konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Baterie kuchenne Deante

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

data aktualizacji: 24-02-2021, 11:56 – artykuł promocyjny

Nowoczesne technologie są obecnie wykorzystywane praktycznie we wszystkich strefach funkcjonowania i egzystencji człowieka. Mają za zadanie ułatwiać wszelkie działania, poprzez stosowanie wygodnych rozwiązań. Pozwalają na zaoszczędzenie czasu i energii, ale przede wszystkim mają być pomocne w wykonywaniu podstawowych domowych czynności, jakimi jest np. gotowanie, sprzątanie czy zmywanie naczyń. W nowoczesnej kuchni na miarę XXI wieku powinna znaleźć się bezdotykowa bateria. Przykładem może być bateria hybrydowa Atlas Neo Sensor, działająca na zasadzie podczerwieni. Nowość firmy Franke jest urządzeniem, które sprawi, że żmudne, domowe obowiązki staną się przyjemniejsze i prostsze w wykonaniu. 

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

Luksus wygody

 

Baterię można uruchomić na dwa sposoby: tradycyjnie, za pomocą mieszacza lub bezdotykowo, wykonując ruch dłoni w odległości do 7 cm od kranu. Wszystko to za sprawą czujnika podczerwieni, w który wyposażony jest produkt. Wygodę tego rozwiązania docenią z pewnością wszyscy użytkownicy, lecz najbardziej amatorzy i mistrzynie domowych wypieków, którzy mieli kłopot ze stale ubrudzoną baterią kuchenną, którą po każdym użyciu trzeba było wyczyścić.

Innowacyjny produkt pozwala na zachowanie higieny w strefie zlewozmywaka, a także jednocześnie zmniejsza zużycie wody bieżącej, którą jednym gestem ręki można włączać lub wyłączać. Bateria Atlas Neo Sensor została zaprojektowana tak, by łączyła funkcjonalność z estetyką. Jej forma jest subtelna i elegancka, co doskonale wpisuje ją w trendy współczesnych projektów kuchennych.

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

 

Przyjemnie i ekologicznie

 

Dobre samopoczucie podczas korzystania z baterii Franke pochodzi z dwóch źródeł. Z jednej strony sprawia, że nie trzeba się już przejmować koniecznością zastosowania odpowiednich środków czyszczących, a wolny czas i zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inny cel. Z drugiej strony, jesteśmy świadomi, jak bardzo potrzebna do życia jest woda, i że trzeba ją oszczędzać.

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo        Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

Dzięki sensorowi uruchomiony strumień wody będzie płynąć przez 30 sekund, co spokojnie wystarcza na umycie rąk czy przepłukanie warzyw i owoców. W każdej chwili można go również wyłączyć, zbliżając dłoń do baterii lub używając mieszacza. Postępując w ten sposób, przyczyniamy się do racjonalnego zużycia wody w gospodarstwie domowym, a tym samym chronimy jej zasoby.

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

 

Ergonomicznie

 

Zgodnie z zasadami ergonomii, użytkownik baterii, może ustawić wybraną przez siebie, idealną temperaturę wody. Regulacja temperatury jest możliwa dzięki dźwigni mieszacza. Dodatkowo konstrukcja baterii zapewnia laminarny, krystaliczny i ograniczający rozpryski strumień wody, a wyciągana wylewka (lanca) pozwala precyzyjnie nim kierować, ułatwiając mycie naczyń oraz zlewozmywaka.

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

 

Estetycznie

 

Bateria kuchenna Franke jest następcą popularnego modelu Atlas Neo. Spójna, nowoczesna forma zaakcentuje kuchnię, a dyskretnie umiejscowiony w korpusie czujnik, harmonijnie komponuje się z linią baterii. Model dostępny jest w dwóch wykończeniach: ze stali szlachetnej srebrnego koloru lub czarnej stali szlachetnej z odporną na uszkodzenia powłoką PVD. Co ważne, elektroniczny czujnik nie wymaga podłączenia do gniazdka, a do jego zasilania wystarczą 4 baterie alkaliczne 1,5 V AA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://fran.ke/dVOjyvH

Nowa bateria Atlas Neo Sensor - odkręć wodę bezdotykowo

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Armatura do nowoczesnej kuchni

baterie kuchenne

Armatura do nowoczesnej kuchni

W aranżacji nowoczesnej kuchni stawiamy przede wszystkim na wygodę, przestronność oraz elegancję. Dbamy... więcej...

Baterie z powłoką PVD - doskonałe rozwiązanie do kuchni

baterie kuchenne

Baterie z powłoką PVD - doskonałe rozwiązanie do kuchni

Urządzając kuchnię, staramy się tak dobrać poszczególne elementy jej wyposażenia, aby stworzyć... więcej...

Przejmij kontrolę nad jakością wody w kuchni

baterie kuchenne

Przejmij kontrolę nad jakością wody w kuchni

Zdrowy styl życia to kwestia wielu świadomych wyborów. Przykładamy dużą wagę do zbilansowanego,... więcej...