Franke na Warsaw Home&Contract 2021

data aktualizacji: 08-11-2021, 11:19 – artykuł promocyjny

Targi Warsaw Home&Contract powróciły. Można było zobaczyć na nich najnowszy sprzęt o innowacyjnych funkcjach, atrakcyjny design i ekologiczne trendy. Na targach szerokiemu gronu odbiorców zaprezentowały się produkty Franke, którymi wyposażyć można całą kuchnię.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Stanowisko Franke na targach Warsaw Home&Contract

 

Trzy linie urządzeń AGD

Franke jest jedynym producentem, który oferuje urządzenia kuchenne w trzech liniach odpowiadających potrzebom różnych odbiorców. To sprawia, że ich dobór jest wyjątkowo łatwy i szybki, bo pasują do siebie pod względem funkcji, jak i designu. Najwyższa linia Mythos zaprojektowana została dla osób pasjonujących się gotowaniem, potrzebujących zaawansowanych funkcji. Maris odpowiada potrzebom rodzin, sprawdza się tam, gdzie trzeba gotować sprawnie i często. Natomiast podstawowa linia Smart jest propozycją do pierwszej kuchni. We wszystkich liniach można znaleźć zupełnie nowe modele wyposażenia - piekarników, urządzeń kompaktowych czy płyt indukcyjnych, a także okapów, zlewozmywaków i bakterii.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Spotkanie z blogerkami i influenserkami

Na targach każda rodzina produktowa miała osobną ekspozycję, dzięki czemu można było zobaczyć ich zastosowanie w praktyce. Goście zyskiwali gotową odpowiedź na pytanie o możliwości urządzenia funkcjonalnej i stylowej kuchni, bez względu na sposób  jej wykorzystania na co dzień.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Mythos - jedna z linii AGD, kompletny zestaw urządzeń dla wymagającego użytkownika


Po raz pierwszy nowe okapy

 

Na warszawskich targach swoją premierę miały nowe okapy Franke. Należy do nich wbudowywany w szafkę Box Flush, stanowiący znakomity wybór do minimalistycznych aranżacji i niedużych pomieszczeń. Okap ten charakteryzuje się płaską ramką (czarną, białą lub ze stali szlachetnej). Oferuje trzy poziomu pracy i dodatkowo tryb intensywny. Urządzenie wyposażono również w nowoczesne oświetlenie LED, którego moc i barwę można regulować na trzy sposoby - przyciskami, pilotem lub głosowo.  Modele są dostępne w dwóch szerokościach: 52 lub 70 cm. Kolejny nowy okap to wyspowy Smart, dostępny w tych samych kolorach, co Box Flush. Okap zawieszony nad płytą kuchenną w swojej formie kojarzy się z ozdobną lampą. Jest cichy i efektywny. Może być świetną ozdobą kuchni otwartej na salon.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Spotkanie prasowe

Kolorowe baterie

 

Podczas targów prezentowane były również baterie, czasami nazywane biżuterią kuchni. Na takie miano na pewno zasługują nowe wersje kolorystyczne sprawdzonych modeli Eos Neo i Atlas Neo. Połyskują lekkim kolorem szampańskiego złota i głębokiej miedzi, uwodzą dyskretną elegancją antracytu. Nowe modele dobrze komponują się ze zdecydowaną większością blatów i zlewozmywaków. Pasują do kuchni zaaranżowane zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie. Modele zostały zaprezentowane na specjalnym stanowisku i podłączone do wody. Dzięki temu odwiedzający Franke mogli poznać zalety wyciąganej wylewki, zwartego strumienia laminarnego lub prysznica, czy też dwustopniowego uruchamiania wody dźwignią mieszacza, co pozwala na jej oszczędzanie.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Baterie w eleganckich kolorach - antracytowym, miedzianym i szampańskiego złota

 

Tętniące wydarzeniami stanowisko

 

Franke zawsze postrzegało kuchnię jako serce domu, miejsce wspólnych prac kulinarnych i wspólnego spożywania posiłków. Z tego powodu na firmowym stanowisku nie zabrakło kulinarnych atrakcji. Swoje pokazy mieli tu cenieni mistrzowie kuchnii - Samar Khanafer oraz Giancarlo Russo. Każdego targowego dnia odbywały się transmisje LIVE. Każda poświęcona inny nowościom i innowacjom Franke. Dzięki temu, osoby, które nie miały okazji gościć na targach mogły poznać inspirujące produkty i posłuchać porad ekspertów Franke.

Franke na Warsaw Home&Contract 2021

fot.: Live cooking

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne
Podobne artykuły
Targi Warsaw Home - relacja

wieści z branży

Targi Warsaw Home - relacja

Targi Warsaw Home są obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdego miłośnika dobrego designu. Nasza redakcja... więcej...

Spotkajmy się na Warsaw Home

wieści z branży

Spotkajmy się na Warsaw Home

Już wkrótce wszyscy zainteresowani branżą wnętrzarską będą mogli spotkać się w stacjonarnej... więcej...

Zlewozmywak Magnetic nagrodzony w konkursie Dobry Design 2022!

wieści z branży

Zlewozmywak Magnetic nagrodzony w konkursie...

Podczas drugiego dnia 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zostały wręczone... więcej...