Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Baterie bezdotykowe kuchenne

artykuł promocyjny

Budzi Cię poranny prysznic. Parzysz pierwszą kawę. Gotujesz. Myjesz ręce. Bateria odgrywa centralną rolę w Twoim codziennym życiu. Dzięki armaturze bezdotykowej Silhouet Touchless możesz połączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem, pięknymi materiałami i kolorami odzwierciedlającymi Twój styl oraz atmosferę, którą chcesz stworzyć w swoim domu.

Baterie bezdotykowe kuchenne
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Baterie bezdotykowe kuchenne

 

Kuchnia jest sercem domu, a bateria jej nieodłącznym elementem. Silhouet Touchless ma przemyślaną konstrukcję. Jest atrakcyjna, minimalistyczna i przyjemna dla oka.

Wszyscy wiemy, że po dotknięciu kurczaka, ryby lub surowego mięsa chwytanie kranu nie jest najlepszym pomysłem, z uwagi na ryzyko przeniesienia bakterii na kolejne osoby. Więc… chcąc umyć ręce wystarczy przesunąć je w pobliże czujnika znajdującego się na korpusie baterii. Uruchamia to strumień wody, która płynie z wylewki przez 4, 8 lub 12 sekund, w zależności od wybranego ustawienia.

Baterie bezdotykowe Silhouet Touchless - chromBaterie bezdotykowe Silhouet Touchless - czerńBaterie bezdotykowe Silhouet Touchless - złoto

Z bezdotykową baterią kuchenną przekonać można się jak wygodne jest napełnianie wodą garnka czy czajnika przy użyciu tylko jednej ręki. Nawet jeśli wcześniej się nad tym nie zastanawialiśmy, teraz na pewno docenimy tę funkcję. Czujnik jest ustawiony tak, że nie uruchomimy wody przypadkowo. Stąd można bez obaw korzystać ze zlewu np. obierając ziemniaki.

Baterie bezdotykowe Silhouet TouchlessBaterie bezdotykowe Silhouet Touchless

Temperaturę wody reguluje się pokrętłem znajdującym się po lewej stronie korpusu baterii. Po odciągnięciu pokrętła, do momentu wystąpienia kliknięcia, tym samym elementem reguluje się natężenie strumienia wody.

Bateria wyposażona jest również w klasyczny uchwyt regulacji temperatury i natężenia strumienia wody, umieszczony po prawej stronie korpusu baterii. Przydaje się gdy potrzebujemy ciągłego strumienia wody lub gdy chcemy napełnić nią duże naczynie.

Korzysta się więc ze wszystkich zalet klasycznej baterii kuchennej, z tą różnicą, że nie trzeba jej ciągle dotykać.

Baterie bezdotykowe Silhouet Touchless

Design baterii jest prosty, niemal konserwatywny, w atrakcyjnym nordyckim stylu. Baterie kuchenne Silhouet Touchless pasują do każdego wnętrza i są dostępne w trzech wykończeniach: klasyczny chrom, popularny szczotkowany mosiądz i matowa czerń.

W świecie armatury chrom stanowi odpowiednik białej koszuli lub „małej czarnej”. Jest stylowy, ponadczasowy i na wskroś klasyczny. Materiał, który wysuwa wzornictwo na pierwszy plan i naturalnie wpisuje się w każde wnętrze, od kuchni przemysłowych po skandynawską wieś. Chromowana powierzchnia jest zarówno trwała, jak i łatwa w utrzymaniu czystości.

Matowa czerń jest pięknie minimalistyczna. Tworzy ciemny akcent stanowiący idealny kontrast dla nowoczesnych kuchni i łazienek. Wprawdzie Silhouet Touchless jest baterią bezdotykową… jednak czasem będziemy jej dotykać. Pomyśleliśmy i o tym. Matowa czerń opiera się działaniu czasu, zabrudzeniom i tłustym odciskom po palcach.

Szczotkowany mosiądz to dyskretna i elegancka alternatywa dla chromu, pasujące do niemal każdego kuchennego wnętrza. Dzięki specjalnej powłoce PVD, szczotkowany mosiądz oferuje twardszą, wyjątkowo solidną powierzchnię, która z łatwością wytrzymuje zarysowania, odporna jest na korozję i przebarwienia.

Baterie bezdotykowe Silhouet TouchlessBaterie bezdotykowe Silhouet Touchless

 

Montaż

 

Silhouet Touchless montuje się równie łatwo jak zwykły kran. Pasuje praktycznie do każdego zlewu i nie zajmuje dużo miejsca pod blatem. Elementem odróżniającym Silhouet Touchless od klasycznej armatury kuchennej jest odchodzący od korpusu cienki przewód z akumulatorem zasilającą czujnik. Kran zasilany jest małym 6V akumulatorem, przymocowanym do baterii na rzep. Użytkownik może wymienić go z łatwością samodzielnie. O konieczności wymiany akumulatora informuje pulsująca dioda, umiejscowiona na korpusie armatury, przy czujniku aktywującym strumień wody. Zamówić można go u producenta armatury oraz w większości punktów prowadzących obrót akumulatorami.

Kontakt w sprawie produktów:

Damixa


tel. +48 508 953 956
www: damixa.pl
mail: wyślij wiadomośćBaterie łazienkowe i kuchenne: armatura podtynkowa » systemy natryskowe » termostaty » zestawy prysznicowe » zestawy do kąpieli » deszczownice » słuchawki prysznicowe » baterie bidetowe » akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii  Damixa:

DamixaDamixaDamixaDamixaDamixa

Arbiton facebook   Arbiton instagram


Facebook
Instagram