konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

VELVET od ZAAR - jeśli szukasz czegoś wyjątkowego

data aktualizacji: 08-02-2021, 05:07 – artykuł promocyjny

Czy są powierzchnie meblowe, które pozwalają na szaleństwa w kuchni? Jakie materiały wytrzymają najwięcej i czy są takie, które umożliwiają swobodę bez obawy o zniszczenie kuchni? Zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniego materiału, zadaj sobie pytanie, czego najbardziej potrzebujesz? Jaka powierzchnia, jaki kolor, jakie właściwości musi mieć dany materiał?

VELVET od ZAAR - jeśli szukasz czegoś wyjątkowego

Jakie fronty w kuchni wybaczą Wam wszystko?

 

Na początek warto wspomnieć o wodzie. Powszechnie wiadomo, że materiały meblowe, zazwyczaj są drewnopochodnymi i nie lubią one wody, ani temperatury. Są pewne miejsca, na które należy szczególnie uważać, a poznanie ich lokalizacji uchroni nas przed problemami w przyszłości.

Obecna technologia produkcji materiałów bazowych oraz wszelkiego rodzaju spoin daje gwarancję trwałości w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Bez obaw można w nich zastosować Fronty VELVET. To, co Klienci otrzymują w zamian, to swoboda i komfort użytkowania mebli kuchennych ZAAR przed długie lata, bez obaw o trwałość.

 

ZAAR Meble stawia na design

 

W dzisiejszych czasach walory wizualne są równie ważne, co walory funkcjonalne. Jest to niesamowicie istotny aspekt przy wyborze materiałów na idealną kuchnię.

Jak odbijają światło, jak prezentują się w oświetleniu sztucznym/naturalnym? Z jakimi kolorami, bądź fakturami łączyć? Jak jest wykonany i wykończony. W czasach gdzie najdrobniejsze szczegóły odnoszą się do całości – kwestia 2 mm czy 0,3 mm potrafi grać główną rolę. Kuchnia ZAAR LIGHT idealnie oddaje wspaniałe walory wizualne tego materiału.

 

Fronty dla najbardziej wymagających.

 

Najważniejsza kwestia – uszkodzenia mechaniczne. Bolączka wielu materiałów. Jak poradzić sobie z codziennością w postaci długich paznokci lub widelca, który może pozostawić ślad na froncie zmywarki lub szuflady? W bardzo prosty sposób. Ultramatowe fronty Velvet od Fornera to rozwiązanie na każdą z wspomnianych powyżej bolączek. Velvet jest wytrzymały, dobrze wykonany, piękny, sam się naprawia oraz jest bajecznie prosty w czyszczeniu.

 

Jaki jest Velvet?

 

Ultramatowy, gładki, prosty przepiękny materiał, którego wybór kolorystyczny jest dopasowany do bieżących trendów w projektowaniu wnętrz. Do dyspozycji jest wzornik 23 kolorów. Można znaleźć coś odważnego, bezpiecznego i ponadczasowego lub coś z odrobiną szaleństwa (na przykład do pokoju wesołego nastolatka). Kuchnia ZAAR BLACK VELVET obrazuje jego wspaniały charakter.

Czy istnieje materiał, który sam się naprawia, a jego czyszczenie jest bajecznie proste? Powierzchnia antyfingerprint stworzona dzięki nanotechnologii nie pozwala na powstawania odcisków palców. Fronty Velvet to materiał dla nowoczesnych wnętrz oraz klientów poszukujących prostych i funkcjonalnych materiałów. Taka też jest kuchnia ZAAR GOLD.

Warto wspomnieć, że czarne matowe fronty Velvet zostały wyróżnione złotym medalem podczas targów Meble Polska 2020 r.

 

Zaar Nowoczesne Wnętrza to design i funkcjonalność

 

Wykonując wysokiej jakości meble na wymiar ZAAR stawia na wszystkie powyższe właściwości, aby móc sprostać wymaganiom różnych Klientów. Wprowadzając do oferty ultramatowe frotny Velvet od Fornera, marka kierowała się ideą – „najlepszą jakość pamięta się dłużej niż wysoką cenę”. Z tego wyboru na pewno będzie każdy zadowolony.

Kontakt w sprawie produktów:

ZAAR Nowoczesne Wnętrza
ul. Kustronia 47A
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 575 362 555
www: www.zaar.pl
mail: wyślij wiadomośćmeble na wymiar: kuchnie » szafy » szafki » konsole » komody » meble łazienkowe » stoły: stoły z litego drewna » stoły z litego drewna z zastosowaniem żywicy » dodatki: sprzęt AGD » oświetlenie » wyposażenie szafek

Zobacz zdjęcia w galerii  meble ZAAR:

ZAARZAARZAARZAARZAAR
Podobne artykuły
Białe meble kuchenne z ciemnym blatem

meble kuchenne

Białe meble kuchenne z ciemnym blatem

Białe meble kuchenne są uniwersalnym rozwiązaniem. Pasują do każdej kuchni, są niezwykle eleganckie,... więcej...

Podnośniki do wysokich szafek górnych

meble kuchenne

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są... więcej...

Wąska szafka a tyle pomieści

meble kuchenne

Wąska szafka a tyle pomieści

Podczas projektowania mebli kuchennych często pozostaje nam wąska wnęka, którą większość z nas... więcej...