konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

AGD do kuchni - jak skompletować najlepsze sprzęty kuchenne?

data aktualizacji: 30-08-2021, 06:40 – artykuł promocyjny

W dobrze urządzonej kuchni powinny znaleźć się urządzenia, które spełniać będą nasze indywidualne potrzeby. Wybór sprzętów AGD wcale jednak nie musi być skomplikowany i żmudny – o ile tylko odpowiednio się do tego przygotujemy. Sprawdź, jakich urządzeń potrzebujesz, które niezbędne są w każdej kuchni i jak dobrać sprzęty do naszych oczekiwań.

AGD do kuchni - jak skompletować najlepsze sprzęty kuchenne?

Studio CHOME

 

Sprzęt do kuchni – duże AGD do zabudowy czy wolnostojące?

 

Spójna aranżacja kuchni z wykorzystaniem urządzeń pod zabudowę będzie łatwa do osiągnięcia. Dlatego też na tego typu sprzęty stawia się w przypadku pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, ale i wszędzie tam, gdzie zależy nam na zachowaniu spójności wystroju. Jeżeli jednak marzymy o kuchni w stylu rustykalnym czy retro, to urządzenia wolnostojące będą stanowić znacznie lepszy wybór. W takim wypadku staną się częścią wystroju kuchni i pozwolą stworzyć klimat, o który nam chodzi. Inną zaletą sprzętów wolnostojących jest ich mobilność, ale i łatwiejszy dostęp w przypadku awarii. Wybierając zatem pomiędzy urządzeniami wolnostojącymi a do zabudowy, weźmy pod uwagę zarówno naszą wygodę, jak i wygląd kuchni.

AGD do kuchni tropikalnej AGD do bialej kuchni

Studio PRO-M                                                      Studio D.T. POD KASZTANEM

 

Małe AGD w kuchni

 

Kompletując kuchenny sprzęt AGD, nie możemy zapominać o małych urządzeniach, które pomogą nam w wykonywaniu codziennych zadań. Jak wybrać te, które naprawdę będą dla nas przydatne i nie dać się wkręcić w zakup tych, które po jednorazowym użyciu skończą ukryte na dnie szafki? W pierwszej kolejności zastanówmy się na tym, jak funkcjonuje nasze gospodarstwo domowe: czy przygotowujemy posiłki w domu, jakie potrawy gotujemy najczęściej i co najbardziej lubimy jeść. Jedni nie wyobrażają sobie niedzieli bez domowego ciasta, inni obiadu bez idealnie wysmażonych frytek, a dla niektórych z nas podstawą żywienia są owocowe i warzywne koktajle. Rozwiązaniem, które natomiast świetnie sprawdza się w małych kuchniach, jest zakup urządzeń wielofunkcyjnych – z tych z całą pewnością będziemy korzystać odpowiednio często, gdyż pomogą nam w wielu różnych zadaniach.

Czarne meble kuchenne

Studio KANIA

 

Zestaw AGD do kuchni – gdzie kupić?

 

Wyposażenie kuchni możemy kompletować oddzielnie, ale możemy też zdecydować się na zakup zestawu od jednego producenta. Komplet AGD do kuchni od jednej marki – szczególnie jeżeli mowa o dużych sprzętach – stworzy spójną kompozycję. Bardzo prawdopodobne też, że przy zakupie całego zestawu urządzeń będziemy mogli liczyć na rabat. Gdzie i jakiej firmy urządzenia do kuchni kupić? Wyboru marki możemy dokonać, chociażby przeprowadzając ankietę wśród naszych znajomych czy też zagłębiając się w opinie, jakie znaleźć możemy w Internecie. Inną opcją jest zdanie się na pomoc profesjonalistów.

Studio Szewczyk Studio VIGO

Studio SZEWCZYK                                                        Studio VIGO

 

Kuchnia z AGD zaprojektowana przez specjalistów

 

Planując zabudowę kuchenną na wymiar, nie boimy się korzystać z porad profesjonalistów: projektantów czy architektów. Jak się okazuje, również i sprzętów AGD do kuchni nie musimy szukać na własną rękę. W najlepszych studiach kuchennych duże urządzenia, ale drobne AGD możemy zamówić wraz z projektem mebli. Dzięki kompleksowym usługom zyskujemy pomoc specjalistów na każdym etapie planowania i realizacji kuchni. Co więcej, bardzo często studia, szczególnie te zrzeszone w większych sieciach, są nam w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje na zakup sprzętów, których próżno szukać w tradycyjnych sklepach z wyposażeniem kuchni. Mamy więc pewność, że trafia do nas sprzęt, który spełnia nasze oczekiwania pod względem funkcjonalności, ale też jest spójny z całą kuchenną aranżacją pod kątem wizualnym, a my płacimy za niego dokładnie tyle, ile jest wart.

Studio MDPF

Studio MDPF

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Rodzaje i funkcje robotów kuchennych

sprzęt AGD

Rodzaje i funkcje robotów kuchennych

Robot kuchenny to urządzenie niezwykle pomocne w kuchni, które łączy w sobie funkcje kilku różnych... więcej...

Co to jest i jak działa planetarny robot kuchenny?

sprzęt AGD

Co to jest i jak działa planetarny robot kuchenny?

Robot planetarny to urządzenie, które może zastąpić kilka innych sprzętów w kuchni, stając... więcej...

4 skuteczne metody na zakup okapu, gdy mamy ograniczony budżet

sprzęt AGD

4 skuteczne metody na zakup okapu, gdy mamy...

Zakup nowego okapu w przypadku ograniczonego budżetu to wyzwanie. Poniżej praktyczne wskazówki, na... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022