konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Złote okapy GLOBALO - przepis na kuchnię w eleganckim wydaniu

data aktualizacji: 19-07-2021, 05:01 – artykuł promocyjny

Złote okapy marki GLOBALO to prawdziwy, aranżacyjny hit. Pokochały je osoby, które stawiają zarówno na piękny design, jak i wysoką jakość oraz komfort pracy. Poznaj wszystkie zalety urządzeń tej polskiej marki i sprawdź, który z modeli będzie najlepiej pasował do Twojej kuchni.

Złote okapy GLOBALO - przepis na kuchnię w eleganckim wydaniu

fot.: Okap wyspowy Cylindro Isola Ligh Gold

 

Design na wagę złota

 

Popularność złota we wnętrzach wynika przede wszystkim z faktu, że jest to kolor ponadczasowy i elegancki. Z łatwością przyciąga wzrok, zachwyca i sprawia, że aranżacja zyskuje wyrafinowany i elegancki charakter. W kuchniach możemy zastosować złote akcenty nie tylko w postaci drobnych detali, takich jak uchwyty, czy wykończenia. Barwa ta może być także obecna na urządzeniach kuchennych, na przykład okapach, które w ostatnich sezonach stały się gorącym przebojem.

Okap wyspowy kuchenny Hewano Isola Light Gold

fot.: Okap wyspowy Hewano Isola Ligt Gold

 

GLOBALO — okapy dla wymagających

 

GLOBALO to marka, która stała się wiodącym kreatorem kuchennych trendów. Złote okapy tego polskiego producenta podbijają serca zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W urządzeniach doskonale odzwierciedlono kolorystykę szlachetnego złota, dzięki czemu okapy stanowią reprezentacyjny element wyposażenia wnętrza i otulają kuchnię swoim blaskiem. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych modeli, na które warto zwrócić uwagę, przeglądając asortyment GLOBALO.

Okap wyspowy Hewano Isola Gold Globalo Okap wyspowy Hewano Isola Light Gold

fot.: Okapy wyspowe Hewano Isola Gold i Light Gold 

 

Cylindro Isola Gold

 

Cylindro Isola Gold to model, od którego wszystko się zaczęło. Okap ten stał się już niemal kultowy na polskim rynku, a wiele znanych gwiazd rodzimego show-biznesu wybrało go do swoich kuchni. To sprzęt, który łączy design, funkcjonalność i cichą pracę. Wyposażony jest w solidną turbinę, która skutecznie pochłania opary, zapachy i cząsteczki tłuszczu, a poziom dźwięku na pierwszym biegu wynosi w nim zaledwie 46 dB. Gotowanie w towarzystwie tego okapu jest zatem prawdziwą przyjemnością.

Okap wyspowy Cylindro Isola Gold

fot.: Okap wyspowy Cylindro Isola Gold

 

Asterio Isola Light Gold

 

Asterio to model reprezentujący linię ultracichych okapów, które powstały z myślą o osobach ceniących sobie ponad wszystko komfort w kuchni. Praca od zaledwie 43 dB pozwala w pełni skoncentrować się na gotowaniu, a także prowadzić swobodne rozmowy z innymi osobami. Zastosowany w okapie silnik umożliwia pracę z węższymi kanałami wentylacyjnymi niż standardowe o średnicy 15 cm, dzięki czemu zachowuje wysoką wydajność. Jest to również model kompatybilny z silnikami zewnętrznymi, które można umieścić na zewnątrz, aby jeszcze bardziej wyciszyć pracę urządzenia.

 

Heweno Gold

 

Heweno w złotej odsłonie to model o wyjątkowej formie. Posiada bardzo dobre parametry, które czynią go urządzeniem skutecznym i funkcjonalnym. Model ten jest również dopracowany pod kątem wizualnym — w dolnej części ulokowany został plafon LED, który zapewnia dobrej jakości światło podczas gotowania, a dodatkowo może pełnić wieczorami funkcję nastrojowej lampy.

Hewano Light Gold okap przyścienny Okap przyścienny Hewano Light Gold

fot.: Okap przyścienny Hewano Light Gold

Jest to wersja dedykowana do montażu przyściennego, dzięki czemu osoby, które nie mają w swojej kuchni wyspy, także mogą zdecydować się na okap w formie tuby.

Okap przyścienny Hewano 39 Gold Globalo

fot.: Okap przyścienny Hewano Gold


Zobacz te oraz pozostałe modele okapów GLOBALO na stronie globalo.pl

Kontakt w sprawie produktów:

GLOBALO.pl
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów
tel. +48 13 49 27 560 wew. 1
www: www.globalo.pl
mail: wyślij wiadomośćTypy okapów: okap przyścienny » okap kominowy » okap wyspowy » okap sufitowy » okap do zabudowy » okap teleskopowy » okap blatowy
Kolory okapów: okap biały » okap czarny » okap ze stali » okap szary
Szerokość okapów: okap 60 cm » okap 90 cm » okap 100 cm,
Cechy okapów: okap skośny » okap okrągły » okap dekoracyjny » okap z tworzywa » okap ze stali szlachetnej » okap z giętego szkła » cichy okap » okap ukośny
Podobne artykuły
Sokowirówka czy wyciskarka - co wybrać

sprzęt AGD

Sokowirówka czy wyciskarka - co wybrać

Wyciskanie świeżych soków w domu to najlepszy sposób na zapewnienie sobie zdrowia. Przede... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022