Nowy showroom Falmec

data aktualizacji: 17-05-2021, 10:10 – artykuł promocyjny

W Warszawie otwarto nowy showroom marki Falmec. Na powierzchni 150 mkw zostały zaprezentowane okapy do każdej kuchni - sufitowe, wyspowe, przyścienne, nablatowe i  innowacyjne systemy zintegrowane. Showroom marki jest  miejscem, w którym można umówić się na spotkanie i przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiać o nowych trendach i technicznych rozwiązaniach zastosowanych w okapach. Klienci salonu będą mieli możliwość przetestowania wszystkich dostępnych produktów. W centralnym miejscu ustawiono aktywną kuchnię przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne.

Nowy showroom Falmec

- Po 10 latach adres naszego biura i showroomu uległ zmianie. Zależało nam, aby nowe miejsce kojarzyło się ze światowym designem i nowatorskim podejściem do gotowania i oczyszczania powietrza. Nowa przestrzeń została starannie zaaranżowana, a szeroka ekspozycja okapów i systemów zintegrowanych pozwala na dopasowanie urządzenia do naszego stylu życia i preferencji kulinarnych – mówi Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska.

Nowym showroom FalmecNowym showroom Falmec

W części wystawienniczej liczy się detal. Warto zwrócić uwagę na wyspę kuchenną, gdzie niczym gwiazda lśni podwójny okap Lumen 175 cm. W blacie zostały umieszczone trzy sekcie systemów zintegrowanych – Sintesi, Quantum i Modula z płytą Tappanyaki. W drugiej strefie odnajdziemy przepiękny model okapu - Marilyn E.ion z charakterystycznymi ceramicznymi „plisami”, który idealnie wkomponował się w pastelowo-różową kuchnię; wielokrotnie nagradzany okap Spazio, harmonijnie łączy się z wyspą kuchenną z drewnianymi panelami, a Sintesi doskonale integruje się z eleganckim marmurowym blatem.

Nowym showroom FalmecNowym showroom Falmec

- Ważnym elementem showroomu jest aktywna strefa kuchenna, gdzie planujemy organizować spotkania dla architektów, projektantów i miłośników dobrej kuchni. Pragniemy, aby nasi goście docenili produkty i „poczuli” czyste powietrze nawet podczas intensywnego gotowania – podkreśla Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska.

Nowym showroom FalmecNowym showroom Falmec

Część wystawiennicza została połączona z częścią biurową dużą klatką schodową ze szklaną attyką prowadzącą na piętro, gdzie znajduje się biuro i sala konferencyjna zaaranżowana w stylu nowoczesnym z elementami art déco.

Nowym showroom FalmecNowym showroom FalmecNowym showroom Falmec

Showroom zaprojektowała renomowana warszawska pracownia architektoniczno-aranżacyjna JMW Architekci. Bryła obiektu przyciąga uwagę poprzez zastosowanie na elewacji szkła i paneli perforowanych, które znamy z metalowych filtrów okapów. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybki i komfortowy dojazd z każdej części Warszawy, a bliskie sąsiedztwo trasy S8 doskonałą komunikację z resztą kraju.

Kontakt w sprawie produktów:

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
tel. +48 22 721 03 42
www: www.falmec.com/pl-pl/
mail: wyślij wiadomośćokapy » systemy zintegrowane » oczyszczacz Bellaria


Zobacz zdjęcia w galerii Falmec:

FalmecFalmecFalmecFalmecFalmec
Podobne artykuły
REJS zaprasza na Dni Otwarte. Zobacz z czego tworzyć meble idealne

wieści z branży

REJS zaprasza na Dni Otwarte. Zobacz z czego...

Chciałbyś wiedzieć jakie materiały i komponenty wykorzystuje się do produkcji mebli? Chcesz dowiedzieć... więcej...

FRANKE na Warsaw Home

wieści z branży

FRANKE na Warsaw Home

Targi Warsaw Home to doskonałe miejsce na prezentację nowości. Dlatego też marka Franke postawiła na... więcej...

Electrolux bierze udział w akcji Pajacyk. Dołącz i Ty!

wieści z branży

Electrolux bierze udział w akcji Pajacyk. Dołącz i Ty!

Dobrem należy się dzielić - to hasło akcji Pajacyk, którą wspiera marka Electrolux. My również... więcej...