konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410

data aktualizacji: 02-07-2021, 06:49 – artykuł promocyjny

Każdy miłośnik kawy doceni smak i zapach tej przygotowanej w ekspresie, zwłaszcza jeśli cenimy capuccino. Nie zawsze mamy jednak możliwość picia tych smakołyków w kawiarni i wtedy z pomocą przychodzi nam domowy ekspres. Zakup profesjonalnego urządzenia ciśnieniowego sprawi, że mała czarna o poranku nabierze jeszcze większej wyrazistości. Model CAMRY CR 4410 pozwala przygotować również wszystkie inne napoje, które wymagają gorącej wody!

Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410

Stylowy ekspres o mocy 15 bar

 

Stylowy ekspres dostarczy nam więcej powodów, by zostać we własnej kuchni i cieszyć się nie tylko smakiem kawy jak z kawiarni, ale także ładnym dodatkiem. CAMRY CR 4410 przeznaczony jest do przygotowywania kawy z mielonych ziaren. To zdecydowanie szybszy sposób na zaparzenie ulubionego napoju, co ma znaczenie szczególnie o poranku, gdy śpieszymy się do pracy czy szkoły. Prezentowany ekspres wyposażony został w łatwo dostępny panel dotykowy z 4 przyciskami, które uruchamiają intuicyjne przygotowanie kawy, gorącej wody i generowanie pary potrzebnej do spienienia mleka.

Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410

Ten stylowy ekspres zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. Posiada wskaźniki świetlne, które informują o gotowości do parzenia kawy (niebieski), gotowości do spieniania mleka (czerwony). Zwolenników różnych rodzajów kaw ucieszy system pozwalający na przygotowanie profesjonalnego cappuccino, w którym z połączenia pary wodnej z mlekiem i powietrzem gwarantuje doskonałą piankę. Urządzenie posiada dwa termostaty, które utrzymują odpowiednią temperaturę dla kawy oraz pianki mlecznej. Pozwala to na zaparzenie aromatycznego napoju, który będzie miał idealną temperaturę. Możemy samodzielnie regulować strumień pary wodnej do spienienia mleka, co pozwala przygotować odpowiednią ilość pianki.

Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410

 

Wielofunkcyjny ekspres dla każdego

 

Rozwiązanie idealne dla singli, par i rodzin. Ekspres pozwala na przygotowanie 1 filiżanki napoju, dwóch filiżanek jednocześnie lub ręczny wybór objętości przygotowywanego napoju. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie. Po zakończeniu parzenia ekspres powiadomi nas za pomocą sygnału dźwiękowego. Podwójny stalowy filtr pomaga wydobyć głębię smaku i aromatu mielonej kawy, a stalowy podgrzewany pulpit do nagrzewania filiżanek sprawia, że kawa na dłużej zostanie ciepła. Transparentny zbiornik na wodę o pojemności 1600 ml umożliwia przygotowanie kilku filiżanek kawy bez konieczności nieustannego napełniania pojemnika. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i nadciśnieniem oraz wyjmowana tacka ociekowa i dysza spieniająca ułatwiają jego użytkowanie. Dodatkowo jest on bezpiecznym w eksploatacji, a czyszczenie jego elementów nie sprawia problemów.

Ekspres do mielonej kawy CAMRY 4410

Kontakt w sprawie produktów:

ADLER Europe Group
ul.Ordona 2A
01-237 Warszawa
tel. +48 728 595 006
www: www.adler.com.pl/index.php/Main/
mail: wyślij wiadomośćartykuły gospodarstwa domowego marki: ADLER Europe, CAMRY Premium oraz MESKO Home

 

Zobacz zdjęcia w galerii  ADLER Europe Group:

ADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe Group
Podobne artykuły
Magimix Power Blender - więcej mocy, mniej hałasu

sprzęt AGD

Magimix Power Blender - więcej mocy, mniej hałasu

Marka Magimix® zadebiutowała w Polsce 5 lat temu uniwersalnym domowym robotem kuchennym wyprodukowanym... więcej...

FRANKE wprowadza nowe linie urządzeń AGD do zabudowy

sprzęt AGD

FRANKE wprowadza nowe linie urządzeń AGD do zabudowy

Każda kuchnia jest inna tak jak każdy jej użytkownik. Różnie gotujemy, mamy różne potrzeby... więcej...

Pięć klasyków Franke, które wygrywają #10yearschallenge

sprzęt AGD

Pięć klasyków Franke, które wygrywają #10yearschallenge

Od początku roku social media żyją akcją #10yearschallenge. Miliony odsłon hasztagu pokazały nie tylko... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022