konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Jak stworzyć bezuchwytową kuchnię?

data aktualizacji: 28-04-2021, 06:00 – artykuł promocyjny

Idealne do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, w których oszczędność przestrzeni jest na pierwszym miejscu. Profile VELLO to oryginalne rozwiązanie do szuflad i szafek, które sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Trend na minimalistycznie urządzoną przestrzeń, która nie przytłacza i pozwala nam odzyskać równowagę, utrzymuje się od wielu sezonów. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom dobrze oświetlonej i całkowicie bezuchwytowej kuchni, firma GTV zaprojektowała system VELLO.

Jak stworzyć bezuchwytową kuchnię?

 

Listwy zintegrowane z frontami

 

VELLO to zestaw poziomych i pionowych listew dostępnych w czterech wzorach i czterech najmodniejszych kolorach: bieli, czerni, stali szczotkowanej i aluminium. Za ich pomocą można zbudować szuflady i szafki bezuchwytowe, uzyskując jednolitą, gładką linię frontu mebla. System VELLO to rozwiązanie do każdego typu kuchni, które doda jej nowoczesności i zapewni komfort użytkownikom. Warto podkreślić, że jest to jedyne rozwiązanie na rynku, które posiada zintegrowane oświetlenie LED. Zdecydowanie wpisuje się w trend minimalistycznych, doskonale zaprojektowanych i oszczędnych wnętrz. Taśmy LED są niezwykle praktyczne, energooszczędne i wyróżniają się walorami dekoracyjnymi.

Kuchnia matowa ciemne profile vello gtv

 

Listwy poziome

 

Listwa Vello w kształcie litery C jest idealna do zastosowania pomiędzy dwiema szufladami i daje nam możliwość otwierania szuflad od góry oraz od dołu. Dzięki funkcji LED możemy rozświetlić wnętrze szuflady będącej pod spodem profilu.
Z kolei listwa w kształcie L jest montowana bezpośrednio pod blatem, a zastosowanie taśmy LED pozwala oświetlić wnętrze górnych szuflad i szafek będących pod spodem profilu. Dzięki tej wyjątkowej funkcji nie musimy korzystać z górnego oświetlenia, kiedy potrzebujemy zajrzeć do szuflady, a nasza kuchnia zmienia się w estetyczne i przyjemne miejsce.

Uchwyty bezdotykowe Vello

 

Listwy pionowe

 

Nie tylko w przypadku szuflad możemy cieszyć subtelnym zintegrowaniem listwy z frontem, ale także przy standardowych szafach i szafkach. Listwy Vello w kształcie pojedynczego i podwójnego T stosuje się do wysokiej zabudowy kuchennej, np. do szafek cargo. Profil podwójny T służy do bezuchwytowego otwierania dwóch niezależnych frontów. Natomiast profil pojedynczy T stosowany jest do otwierania pojedynczej szafki. Listwy Vello, montowane między frontami w nowoczesnych przestrzeniach, wpływają na komfort użytkowania i zachowanie minimalistycznej estetyki we wnętrzu. Dzięki wertykalnym listwom Vello uzyskujemy gładką linię frontu zabudowy od podłogi aż po sufit.

Kuchnia cimna frofile vello

 

Na wiele sposobów

 

Listwy VELLO montowane są do wewnętrznego boku korpusu szafki do wcześniej wyfrezowanych punktów. W innej wersji możemy zamontować ich koniec do zewnętrznego boku – wówczas warto zastosować estetyczne zaślepki w wariancie pełnym lub niepełnym. Elementy systemu VELLO wykonane są z wysokiej jakości aluminium i są dostępne w długości 3000 mm z możliwością docięcia do pożądanej długości.

 

W dobrym stylu

 

Vello sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej - i małej, i dużej. Będzie idealny do loftowych i industrialnych kuchni, z ciemnymi frontami. Doskonale odnajdzie się również w modnej szarości - od jasnej do antracytowej. Biała klasyczna kuchnia z blatem w kolorze ciepłego drewna to także dobre miejsce na Vello. Uniwersalność systemu sprawia, że nie istnieją dla niego ograniczenia. Minimalizm we wnętrzach – choć zagościł już na dobre – nadal potrafi zaskoczyć. Wciąż możemy odkrywać nowe sposoby na oszczędną przestrzeń, która jednocześnie nie traci uroku. Ascetyczne wnętrze nie znaczy skromne i nudne. Z listwami GTV to bardzo proste. Vello to synonim dobrze zaprojektowanej kuchni.

Kuchnia biała z listwami vello

 

Kontakt w sprawie produktów:

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków
tel. + 48 22 444 75 00
www: www.gtv.com.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » amortyzatory » podnośniki » prowadnice » systemy szuflad » uchwyty » wieszaki » nóżki meblowe » nogi meblowe » rolki meblowe » zamki meblowe » wyposażenie garderoby » segregatory » akcesoria kuchenne » akcesoria biurowe » elementy łączeniowe » mocowania do rur » listwy » systemy przesuwne » oświetlenie meblowe
oświetlenie: świetlówki energooszczędne » żarówki halogenowe » żarówki metalohalogenkowe » źródła światła LED » tradycyjne oprawy wnętrzowe i zewnętrzne » oprawy LED do wnętrz i zewnętrzne » lampki biurkowe » osprzęt elektroinstalacyjny


Zobacz zdjęcia w galerii GTV Poland:
Podobne artykuły
Trendy 2022 - postaw na mat!

meble kuchenne

Trendy 2022 - postaw na mat!

Zdarza się, że kuchnia staje się naszym biurem, miejscem zabawy z dzieckiem, czy przestrzenią do przyjmowania... więcej...

Uchwyć trendy sezonu - uchwyty GTV

meble kuchenne

Uchwyć trendy sezonu - uchwyty GTV

Jak co roku trendów jest wiele, zawsze są pośród nich jednak takie, które wyraźnie... więcej...

Kuchenne drobiazgi - jak zachować porządek?

meble kuchenne

Kuchenne drobiazgi - jak zachować porządek?

Artystyczny nieład panuje w każdej kuchni. Drobiazgi, trzepaczki, łopatki, chochle czy końcówki... więcej...