konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Pełna harmonia w kuchni

data aktualizacji: 08-03-2022, 11:14 – artykuł promocyjny

Nie ma większej przyjemności niż powrót do domu po cały dniu pracy i różnych aktywności. Krok za krokiem można zrzucić z siebie trudy codzienności, wziąć głęboki oddech i osiągnąć harmonię z własnym wnętrzem oraz delektować się pięknem otoczenia. Światłem wypełniającym przestrzeń i wydobytymi przez nie kształtami, fakturami, barwami.

Pełna harmonia w kuchni

Proste formy i powtarzające się subtelne detale, delikatne, a zarazem głębokie barwy. Naturalna wrażliwość zmysłów na zmieniającą się fakturę, gdzie pod opuszkami palców delikatnie kreślimy słoje drewnianego blatu Old Wood, gdzie wzrok umyka za subtelnymi w swym rysunku żyłkowaniami blatu imitującego naturalny kamień, a następnie uspokaja się grą światło-cienia drobno ryflowanej płyciny.

Dzięki gruntownie przemyślanej kompozycji i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w kuchni Deep Harmony osiągnięto ową harmonię, stwarzając przestrzeń sprzyjającą odprężeniu, wyciszeniu i ukojeniu nerwów. Zauważyć można to choćby na przykładzie pojemnych systemów przechowywania, dyskretnie ukrytych, dzięki czemu nie zaburzają wizualnej harmonii.

Pełna harmonia w kuchni

Rozwiązaniem niemącącym spokoju są także cicho domykające się szuflady, wyposażone w elektryczny system Touch and Silence i autorska idea uchwytów R5, bardzo dobrze się prezentujących, dzięki oryginalnemu cofnięciu lica frontu, wypełnionego atrakcyjnym decorem i dyskretnie podświetlonym LED-ami.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Następną zaletą kuchni Deep Harmony jest funkcjonalny układ przestrzeni roboczej. Obszerny blat cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na działanie wysokich temperatur. Wraz z pojemną komorą zlewu i zapewnionym swobodnym dostępem do całego wyposażenia AGD, zapewnia płynną pracę w kuchni i sprawne przygotowywanie posiłków. Kuchenny sprzęt dzięki systemowi Lift Up, choć ukryty, jest dostępny dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przy tym zachowujemy w kuchni idealny porządek.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Część jadalna jest integralną częścią wyspy kuchennej. Wyróżnia ją drewniany blat, nawiązujący wyglądem do stylu rustykalnego oraz krzesła Carol Bar ze skórzanym wykończeniem Rancho Moro.

Pełna harmonia w kuchniPełna harmonia w kuchni

Dla charakteru kuchni nie bez znaczenia są gruntownie dopracowane detale. Metalizowany odcień brązu w baterii Grohe, brunatno-czarny system relingowy Glow Lux, dający możliwość zawieszenia akcesorii kuchennych - zgodnie z pomysłem projektanta stanowią spójną całość z kolorystyką panującą w kuchni. Znajduje to wyraz w autorskim lakierze frontów - Black Brownie. Głęboki brąz wpada w cień, dając wrażenie czerni, ale pozostaje przy tym ciepły w swej barwie. Tym mocniej potęguje to przyjemne satynowe wykończenie.

Pełna harmonia w kuchni

Ciekawym, ozdobnym dopełnieniem aranżacji jest otwarty przyścienny regał i przeszklona witryna z podświetlanymi półkami, wykorzystującymi autorski system Light Shelf (podświetlane szklane półki ujęte w drewniane ramki).

Pełna harmonia w kuchni

Muśnięcia światła niezwykle nastrajają wieczorową porą, ujawniają piękno szklanych tafli, podkreślają bryły, faktury, szlachetny materiał oraz ujmującą wrażliwość na detal. Kuchnia jest zestawieniem siły i delikatności, harmonii, którą można poczuć, zagłębiając się w detale inspirowane pięknem natury, kolorystyką ziemi i drewna.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUSTKuchnia RustKuchnia Rust
Podobne artykuły
Meble kuchenne - 10 stylowych propozycji

meble kuchenne

Meble kuchenne - 10 stylowych propozycji

Urok mebli często tkwi w szczegółach, dlatego wykorzystanie potencjału szafek jest bardzo różnorodne.... więcej...

Meble kuchenne ze sztukaterią

meble kuchenne

Meble kuchenne ze sztukaterią

Sztukateria w kuchni to ostatni szlif, dzięki któremu wnętrze nabiera oryginalnego wyglądu i staje... więcej...

Wyzwanie: Decluttering na Święta - zorganizuj kuchnię od nowa!

meble kuchenne

Wyzwanie: Decluttering na Święta - zorganizuj...

Tym, co absorbuje nas najbardziej w okresie przedświątecznym, są intensywne przygotowania. Największy... więcej...