Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

stopka patrona Electrolux

Wygodna kuchnia spełniająca szerokie oczekiwania i różne potrzeby

artykuł promocyjny

Lodówka to wyposażenie obowiązkowe w każdym domu. Jak jednak wybrać model spełniający wszystkie nasze oczekiwania? Nowoczesne chłodziarki dają nam znacznie więcej niż tylko możliwość przechowania żywności w odpowiedniej temperaturze. To produkty często dopasowane do naszych indywidualnych wymagań, a marka Samsung jako jedna z wiodących na rynku AGD, rozumie potrzeby i zapewnia wygodę użytkowania jednakowo singlom, jak i parom, czy rodzinom z dziećmi. Jakie innowacje czekają nas przy wyborze lodówki oraz które funkcje mogą okazać się wyjątkowo przydatne? Oto kilka wskazówek.

Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać? Sprawdź szeroki wybór lodówek Samsung i wybierz urządzenie, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Szeroki wybór — bo każdy z nas ma inne wymagania

 

Szerokie oczekiwania i potrzeby użytkowników nie muszą schodzić na drugi plan. Obecnie właściwie każdy może mieć produkty szyte na miarę tak jak lodówki Samsung. Dotyczy to nie tylko wielkości oferowanych urządzeń, ale przede wszystkim ich funkcjonalności oraz wyglądu. Modele dobrane do naszych indywidualnych preferencji pozwalają cieszyć się optymalną ilością miejsca, designem dopasowanym do każdej kuchni oraz technologiami dbającymi o jak najlepsze warunki przechowywania zapasów żywności. Wybór wielkości lodówki podyktowany jest naszym stylem życia — zależy od tego, jak często i jak duże robimy zapasy oraz ile osób liczy nasza rodzina. Marka Samsung doskonale rozumie te potrzeby, dlatego obok tradycyjnych lodówek wolnostojących oferuje również modele side by side, czy lodówki ze specjalną strefą napojów, dostępną w niektórych modelach multidoor, a nawet inteligentne modele z serii Family Hub™ z multimedialnym ekranem dotykowym.

Szukasz inteligentnej lodówki z ekranem, a może dwudrzwiowej lodówki z dyspenserem wody? Wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dla najbardziej wymagających użytkowników Samsung zadbał o możliwość większej personalizacji lodówki. W lodówkach z serii Bespoke mamy niespotykane do tej pory funkcje zmiany wyglądu lodówki za sprawą wymiennych paneli, co z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym indywidualne wzornictwo.

 

Nowy wymiar energooszczędności — w trosce o planetę i nas samych

 

Lodówki to urządzenia, które mają pomagać nam w codziennej organizacji życia. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają zadbać o tak ważny aspekt, jak wydłużona świeżość produktów. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że nowoczesne lodówki zużywają mniej energii niż lodówki produkowane 5 czy 10 lat temu, co stanowi dla wielu z nas bardzo ważny wkład w ekologię. Trzeba przy tym pamiętać, że regulacje unijne od 2021 roku wprowadzają zmiany w etykietach efektywności energetycznej, w których klasy „A+”, „A++” i „A+++” zostaną zastąpione nową skalą A-G. Działania te mają na celu poprawić czytelność oznaczeń, jednak w okresie przejściowym urządzenia będą posiadały etykiety w dwóch wersjach. Wybierając świadomie, dbamy o środowisko oraz własny budżet. Lodówki Samsung pod tym kątem są liderem na rynku — mają najwyższe klasy w swoich segmentach np. klasy A i B w lodówkach Bespoke*, czy C w Side by Side (nie ma wyższej klasy w tej kategorii).

* Bespoke kat. A model: RB38A7B6AAP, Bespoke kat. B model: RB38A7B6BAP

Wybierz model lodówki Samsung, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby ? na zdjęciu lodówka z dyspenserem wody.

 

Innowacyjne technologie — dopasowanie do indywidualnych potrzeb

 

Dla singli oraz osób posiadających kuchnie o ograniczonym metrażu najlepiej sprawdzi się lodówka w wariancie Combi. Warto zwrócić uwagę na system Space Max™ oferowany przez Samsung. Większa przestrzeń wewnętrzna tych lodówek wynika z wydajnej izolacji, dzięki czemu ścianki mogą być cieńsze, a to przekłada się na oszczędność miejsca w środku urządzenia. Dzięki tej technologii możemy zyskać nawet do 60 litrów więcej niż w standardowej lodówce Samsung o takich samych wymiarach. A to oznacza możliwość przechowywania nawet do 60 dodatkowych kartonów mleka, butelek z sokiem itp.

Lodówki Samsung z technologią SpaceMax to więcej miejsca do przechowywania produktów przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

Jeżeli lubimy przyjmować w domu gości, to Samsung proponuje jeszcze mocniej zaawansowane rozwiązanie, jakim jest system Beverege Center, w którym mamy dostęp do przefiltrowanej wody. Moduł lodówki dedykowany strefie napojów umieszczony jest w lodówkach z serii RF9000. Oprócz dozownika, który dba o automatyczne napełnienie pojemnika, zapewnione jest chłodzenie odpowiedniej ilości napojów oraz możliwość dodania ulubionych owoców lub ziół do specjalnego wewnętrznego dzbanka z wkładem na owoce.

Dla konsumentów, którzy szukają urządzenia naszpikowanego technologiami, do gustu przypadnie seria Family Hub™. W ten innowacyjny system wbudowany został moduł WiFi odpowiedzialny za pełną komunikację lodówki z naszym urządzeniem mobilnym. Pomaga to w robieniu listy zakupów, wybraniu menu na podstawie dostępnych produktów, czy zarządzaniu domowymi obowiązkami. To przyszłościowe rozwiązanie służy nie tylko naszej wygodzie, ale daje również wiele wymiernych korzyści, gdyż poprawia jakość przechowywanego jedzenia, i niejako uczy nas jak właściwie korzystać z urządzenia oraz dostarcza wielu cennych rad i inspiracji.

Inteligentne lodówki Samsung Family Hub z ekranem dotykowym to nowoczesne rozwiązanie stworzone dla Twojej wygody.

Aparaty umieszczone we wnętrzu lodówki na bieżąco monitorują jej zawartość, a my możemy mieć wgląd do tych informacji na swoim smartfonie. Aplikacja Smart Przepisy zapewnia dostęp do przepisów na podstawie produktów znajdujących się w lodówce oraz określonych przez nas preferencji. Family Hub zadba także o miłą dla ucha oprawę, gdyż posiada wbudowany głośnik klasy premium pozwalający na słuchanie muzyki, radia, czy programów TV w kuchni. Wszystkie te rozwiązania czynią ten model idealnym komponentem systemów „inteligentnego domu” z serii SmartThings.

Wybierz multimedialne lodówki Family Hub z ekranem dotykowym, na którym sprawdzisz przepis, stworzysz listę zakupów i wiele więcej. Wybierz multimedialne lodówki Family Hub z ekranem dotykowym, na którym sprawdzisz przepis, stworzysz listę zakupów i wiele więcej.

Doskonałą organizację miejsca zapewniają lodówki side by side, w których nie będzie problemu ze zmieszczeniem dużych zapasów żywności oraz z powodzeniem wygospodarujemy miejsce na dyspenser wody, a także kostkarkę do lodu. To rozwiązanie zdecydowanie dla rodzin ceniących przestrzeń.

Szukasz dużej lodówki? Poznaj dwudrzwiowe lodówki Samsung Side by Side z dyspenserem wody i kostkarką do lodu.

 

Rozwiązania, które przedłużają świeżość produktów

 

Ograniczenie marnowania żywności to problem, z którym musimy się zmierzyć. Każdy z nas z pewnością spotkał się z sytuacją, gdy złe warunki przechowywania doprowadziły do utraty właściwości jakiegoś produktu. Właściwe przechowywanie jedzenia w lodówce w dużej mierze zapobiega jego marnowaniu, a w dzisiejszych czasach to duża odpowiedzialność, która ciąży na każdym z nas. Lodówki Samsung pomagają na dłużej utrzymać smak i wartości odżywcze przechowywanych produktów. Przykładem może być komora zero Optimal Fresh+ z przesuwną podziałką, która tworzy dwie strefy z różnym poziomem temperatur np. -1°C dla mięsa, wędlin oraz ryb i 1°C dla owoców i warzywi. Umożliwia to proste i szybkie dopasowanie potrzebnego miejsca w lodówce do naszych aktualnych potrzeb — w zależności od ilości przechowywanych produktów. Żywność wymagająca wysokiego poziomu wilgotności typu owoce i warzywa najlepiej będzie się przechowywać w szufladach typu Humidity Fresh+. Równomierne chłodzenie możliwe jest dzięki technologii All-Around Colling, która zapewnia optymalne warunki w całej komorze, co gwarantuje stabilną temperaturę w każdej części lodówki, a jedzenie na dłużej pozostaje świeże.

Przekonaj się, jak wiele może zmienić prawidłowe przechowywanie żywności w lodówce z technologiami Samsung, takimi jak szuflady Optimal Fresh+ i Humidity Fresh+.

Doskonałe właściwości żywności i brak szronu to także zasługa systemu No Frost dostępnego w nowoczesnych lodówkach. Technologia ta pomaga na dłużej zachować świeżość i walory odżywcze, w tym pyszny smak i naturalny kolor produktów, dzięki czemu wydłużony zostaje ich okres przydatności do spożycia. No Frost oznacza „bez szronu”, a to gwarantuje więcej miejsca na to, co powinno znaleźć się w lodówce i brak konieczności rozmrażania.

Sprawdź szeroki wybór lodówek Samsung i wybierz najlepszy model dla swoich potrzeb.

Rozwiązania szyte na miarę, technologia smart oraz innowacyjne systemy dbające o jakość przechowywanych produktów sprawiają, że lodówki Samsung oferują najwyższą jakość w sektorze AGD. Wydajność idąca w parze z funkcjonalnością pozwalają cieszyć się wygodą każdego dnia.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Artykuł powstał przy współpracy z Samsung

Kontakt w sprawie produktów:

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji o produktach na stronie: www.samsung.comsprzęt AGD: lodówki » sprzęt kuchenny » pralki » systemy klimatyzacji » odkurzacze » żarówki LED » sprzęt RTV: telewizory » sprzęt audio i wideo » SMART Business TV » akcesoria » urządzenia mobilne: smartfony » tablety » telefony » zegarki Gear » akcesoria » pamięci masowe: dyski SSD » karty pamięci » pamięci USB » napędy optyczne » aparaty i kamery: aparaty » obiektywy » kamery » akcesoria

Samsung Electronics Polska  Facebook   Samsung Electronics Polska  instagram   Youtube Samsung Electronics Polska    Twitter Samsung Electronics Polska


Partnerzy


Electrolux
     logo novy
 

Lacanche  Okapykuchenne.pl

Emako      Franke

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram