patron działu Meble kuchenne Peka

Gdzie zamówić meble kuchenne?

data aktualizacji: 27-04-2022, 10:45 – artykuł promocyjny

Zabudowa kuchenna robiona na zamówienie to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób stojących przed wyzwaniem remontu czy aranżacji nowej kuchni. Nic dziwnego, bo kuchnie na wymiar mają swoje zalety, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jak jednak zabrać się do projektowania kuchni: gdzie szukać najlepszych projektantów i wysokiej klasy mebli kuchennych?

Gdzie zamówić meble kuchenne?

Studio BOSSI

 

Kuchnia na wymiar – czy i dlaczego warto?

 

Projekt mebli przygotowanych na wymiar daje nam możliwość pełnego wykorzystania potencjału, jaki do zaoferowania ma pomieszczenie, w którym planujemy urządzić kuchnię. Jednocześnie zyskujemy pewność, że nasza nowa kuchnia będzie maksymalnie funkcjonalna i dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Co więcej, ponieważ sami możemy wybrać materiał, z którego wykonane będą fronty kuchenne czy blat – wraz ze sposobem ich wykończenia i kolorem, nie ma wątpliwości, że efekt końcowy będzie nam się po prostu podobać. Bez względu na to, czy marzy nam się trendy kuchnia, czy klasyczne wnętrze, jesteśmy w stanie uzyskać dokładnie taką aranżację, w której będziemy czuć się najlepiej. Kupując gotowe zestawy mebli, jesteśmy natomiast skazani na to, co oferuje nam ich producent. Korzystając zaś z usług projektowania kuchni na wymiar dodatkowo, możemy liczyć na wsparcie profesjonalistów i czerpać z ich wiedzy i bogatego doświadczenia. To szczególnie istotne, kiedy zależy nam na stworzeniu nie tylko pięknej, lecz także ergonomicznej przestrzeni. Specjaliści znają wszystkie nowoczesne rozwiązania i podpowiedzą, które z nich najlepiej sprawdzą się w naszej kuchni.

Meble kuchenne drewniane Studio ELTOP Studio MONO Studio EUROCLAS

Studio ELTOP Studio MONO Studio EUROCLAS

 

Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar?

 

Kiedy marzy nam się funkcjonalna kuchnia na wymiar, najlepiej jest udać się do profesjonalnego salonu projektowania kuchni. To o tyle dobre rozwiązanie, że w takich miejscach z reguły możemy zlecić zarówno wykonanie projektu zabudowy, jak i jego realizację. Jakość mebli natomiast sprawdzimy na ekspozycjach, a o sposobie ich wykończenia zdecydujemy na podstawie wzorników i próbników. Jak jednak znaleźć sprawdzone studio mebli kuchennych? Zanim udamy się do działającego w naszej okolicy salonu, zasięgnijmy o nim opinii – wśród znajomych, którzy niedawno remontowali kuchnię, czy też online. Sprawdźmy stronę internetową danego studia i zaglądnijmy do galerii realizacji, która, swoją drogą, może dostarczyć nam dawkę inspiracji.

Studio KAMPRA

Studio KAMPRA

 

Od projektu po wykończenie – kuchnia od A do Z w jednym miejscu

 

W studiach kuchennych – szczególnie tych należących do ogólnopolskich sieci – nie tylko zamówimy projekt mebli na wymiar, lecz tak będziemy w stanie w pełni wyposażyć kuchnię. W najlepszych salonach możemy bowiem chociażby kupić sprzęty AGD, ale i elementy wykończeniowe i dekoracyjne czy kuchenne akcesoria. Tego typu studiach znajdziemy w całej Polsce, nie tylko w dużych miastach, ale i w mniejszych miejscowościach. Urządzając całą kuchnię w jednym miejscu, z całą pewnością oszczędzamy czas i pieniądze. Koszt całego projektu na pewno będzie niższy, niż gdybyśmy mieli zamawiać każdy z elementów indywidualnie i w różnych lokalizacjach. Dodatkowo w salonach, które zrzeszone są w dużych sieciach, bardzo często pojawiają się dedykowane promocje producenckie, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Dużo łatwiej więc o atrakcyjny rabat.

Studio EWRO Studio PRO-M

Studio EWRO Studio PRO-M

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Kuchnia w zabudowie

meble kuchenne

Kuchnia w zabudowie

Standardowe, wymiarowe oraz na indywidualne zamówienie - współczesne kuchnie mają wiele obliczy,... więcej...

Czas na wiosenne porządki

meble kuchenne

Czas na wiosenne porządki

Generalne porządki zaczynamy wykonywać wraz z nadejściem wiosny. Chcielibyśmy, by przebiegały szybko... więcej...

Jak prawidłowo projektować szafy wnękowe?

meble kuchenne

Jak prawidłowo projektować szafy wnękowe?

Duża, funkcjonalna i dobrze zaprojektowana szafa wnękowa to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących... więcej...