Granitowe zlewozmywaki Magnetic, czyli moc przyciągania

data aktualizacji: 09-07-2021, 03:38 – artykuł promocyjny

Granitowe zlewozmywaki z linii Magnetic mają magnetyczne właściwości, co otwiera przed użytkownikami szereg zupełnie nowych funkcjonalności i ułatwia dobrą organizację w nowoczesnej kuchni. Co to właściwie znaczy, że zlewozmywaki z kolekcji Magnetic są magnetyczne? Wyposażono je w magnes, dzięki czemu na bok komory można nałożyć elegancką stalową maskownicę. Wówczas maskownica oddziela komorę i boczną półkę. Powstaje dodatkowa przestrzeń i zlew staje się bardziej praktyczny. Co więcej, można wyposażyć go wówczas w dodatkowe akcesoria z kolekcji.

Granitowe zlewozmywaki Magnetic, czyli moc przyciągania

Szczeliną między komorą i półką, która powstaje po nałożeniu maskownicy, do odpływu odprowadzana jest woda. Powstałą komorę można wykorzystać do odsączania mokrych gąbek, mytych warzyw czy owoców. Magnesy gwarantują bardzo stabilne utrzymanie maskownicy. W razie potrzeby da się ją też łatwo zdjąć, co pomaga w utrzymaniu zlewozmywaka w czystości.

Kolekcja zlewozmywaków magnetycznych Magnetic to cztery modele 1,5 komorowe i dwa jednokomorowe z szerszą i węższą komorą oraz wersja z/bez ociekacza. Ich dużą zaletą jest wygoda - mają głębokie komory i praktyczne półki po obu stronach otworu na baterię. Dodatkowo są odwracalne i można wybrać któryś spośród 5 dostępnych kolorów - alabaster, szary metalik, antracytowy metalik, grafitowy metalik, głęboka czerń (nero). Warto podkreślić, że produkcja zlewozmywaków z kolekcji Magnetic odbywa się w Polsce. Deante to pionier w dziedzinie magnetycznych zlewozmywaków. Marka znów udowadnia, że tworzy innowacyjne produkty.

Granitowe zlewozmywaki Magnetic przyciągają uwagę

Użytkownicy zlewozmywaków Magnetic mogą w prosty sposób, w zależności od własnych preferencji, wzbogacić je o dodatkowe wyposażenie, które ułatwi utrzymanie higieny i codzienne prace w kuchni. Te akcesoria to wygodne, higieniczne uchwyty na ściereczkę i gąbkę czy organizery (maskownica, dwa koszyki z ociekaczem, dwa wieszaki na ściereczkę i zmywak). Dodatkowe wyposażenie do zlewów Magnetic jest wykonane ze stali nierdzewnej w wersjach: szczotkowanej, czarnej i białej.

Granitowe zlewozmywaki Magnetic przyciągają uwagę

Zlewozmywaki są wpuszczane w blat. Poszczególne modele pasują do szafek o szerokości 60, 60, 45 i 70 cm. Są też modele dostępne z ociekaczem w wersji węższej i szerszej. Ociekacz przyspiesza odprowadzanie wody i ma atrakcyjną dekorację w jodełkę. Zestaw składa się także z syfonu Space Saver, dzięki któremu można zaoszczędzić miejsce pod zlewem (w modelu nero jest on w dopasowany czarnym kolorze), automatycznego korka i maskownicy ze stali szczotkowanej (czarna w modelu nero). Co więcej, model 1,5 komorowy ma podfrezowany otwór na dozownik płynu do mycia naczyń.

Do zlewozmywaków Magnetic najlepiej dobrać wysokie baterie kuchenne, z którymi pasują najlepiej. Przyda się ruchoma wylewka, zwiększająca komfort korzystania ze zlewu. Dzięki temu, że Magnetic ma 5 różnych wariantów kolorystycznych i 3 warianty kolorystyczne akcesoriów, można zestawić te zlewozmywaki z armaturą o różnym stylu (chrom, biel, czerń czy złoto).

Granitowe zlewozmywaki Magnetic przyciągają uwagę

Zlewozmywaki Magnetic z granitu mają wszystkie zalety tego wyjątkowo twardego i wytrzymałego materiału. Są odporne na przebarwienia, szok termiczny, wysoką temperaturę (250 stopni) czy uderzenia. Zlewy mają też właściwości hydrofobowe (odpychające wodę), automatyczne zamknięcie odpływu, prostokątny przelew zabezpieczający przed przelaniem się wody, podłączenie do zmywarki i aż 18 lat gwarancji producenta.

Kolekcja Magnetic to sprzęt kuchenny o dobrze przemyślanej konstrukcji, wygodny i spełniający oczekiwania klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań i estetycznego wyglądu. Znajdzie wielbicieli wśród wszystkich, którzy cenią dobry i funkcjonalny design.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

DeanteDeanteDeanteDeanteDeante

Podobne artykuły
Stalowe zlewozmywaki Alterna

zlewozmywaki

Stalowe zlewozmywaki Alterna

Zlewozmywaki Alterna serii Iris ze stali nierdzewnej, dzięki swojej ponadczasowej formie, stanowią idealną... więcej...

Granitowe zlewozmywaki Magnetic, czyli moc przyciągania

zlewozmywaki

Granitowe zlewozmywaki Magnetic, czyli moc przyciągania

Granitowe zlewozmywaki z linii Magnetic mają magnetyczne właściwości, co otwiera przed użytkownikami... więcej...

Klasyczne i nowoczesne - zlewozmywaki do każdej kuchni

zlewozmywaki

Klasyczne i nowoczesne - zlewozmywaki do każdej kuchni

Rola zlewozmywaka w kuchni nie jest jednoznaczna. Ma on nie tylko świetnie wyglądać, ale przede wszystkim... więcej...