konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

data aktualizacji: 22-03-2021, 13:03 – artykuł promocyjny

Posiłki to ważna część dnia w każdej rodzinie. Wspólne jedzenie z pewnością zbliża i daje możliwość na wspólne spędzenie czasu w gronie najbliższych. Podobnie jest z etapem przygotowywania ulubionych dań, dlatego firma Franke przygotowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, dzięki którym gotowanie będzie przebiegać sprawniej, a my zyskamy więcej czasu dla rodziny.

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

Kuchenny pomocnik

 

Cook Assist to program z automatycznie dobraną temperaturą i czasem pieczenia w zależności od rodzaju dań. Takiego pomocnika posiadają piekarniki i płyty indukcyjne Franke. W piekarniku wystarczy wybrać na liście z wyświetlacza danie, a całą resztę zostawić urządzeniu. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki.

 

Kilka dań na raz

 

Każdy z nas marzy o efektywnym wykorzystaniu domowych urządzeń. Tak samo dotyczy to zabieganych mam, jak i osób organizujących domowe przyjęcia. Przykładem jest tu funkcja równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku, dzięki której upieczemy cztery potrawy razem bez mieszania się smaków i zapachów. Przygotowanie różnych ciast, zapiekanek i innych pieczonych potraw jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy.  

Piekarnik z linii MarisPłyta z linii Mythos Franke

fot.: Piekarnik z linii Maris i płyta z linii Mythos są idealne do przygotowania kilku dań jednocześnie

 

Dietetycznie i zdrowo


Dla osób, którym zdrowe odżywianie jest szczególnie bliskie, do gustu przypadnie piekarnik z funkcją pary (Full Steam), pomagający dbać o prawidłowo zbilansowaną dietę. Gotowanie na czystej parze, bez tłuszczu, ale z zachowaniem naturalnego smaku to idealna opcja do przygotowania dietetycznych ryb i warzyw. Pieczenie wspomagane parą daje daniom najbardziej pożądany efekt w postaci zarumienionej i chrupiącej skórki przy zachowaniu delikatnego i soczystego środka. W ten sposób warto upiec na przykład indyka czy kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy podobną funkcję odgrywa pojemnik do gotowania na parze.  

Piekarnik mythosMikrofalówka Mythos Franke

fot.: Piekarnik Mythos z funkcją pary ora kuchenka mikrofalowa Mythos z pojemnikiem do gotowania na parze

 

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie  


Komory XXL w nowych piekarnikach zapewniają duże pole kulinarnym popisom. Pomagają w nich termoobieg, programy automatyczne oraz funkcje specjalne. Sterowanie ułatwia dotykowy wyświetlacz lub eleganckie chowane pokrętła. Również czyszczenie staje się proste i ekologiczne. W zależności od modelu mamy do wyboru funkcję pyrolizy lub hydrolizy, które pozwalają zapomnieć o kłopotliwym szorowaniu przypalonych resztek. 

W przypadku płyty indukcyjnej Franke dostajemy możliwość wybór modeli — od standardowych o szerokości 65 cm, po duże 77 cm i małe dwupolowe modele o szerokości 30 cm. W każdej z nich możemy połączyć dwa sąsiednie pola w jedno duże, dedykowane dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania na równi z blatem.

Czyszczenie piekarnikaCzyszczenie piekarnika

fot.: Pyroliza i hydroliza to łatwe i ekologiczne czyszczenie komory bez użycia chemii
 

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań sprzęty marki Franke to idealny prezent dla każdej rodziny, która chce zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. Z pewnością wiele zaprezentowanych nowości stanie się gratką dla pasjonatów gotowania, otwartych na nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora. Poznaj nowe urządzenia i przepis na pyszną tartę cytrynową.

Przepis an tarte cytrynową

fot.: Tarta cytrynowa, zapowiedź nadchodzącej wiosny i lata

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne
Podobne artykuły
Ekskluzywne kuchnie francuskie

sprzęt AGD

Ekskluzywne kuchnie francuskie

Francuskie kuchnie do domu marki Lacanche to połączenie tradycji, nowoczesnych rozwiązań oraz klasycznego... więcej...

Wielofunkcyjny szybkowar elektryczny GERLACH Germany GL 6412

sprzęt AGD

Wielofunkcyjny szybkowar elektryczny GERLACH Germany GL 6412

Urządzenia wielofunkcyjne pozwalają zaoszczędzić przestrzeń i zminimalizować koszty zakupu nowych sprzętów.... więcej...

Kupujemy oszczędne AGD

sprzęt AGD

Kupujemy oszczędne AGD

W każdym gospodarstwie domowym znajduje się mnóstwo sprzętu AGD, który pobiera prąd. Współczesne... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022