konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Dlaczego warto wybrać kamień firmy HODER do aranżacji wnętrz?

data aktualizacji: 04-05-2022, 12:03 – artykuł promocyjny

Czy warto inwestować w kamień naturalny w aranżacji domowych wnętrz? Co go wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych i wreszcie w jakim stopniu jest praktycznym rozwiązaniem? Okazuje się, że jest to surowiec dobrze znany i wykorzystywany przy urządzaniu wnętrz od najdawniejszych czasów. Pozostaje modny mimo tak licznie pojawiających się trendów na rynku wnętrzarskim. Ma unikatowy wygląd, co z pewnością przypadnie do gustu osobom wrażliwym na piękno. Jego pochodzenie sprawia, że jest odporny na wiele czynników i z pewnością przetrwa długie lata.

Dlaczego warto wybrać kamień firmy HODER do aranżacji wnętrz?

Kamień naturalny HODER - możliwości aranżacyjne

 

Kamień naturalny HODER charakteryzuje się unikalną kolorystyką i strukturą będącą efektem działania natury — nie ma dwóch identycznych płyt z kamienia, dzięki czemu mamy do dyspozycji nieograniczone wzornictwo. Ponadczasowy wygląd zjednał sobie wielu zwolenników. Po kamień naturalny chętnie sięgają projektanci oraz architekci wnętrz. Nawet w bardzo małym wnętrzu możliwe jest uzyskanie wytwornego charakteru.

Wnętrza wykończone kamieniem naturalnym nabierają reprezentacyjnego szlifu i cieszą przez długie lata. Kamień daje również wiele możliwości — znajduje zastosowanie na ścianach i podłogach oraz blatach kuchennych. W czasie obróbki możliwe jest wykonanie indywidualnego projektu uwzględniającego wbudowany zlew, gniazdko, czy nawet wagę kuchenną.

Hoder oferuje granity, marmury, onyksy, kwarce pochodzące z całego świata. Ponad 40 000 m2 kamienia dostępnego jest na stanie firmy. Materiał wybierany jest bardzo starannie przez wykwalifikowanych selekcjonerów. Na miejscu pracują również doradcy, którzy pomogą dobrać odpowiedni rodzaj kamienia do danej powierzchni oraz specyfiki wnętrza.

Naturalny kamień idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje, będzie także dopełnieniem klasycznych wnętrz. Może występować w wersji monochromatycznej lub wyrażać bardziej ekspresyjną naturę, pełną użyleń i różnorodności kształtów.

Decydując się na kamienny blat, możemy wykończyć nim obrzeża mebli, boczne fronty, a także połączyć go z okładziną ścienną, tworząc monolityczną powierzchnię o wyjątkowo nowoczesnym wyglądzie. Ciekawie prezentuje się także połączenie różnych kamienia na przykład jasnego i ciemnego marmuru.

Kontakt w sprawie produktów:

HODER Centrum Obróbki Kamienia
ul. Mickiewicza 58
43-331 Dankowice
tel. +48 338 211 096
www: www.hoder.eu
mail: wyślij wiadomośćobróbka kamienia naturalnego: blaty kuchenne » posadzki » schody z kamienia
Podobne artykuły
Oryginalne kształty płytek - koniczyny i łuski od Dunin

ściany i podłogi

Oryginalne kształty płytek - koniczyny i łuski od Dunin

Małe formaty oraz ciekawe kształty to rozwiązania, które coraz śmielej podbijają rynek płytek... więcej...

Wybieramy płytki ceramiczne

ściany i podłogi

Wybieramy płytki ceramiczne

Wybierając płytki do domu powinniśmy kierować się nie tylko naszymi upodobaniami estetycznymi, ale przede... więcej...

Płytki kuchenne 2021 - przegląd modnych kolekcji

ściany i podłogi

Płytki kuchenne 2021 - przegląd modnych kolekcji

Płytki na ściany i podłogi to numer jeden, jeśli chodzi o wykończenie kuchni. Wciąż są najpopularniejszym... więcej...