konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

data aktualizacji: 22-03-2021, 13:03 – artykuł promocyjny

Posiłki to ważna część dnia w każdej rodzinie. Wspólne jedzenie z pewnością zbliża i daje możliwość na wspólne spędzenie czasu w gronie najbliższych. Podobnie jest z etapem przygotowywania ulubionych dań, dlatego firma Franke przygotowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, dzięki którym gotowanie będzie przebiegać sprawniej, a my zyskamy więcej czasu dla rodziny.

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

Kuchenny pomocnik

 

Cook Assist to program z automatycznie dobraną temperaturą i czasem pieczenia w zależności od rodzaju dań. Takiego pomocnika posiadają piekarniki i płyty indukcyjne Franke. W piekarniku wystarczy wybrać na liście z wyświetlacza danie, a całą resztę zostawić urządzeniu. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki.

 

Kilka dań na raz

 

Każdy z nas marzy o efektywnym wykorzystaniu domowych urządzeń. Tak samo dotyczy to zabieganych mam, jak i osób organizujących domowe przyjęcia. Przykładem jest tu funkcja równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku, dzięki której upieczemy cztery potrawy razem bez mieszania się smaków i zapachów. Przygotowanie różnych ciast, zapiekanek i innych pieczonych potraw jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy.  

Piekarnik z linii MarisPłyta z linii Mythos Franke

fot.: Piekarnik z linii Maris i płyta z linii Mythos są idealne do przygotowania kilku dań jednocześnie

 

Dietetycznie i zdrowo


Dla osób, którym zdrowe odżywianie jest szczególnie bliskie, do gustu przypadnie piekarnik z funkcją pary (Full Steam), pomagający dbać o prawidłowo zbilansowaną dietę. Gotowanie na czystej parze, bez tłuszczu, ale z zachowaniem naturalnego smaku to idealna opcja do przygotowania dietetycznych ryb i warzyw. Pieczenie wspomagane parą daje daniom najbardziej pożądany efekt w postaci zarumienionej i chrupiącej skórki przy zachowaniu delikatnego i soczystego środka. W ten sposób warto upiec na przykład indyka czy kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy podobną funkcję odgrywa pojemnik do gotowania na parze.  

Piekarnik mythosMikrofalówka Mythos Franke

fot.: Piekarnik Mythos z funkcją pary ora kuchenka mikrofalowa Mythos z pojemnikiem do gotowania na parze

 

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie  


Komory XXL w nowych piekarnikach zapewniają duże pole kulinarnym popisom. Pomagają w nich termoobieg, programy automatyczne oraz funkcje specjalne. Sterowanie ułatwia dotykowy wyświetlacz lub eleganckie chowane pokrętła. Również czyszczenie staje się proste i ekologiczne. W zależności od modelu mamy do wyboru funkcję pyrolizy lub hydrolizy, które pozwalają zapomnieć o kłopotliwym szorowaniu przypalonych resztek. 

W przypadku płyty indukcyjnej Franke dostajemy możliwość wybór modeli — od standardowych o szerokości 65 cm, po duże 77 cm i małe dwupolowe modele o szerokości 30 cm. W każdej z nich możemy połączyć dwa sąsiednie pola w jedno duże, dedykowane dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania na równi z blatem.

Czyszczenie piekarnikaCzyszczenie piekarnika

fot.: Pyroliza i hydroliza to łatwe i ekologiczne czyszczenie komory bez użycia chemii
 

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań sprzęty marki Franke to idealny prezent dla każdej rodziny, która chce zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. Z pewnością wiele zaprezentowanych nowości stanie się gratką dla pasjonatów gotowania, otwartych na nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora. Poznaj nowe urządzenia i przepis na pyszną tartę cytrynową.

Przepis an tarte cytrynową

fot.: Tarta cytrynowa, zapowiedź nadchodzącej wiosny i lata

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

sprzęt AGD

Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

Blender to urządzenie wielofunkcyjne, które z pewnością przyda się w każdej kuchni. Jest niezastąpiony... więcej...

Odległość okapu od płyty grzewczej

sprzęt AGD

Odległość okapu od płyty grzewczej

Montując okap kuchenny nad płytą grzewczą, trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości. Okap... więcej...

Okap kuchenny - 6 cech, na które warto zwrócić uwagę

sprzęt AGD

Okap kuchenny - 6 cech, na które warto zwrócić uwagę

Okap to urządzenie mające przede wszystkim właściwości praktyczne. Ma przede wszystkim likwidować nieprzyjemne... więcej...Partnerzy

Electrolux       Laveo

Falmec Ronic

Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl