konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Pełna harmonia w kuchni

data aktualizacji: 21-07-2021, 04:03 – artykuł promocyjny

Nie ma większej przyjemności niż powrót do domu po cały dniu pracy i różnych aktywności. Krok za krokiem można zrzucić z siebie trudy codzienności, wziąć głęboki oddech i osiągnąć harmonię z własnym wnętrzem oraz delektować się pięknem otoczenia. Światłem wypełniającym przestrzeń i wydobytymi przez nie kształtami, fakturami, barwami.

Pełna harmonia w kuchni

Proste formy i powtarzające się subtelne detale, delikatne, a zarazem głębokie barwy. Naturalna wrażliwość zmysłów na zmieniającą się fakturę, gdzie pod opuszkami palców delikatnie kreślimy słoje drewnianego blatu Old Wood, gdzie wzrok umyka za subtelnymi w swym rysunku żyłkowaniami blatu imitującego naturalny kamień, a następnie uspokaja się grą światło-cienia drobno ryflowanej płyciny.

Dzięki gruntownie przemyślanej kompozycji i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w kuchni Deep Harmony osiągnięto ową harmonię, stwarzając przestrzeń sprzyjającą odprężeniu, wyciszeniu i ukojeniu nerwów. Zauważyć można to choćby na przykładzie pojemnych systemów przechowywania, dyskretnie ukrytych, dzięki czemu nie zaburzają wizualnej harmonii.

Pełna harmonia w kuchni

Rozwiązaniem niemącącym spokoju są także cicho domykające się szuflady, wyposażone w elektryczny system Touch and Silence i autorska idea uchwytów R5, bardzo dobrze się prezentujących, dzięki oryginalnemu cofnięciu lica frontu, wypełnionego atrakcyjnym decorem i dyskretnie podświetlonym LED-ami.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Następną zaletą kuchni Deep Harmony jest funkcjonalny układ przestrzeni roboczej. Obszerny blat cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na działanie wysokich temperatur. Wraz z pojemną komorą zlewu i zapewnionym swobodnym dostępem do całego wyposażenia AGD, zapewnia płynną pracę w kuchni i sprawne przygotowywanie posiłków. Kuchenny sprzęt dzięki systemowi Lift Up, choć ukryty, jest dostępny dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przy tym zachowujemy w kuchni idealny porządek.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Część jadalna jest integralną częścią wyspy kuchennej. Wyróżnia ją drewniany blat, nawiązujący wyglądem do stylu rustykalnego oraz krzesła Carol Bar ze skórzanym wykończeniem Rancho Moro.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Dla charakteru kuchni nie bez znaczenia są gruntownie dopracowane detale. Metalizowany odcień brązu w baterii Grohe, brunatno-czarny system relingowy Glow Lux, dający możliwość zawieszenia akcesorii kuchennych - zgodnie z pomysłem projektanta stanowią spójną całość z kolorystyką panującą w kuchni. Znajduje to wyraz w autorskim lakierze frontów - Black Brownie. Głęboki brąz wpada w cień, dając wrażenie czerni, ale pozostaje przy tym ciepły w swej barwie. Tym mocniej potęguje to przyjemne satynowe wykończenie.

Pełna harmonia w kuchni

Ciekawym, ozdobnym dopełnieniem aranżacji jest otwarty przyścienny regał i przeszklona witryna z podświetlanymi półkami, wykorzystującymi autorski system Light Shelf (podświetlane szklane półki ujęte w drewniane ramki).

Pełna harmonia w kuchni

Muśnięcia światła niezwykle nastrajają wieczorową porą, ujawniają piękno szklanych tafli, podkreślają bryły, faktury, szlachetny materiał oraz ujmującą wrażliwość na detal. Kuchnia jest zestawieniem siły i delikatności, harmonii, którą można poczuć, zagłębiając się w detale inspirowane pięknem natury, kolorystyką ziemi i drewna.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUSTKuchnia RustKuchnia Rust
Podobne artykuły
Czy otwarta na salon kuchnia to dobry pomysł aranżacyjny?

meble kuchenne

Czy otwarta na salon kuchnia to dobry pomysł aranżacyjny?

Kuchnia to serce domu. Przestrzeń wypełniona nie tylko smakowitymi zapachami, ale i miłością rodzinną,... więcej...

Dotknij i otwórz - czyli nowoczesny minimalizm

meble kuchenne

Dotknij i otwórz - czyli nowoczesny minimalizm

Od pewnego czasu hitem wnętrzarskim jest minimalizm i nowoczesność. To idealne rozwiązanie dla osób... więcej...

Jakie prowadnice wybrać

meble kuchenne

Jakie prowadnice wybrać

Pełny wysuw, miękki dociąg, push to open, udźwig… to tylko kilka z wielu określeń, które... więcej...