Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

RED DOT - najważniejsza nagroda w świecie designu dla Grupy Cerrad

artykuł promocyjny

Firma Cerrad otryzmała Red Dot Award, najważniejszą na świecie nagrodę w dziedzinie designu. Prestiżową, czerwoną kropkę" w kategorii Product Design otrzymała kolekcja płytek Ceppo Nuovo z konceptu Cerrad x La Mania Home.

RED DOT - najważniejsza nagroda w świecie designu dla Grupy Cerrad
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Red Dot Design Award to największy i najbardziej renomowany światowy konkurs wzornictwa przemysłowego, nazywany „Oscarami designu”, którego początki sięgają 1955 roku. Co roku nagroda RED DOT w kategorii Product Design przyznawana jest najlepszym za nieprzeciętny design i wyjątkową jakość.

W tym roku międzynarodowe jury konkursu przyznało ten prestiżowy tytuł kolekcji Ceppo Nuovo, doceniając wzornictwo i wysoką jakość wykonania najnowszej kolekcji marki.

- Jesteśmy niezmiernie dumni ze zdobycia tej wyjątkowej nagrody w jednym z największych i najważniejszych na świecie konkursów w branży projektowej – mówi Paweł Smolarek,  Chief Product Officer Cerrad. – Nagroda ta jest efektem wytężonej pracy całego zespołu i uznaniem dla naszego wzornictwa – dodaje Smolarek.

Płytki Ceppo Nuovo czarne salon

- Serdecznie dziękuję Kapitule nagrody Red Dot Award za tak ważne dla naszej firmy wyróżnienie. Postrzegam je jako potwierdzenie sensu tego, co robimy od wielu lat na rzecz ciągłego rozwoju spółki, inwestycji w najnowsze możliwe technologie i infrastrukturę. Dzięki nim możemy oferować naszym Klientom innowacyjne na skalę światową produkty. Nagrodę traktuję jako wspólny sukces zespołów Cerrad i La Mania Home – mówi Paweł Bąk, Chief Executive Officer Cerrad.

„Oscar designu” dla Ceppo Nuovo jest również uznaniem dla kreatywności producenta, który kolekcję stworzył we współpracy z marką La Mania Home i Joanną Przetakiewicz, businesswoman dyrektor kreatywną i założycielką domu mody La Mania.

- Jesteśmy dumni z tego, że jury Red Dot doceniło nasz wspólny projekt – mówi Aleksander Przetakiewicz, Chief Executive Officer La Mania i La Mania Home, inicjator kooperacji marek i dodaje, że nagroda dowodzi rangi wspólnego przedsięwzięcia.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że nagrodę otrzymała kolekcja inspirowana Mediolanem, wiernie oddająca elegancję włoskiej skały. Ceppo Nuovo jest połączeniem piękna otaczającego świata, podróży, mody i designu w budowaniu wnętrzarskich trendów. Mam nadzieję, że wzbudzi emocje i zainspiruje do tworzenia wyjątkowych wnętrz – mówi Joanna Przetakiewicz, Ambasadorka projektu Cerrad x La Mania Home.

Płytki Ceppo Nuovo lastryko

 

Ceppo Nuovo rodem z włoskiej stolicy mody

 

Słońce w zenicie, unoszący się zapach kawy, atmosfera tętniąca sztuką, modą, designem. Pełna klasy i wytworności, ale nie pozbawiona energii i temperamentu. Czuć w niej echa historii, która staje się zachwycającym tłem dla nowoczesności. Pełna kontrastów, a przez to spójna, momentami chłodna, ale skąpana w południowych promieniach – włoska stolica piękna – Mediolan zachwyca na każdym kroku. To właśnie ona stała się inspiracją do stworzenia Ceppo Nuovo – kolekcji, która wiernie oddaje elegancję włoskiej skały. Trzy zachwycające barwy, wiele formatów, jedna doskonałość – dziś możesz poczuć się jak artysta. Twórz, kreuj, stąpaj po niej jak po wybiegu i zaproś do domu nieco mediolańskiego sznytu! Non c’e di che!

Grafitowe płytki Ceppo Di Gree

Kolekcja Ceppo Nuovo występuje w trzech kolorach: silver, graphite, black, kilku formatach i dwóch wykończeniach powierzchni: polerowanej i matowej. Wśród formatów - slaby w wymiarze 120 x 280 cm i grubości 6 mm.

- Zastosowaliśmy technologię, którą charakteryzuje wysoka głębia. Kamienie będące częścią grafiki, sprawiają wrażenie, jakby zostały głęboko zatopione pod taflą szkła. Kolory w gamie szarości mają przyjemny ciepły odcień, który sprawdzi się w każdym wnętrzu i przy każdym oświetleniu. Do wykonania powierzchni matowej zastosowaliśmy technologię wzmacniającą kolor. W efekcie powstały niezwykłe płytki, które doceniło jury konkursu – mówi Sebastian Stanek, Dyrektor ds. Innowacji i Technologii Cerrad.

Płytki szare Ceppo Di GreeCzarne płytki Ceppo Nuovo

Nagrodzone płytki Ceppo Nuovo są już w sprzedaży. – Rozpoczęliśmy dystrybucję. Najnowsze kolekcje już niedługo będzie można zobaczyć u większości naszych dystrybutorów w całej Polsce – mówi Tomasz Glegoła, Dyrektor Marketingu Cerrad i dodaje, że wspólny projekt z marką La Mania Home daje nowe możliwości. To pierwsze takie przedsięwzięcie Cerrad i w planach producenta jest wiele ciekawych działań towarzyszących wprowadzeniu na rynek nowej linii produktów.

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800237723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomośćpłytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe


Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

Płytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki Cerrad

CERRAD Facebook   pinterest CERRAD   CERRAD instagram   Youtube CERRAD   CERRAD linkedin

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram