konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Baterie kuchenne Deante

Baterie kuchenne KLUDI - połączenie komfortu i świetnego designu

data aktualizacji: 21-12-2021, 06:38 – artykuł promocyjny

Kiedy wybieramy kuchenną armaturę, zwracamy uwagę na wiele aspektów. Interesujemy się zarówno funkcjonalnością, ciekawą formą i nowymi technologiami. Jako klienci stajemy się coraz bardziej wymagający i trudniej sprostać naszym oczekiwaniom. Nie ma co się jednak martwić, gdyż producenci potrafią nadążyć za potrzebami rynku i oferują baterie kuchenne wysokiej jakości, które służą całe lata.

Baterie kuchenne KLUDI - połączenie komfortu i świetnego designu

Marka KLUDI zadbała, by wysokie wymagania dotyczące całej oferty baterii kuchennych zostały spełnione. Udowadnia, że bateria jest integralnym elementem ergonomicznej, dobrze zaaranżowanej kuchni, a nie tylko dodatkiem. Oryginalny design, technologia i innowacyjność są tym, na co stawia firma. Co jest najważniejsze przy wyborze kuchennej armatury KLUDI?

Bateria kuchenna KLUDI OBJEKTA

 

Design i styl

 

W bateriach, które wybieramy do kuchni, nie bez znaczenia jest ich wygląd. Muszą przecież pasować do zabudowy oraz zlewozmywaka. Wylewka to kluczowy element, decydujący o charakterze baterii. Możemy wybierać spośród różnych kształtów. Marka KLUDI, aby ułatwić nam wybór, oferuje trzy kolekcje armatury inspirowane jej charakterem i formą: M-, L- i C-LINE. Baterie M-LINE stanowią harmonijną klasykę - pasują do większości kuchni. L-INE o wylewce w kształcie litery L charakteryzuje minimalizm i elegancja. Kolekcję C-LINE cechują baterie, które odznaczają się wyrazistymi liniami, a ich łukowata wylewka kształtem przypomina literę C. Wszystkie sprostają wymaganiom nawet najbardziej nowoczesnych kuchni, zaprojektowanym z myślą o każdym szczególe.

Bateria kuchenna KLUDI L-line

 

Funkcjonalne rozwiązania na co dzień

 

Pełną wygodę użytkowania gwarantują specjalne funkcje, zastosowane w wysokiej klasy bateriach kuchennych. Precyzyjne nakierowanie strumienia wody w dowolnym kierunku umożliwia obrotowa wylewka 360°. Jest to komfortowe zwłaszcza w przypadku zlewozmywaka o dwóch komorach lub na kuchennej wyspie. Można takie znaleźć w wielu seriach KLUDI np. L STEEL, L-INE S, BINGO STAR XS. Zasięg strumienia wody zwiększą krany z wyciągniętą wlewką. Wąż wysuwa się cicho i lekko, dzięki gładkiej, specjalnie zaprojektowanej powierzchni. W wyniku tego woda może dotrzeć tam, gdzie zwyczajna bateria nie dałaby sobie rady. Baterie KLUDI mają dodatkowo wbudowany przełącznik natrysk/strumień: natryskowy strumień do mycia delikatnych, drobnych składników lub silny do napełnienia pojemników wodą. Taka funkcja jest dostępna m.in. w serii KLUDI STEEL, BINGO STAR, OBJEKTA. Następnym niezwykle nowoczesnym udogodnieniem jest bezdotykowa armatura elektroniczna KLUDI E-GO. Zwykły ruch dłoni wystarczy, aby aktywować wodny strumień. Wygodny, boczny uchwyt sprawia, że możemy w razie potrzeby skorzystać z tradycyjnej obsługi, która jest dzięki niemu dostępna. Kolejnym interesującym rozwiązaniem jest złącze Bajonett, które umożliwia montaż baterii pod oknem. Przy otwieraniu okna wystarczy wyciągnąć baterię z cokołu i swobodnie odłożyć na bok.

Bateria kuchenna KLUDI L STEEL Bateria kuchenna BINGO STAR od KLUDIBateria kuchenna KLUDI E-GO Złącze Bajonett od KLUDI

 

Wykończenie baterii a styl wnętrza

 

Od lat najpopularniejsze są modele wykonane ze stali szlachetnej i chromowane baterie kuchenne. Nie ma obaw ich uszkodzenia i łatwo je utrzymać w czystości. Użyteczność i nowoczesny design idą tu ze sobą w parze. Kran ze stali pasuje do loftowych, industrialnych kuchni. Znajdziemy takie w linii KLUDI STEEL oraz L STEEL. Zredukowana stylistyka i smukła wylewka w kształcie litery L tworzą emanującą lekkością, purystyczną formę. Dzięki wyciąganej wylewce zapewniona jest wygoda i wszechstronność. Po baterie kuchenne w kolorze białym lub czarnym z pewnością sięgną osoby decydujące się na większą swobodę. Świetnie odnajdują się one w skandynawskim, minimalistycznym wnętrzu. Baterie mogą kontrastować z płytkami ściennymi i blatem: jeśli blat roboczy czarny to biała bateria i na odwrót. Tworzy to zestawienie dynamiczne i ciekawe. Warto zwrócić uwagę na serie KLUDI L-INE S oraz BINGO STAR XS w kolorze czarny mat: przyjemna w dotyku, aksamitna powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji, a intrygujący kolor i monolityczna, konsekwentna forma powodują, że armatura przypomina prawdziwe dzieło sztuki.

Bateria kuchenna KLUDI STEELBateria kuchnna KLUDI L-line SWylewka KLUDI L-LINEKLUDI BINGO STAR

Kontakt w sprawie produktów:

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www: www.kludi.pl
mail: wyślij wiadomośćarmatura łazienkowa » armatura kuchenna » akcesoria łazienkowe » zestawy natryskowe » systemy odpływowo-przelewowe » armatura kliniczna i specjalistyczna
 

Zobacz galerię zdjęć Kludi

                   
Podobne artykuły
Czy bateria musi błyszczeć?

baterie kuchenne

Czy bateria musi błyszczeć?

Urządzając wnętrza w swoim domu czy mieszkaniu, musimy pamiętać, że modne aktualnie trendy aranżacyjne... więcej...

Maestro - mistrzowskie rozwiązanie w kuchni

baterie kuchenne

Maestro - mistrzowskie rozwiązanie w kuchni

Maestro to nowoczesna bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką. Wyróżnia ją... więcej...