konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Studio VK

Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

data aktualizacji: 06-10-2021, 07:59 – artykuł promocyjny

W Studio VK projektowanie wnętrz i budynków jest dla nas samorealizacją, a nie tylko pracą. Do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i pełnią zaangażowania. Zamiłowanie do aranżacji wnętrz i projektowania konstrukcji oparte jest na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy. Nasza grupa składa się ze zdolnych i ambitnych architektów z odpowiednim wykształceniem. To kreatywny i nastawiony na rozwój zespół, który udoskonala swoje umiejętności. Stale rozwijamy swoje umiejętności, gdyż pamiętamy, że cofamy się, jeżeli się nie udoskonalamy.

Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

Podstawowym wyznacznikiem w procesie projektowania wnętrza jest dla nas klient. To od szczegółowego wywiadu z inwestorem zaczyna się cały proces. Nie ulegamy wahnięciom mody. Każda architektura, każde rozwiązanie może być dobre lub złe w zależności od materiału, nad jakim pracujemy. Staranność to podstawa, a szczegół ma znaczenie. Doboru wyposażenia i materiałów dokonujemy tak, aby całość stanowiła spójne, niebanalne piękno. Jednym z kluczowych elementów dobrego projektu wnętrz jest także idealnie dobrane oświetlenie. Uzyskujemy dzięki niemu odpowiedni klimat, podkreślamy to, co jest tego warte.

Projektowanie kuchni ze Studiem VK

Wszystkie nasze projekty wnętrz w naszej pracowni architektonicznej – studio VK są bardzo starannie przygotowywane. Rysunki zawierają precyzyjnie przemyślane informacje, dotyczące umiejscowienia elementów budowlanych, elementów sieci elektrycznej i wodnokanalizacyjnych. W opracowaniach znajdują się także wszelkie uwagi dotyczące procesu aranżacji wnętrz, materiałów, które mają być użyte do ich wykończenia, mebli, lamp czy nawet dużych dekoracji.

Projektowanie kuchni ze Studiem VKProjektowanie kuchni ze Studiem VK

Dobór mebli tworzymy indywidualnie do każdego wnętrza. Projektowanie małych przestrzeni nie jest łatwe, ale dzięki odpowiednio dobranemu wyposażeniu możemy zyskać np. dużo powierzchni do przechowywania. Aranżacja wnętrz o dużej powierzchni połączona z pasją do sztuki meblarskiej pozwala uzyskać przestrzenie o wysokim stopniu luksusu, niekoniecznie za wysoką cenę.

Projektowanie kuchni ze Studiem VKProjektowanie kuchni ze Studiem VK

Współpracując z klientem, nastawieni jesteśmy na wizualizacje 3d. O wiele poprawiają one czytelność naszych wizji. Widzimy dzięki nim, jak aranżacja wnętrza będzie wyglądała w poszczególnych wariantach oświetlenia, czy też jaki materiał wybrać. Fotorealistyczne wizualizacje są podstawą współpracy zarówno z indywidualnym klientem, jak i z deweloperem.

Projektowanie kuchni ze Studiem VK

Charakter aranżacji wnętrza nadają odpowiednie działa sztuki. Nasza pracownia architektoniczna dobiera je odpowiednio do rodzaju pomieszczenia, płaszczyzny oraz oczywiście gustu klienta. Każdy obraz, czy rzeźbę dobieramy w odpowiednich proporcjach do ściany, na tle, której się one znajdą, analizujemy to, jak będą się prezentowały w danym oświetleniu.

Projektowanie kuchni ze Studiem VKProjektowanie kuchni ze Studiem VK

Aby podkreślić charakter wnętrza i nadać mu oryginalnego sznytu wybieramy obrazy czy zdjęcia, rzeźby lub plakaty. Aranżacja wnętrza ma z kolei za zadanie te walory eksponować. Dodatki przemyślane w projekcie nie są dodawane na zasadzie przypadku, ale wpisują się we wcześniej przemyślaną kompozycję.

Projektowanie kuchni ze Studiem VK

Kontakt w sprawie produktów:

Studio VK
ul. Pohulanka 3a/25
03-890 Warszawa
tel. (+48) 690 933 397
www: studiovk.pl
mail: wyślij wiadomośćUsługi w zakresie projektowania wnętrz oraz budynków. Projekty mają różny zakres - od koncepcji, przez projekty budowlane po wykonawcze » aranżacje wnętrz » projekty wystroju przestrzeni biurowych » projekty domów oraz obiektów przemysłowych.

Zobacz zdjęcia w galerii  Studio VK:

Studio VKStudio VKStudio VKStudio VKStudio VK
Podobne artykuły
Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

projekty kuchni

Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

W Studio VK projektowanie wnętrz i budynków jest dla nas samorealizacją, a nie tylko pracą. Do każdego... więcej...

Jak ergonomicznie urządzić kuchnię

projekty kuchni

Jak ergonomicznie urządzić kuchnię

W kuchni spędzamy nie mało czasu. Myjemy, kroimy, gotujemy, sprzątamy, krótko mówiąc, krzątamy... więcej...

Układy kuchenne

projekty kuchni

Układy kuchenne

Sposób aranżacji wnętrza kuchni w znacznym stopniu uzależniony jest od wielkości dostępnej przestrzeni.... więcej...