskakującej pojemności oraz modułowemu układowi półek i balkoników pozwoli nam na optymalne zarządzanie produktami każdego dnia.

 Nowy wymiar przechowywania żywności z Candy Fresco CCE4T618EW

 

Wygodne użytkowanie

 

Wygodne użytkowanie w Candy Fresco to rzecz mająca ogromne znaczenie. Przede wszystkim dlatego, że możemy zindywidualizować swoje urządzenie zależnie od obecnych potrzeb przechowywania. To od nas zależy sposób zorganizowania półek we wnętrzu, by zmieściły większe potrawy i naczynia. Utrzymanie doskonałego porządku w chłodziarce nigdy nie stanowiło tak łatwego zadania. W Candy Fresco możemy ustawić wszystko dokładnie tak, jak lubimy. Do tego w drzwiach lodówki znajdziemy pięć balkoników, których układ możemy z łatwością zmieniać. Dzięki temu wszystkiemu przechowywanie produktów jest dziecinnie proste oraz bezpieczne. Niesamowicie duża elastyczność konfiguracji półek i balkoników zagwarantuje nam optymalne zarządzanie przechowywanymi produktami każdego dnia. Jeżeli zechcemy podmienić słoik z musztardą na sok w wysokim kartonie, wystarczy zmienić wysokość balkoniku na drzwiach i to wszystko. Lodówka cieszy się niezwykłą pojemnością, dzięki elastycznemu systemowi modułowemu, który pozwala aż na 100 różnych kombinacji układu wnętrza lodówki. Zmieszczą się nawet największe zakupy spożywcze przeznaczone dla całej rodziny. Dodatkowo możemy zarządzać całym urządzeniem w prosty sposób, korzystając z intuicyjnego panelu sterowania. Zmiana temperatury zarówno w chłodziarce, jak i zamrażalce nie sprawi nam najmniejszego problemu, a ustawienia te mogą być niezależne dla każdej strefy.

Wnętrze lodówki

 

Bezpieczne przechowywanie

 

Z lodówką Candy Fresco nie będziemy musieli martwić się o naszą żywność. Technologia Pełen No Frost Circle+ powstrzymuje rozwój pleśni i bakterii nawet o 94%. Specjalna technologia utrzyma stałą wilgotność i taką samą temperaturę w całej lodówce, a to sprawi, że nasze produkty pozostaną świeże znacznie dłużej. Różne rodzaje żywności wymagają jednak innego sposobu przechowywania, co warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza w przypadku produktów sezonowych. Na takie wypadki właśnie wydzielono w Candy Fresco specjalną szufladę. Owoce i warzywa będą mogły pozostać świeże na dłużej, a my dzięki temu możemy rozkoszować się smakiem zdrowych, letnich przysmaków.

Technologia Pełen No Frost Circle+

 

Zero Waste

 

Coraz większa świadomość ekologiczna sprawia, że teraz więcej ludzi dba o to, by nie wyrzucać żywności i utożsamia się z filozofią Zero Waste. Candy Fresco da nam pewność, że nasze jedzenie się nie zmarnuje. Imponująca, bo większa o 43% powierzchnia zamrażalnika pozwoli na bezpieczne zamrożenie wszystkich najważniejszych artykułów spożywczych i zapobiegnie ich zepsuciu. Do tego, połączenie Fresco z aplikacją hOn da nam możliwość lepszej kontroli nad przechowywanymi produktami i zminimalizuje ryzyko marnowania żywności. Do zarządzania artykułami w lodówce możemy użyć smartfona. Wystarczy tylko wczytać listę produktów, aby mieć całkowitą kontrolę nad datami ważności i dostawać powiadomienia na telefon, gdy zbliży się koniec terminu. Aplikacja pozwoli także na tworzenie naszej wirtualnej listy zakupów oraz zmianę temperatury i trybu działania urządzenia bez wstawania z kanapy. Ponadto, chłodziarka pracuje tak cicho, że szybko zapomnimy o jej obecności.

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel.
www: www.candy.pl , www.hoover.pl
mail: wyślij wiadomośćDuży sprzęt AGD: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:
Podobne artykuły
Jak dobrać optymalną szerokość okapu - 4 porady

sprzęt AGD

Jak dobrać optymalną szerokość okapu - 4 porady

Cztery przydatne porady, jak najlepiej wybrać szerokość okapu, by był on odpowiedni do naszej płyty grzewczej,... więcej...

Systemy kuchenne Franke

sprzęt AGD

Systemy kuchenne Franke

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z jakością wykonania oraz funkcjonalnością jest podstawą tworzenia... więcej...

Urządzenie wielofunkcyjne do kuchni, jakie? Multicooker? Robot?

sprzęt AGD

Urządzenie wielofunkcyjne do kuchni, jakie?...

Czy urządzenie wielofunkcyjne do kuchni jest tożsame robotem planetarnym? Tak – jego nazwa wynika... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

aranżacje łazienek