konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

stopka patrona Electrolux

Zmywarka Candy Brava CDIMN 4D622PB - higieniczne i sterylne zmywanie

data aktualizacji: 31-08-2020, 03:56 – artykuł promocyjny

Zmieści 16 kompletów naczyń, zachowując standardowe wymiary, ma wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym osiąga najwyższą jakość i skuteczność, a do tego charakteryzuje się klasą energetyczną A+++ (-10%) dbającą o niskie zużycie prądu. Taka właśnie jest nowoczesna zmywarka do zabudowy Candy CDIMN 4D622PB z serii Brava.

Zmywarka Candy Brava CDIMN 4D622PB - higieniczne i sterylne zmywanie

Optymalny załadunek

 

Jednym z kluczowych założeń w modelu Candy Brava CDIMN 4D622PB jest maksymalne wykorzystanie wnętrza zmywarki. Możliwość pomieszczenia aż 16 kompletów naczyń to nie wszystko, na co pozwala nam dostępna przestrzeń. Ergonomiczny dolny kosz oraz dwa oddzielne kosze na sztućce dają możliwość dokładnego ułożenia naczyń każdej wielkości. Nie dziwi więc nawet fakt, że w tej zmywarce uda się zmieścić duże blachy czy ruszty od grilla. To właśnie budowa dolnego kosza ze specjalnymi uchwytami zwiększa przestrzeń załadunku. Dodatkowo zadbano o zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem kosza z prowadnic. Większą stabilność dla talerzy gwarantuje dodatkowy zaczep, który pozwala także na optymalny załadunek naczyń o różnych rozmiarach czy kształtach.

 

Idealna higiena naczyń

 

Kolejny aspekt, który wyróżnia zmywarkę Candy Brava CDIMN 4D622PB to 9 programów dbających o idealną czystość z zachowaniem higienicznych standardów. Zwalczanie szkodliwych drobnoustrojów możliwe jest dzięki funkcji Dezynfekcja 75°C. Program ten doskonale sprawdzi się w przypadku mycia dziecięcych butelek oraz przyborów do jedzenia. Wysoka temperatura pozwala osiągnąć sterylną czystość bez konieczności dodatkowego wyparzania.

Na higienę zmywania duży wpływ ma stan samego urządzenia, dlatego model Candy Brava CDIMN 4D622PB posiada filtr samoczyszczący i antybakteryjny. Ich działanie zapewnia zawsze czystą wodę we wnętrzu zmywarki, bez okruszków, resztek jedzenia i innych zabrudzeń. Po ukończeniu programu zmywania naczynia pozbawione są bakterii oraz zarazków.

 

Oszczędność czasu

 

Program 39’ odpowiada na potrzebę szybkiego zmywania na przykład naczyń lekko zabrudzonych. 39 minut to czas potrzebny na zmywanie i suszenie, ale na samo zmywanie bez suszenia wystarczy zaledwie 24 minuty. Oszczędność widać nie tylko na czasie, ale także na zużyciu energii koniecznej do przejścia pełnego cyklu.

Zmywarka Candy Brava CDIMN 4D622PB umożliwia cyrkulację powietrza we wnętrzu urządzenia bezpośrednio po zakończeniu cyklu. Jej drzwi uchylają się automatycznie, gdy tylko praca zostanie zakończona, a wpływające powietrze wspomaga naturalne suszenie naczyń. Pomaga to obniżyć zużycie energii na dodatkowe suszenie. Funkcja ta gwarantuje optymalny czas i szerokość powstającej szczeliny, by nie doprowadzić do uszkodzenia mebli i blatu.

Wydajna praca, wygodna przestrzeń załadunku oraz innowacyjne funkcje pozwalające cieszyć się wyjątkową skutecznością zmywania nie przeszkadzają by urządzenie pracowało cicho (43 dB). Dla jeszcze większej wygody użytkowania zmywarka została wyposażona w moduł łączności Wi-Fi, z którym można połączyć się za pomocą smartfona. Wystarczy zainstalować aplikację Candy simply-Fi na swoim urządzeniu a otrzymamy informowację o zakończonym cyklu czy o braku tabletek do zmywania.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel.
www: www.candy.pl , www.hoover.pl
mail: wyślij wiadomośćDuży sprzęt AGD: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:
Podobne artykuły
Jaki okap kuchenny wybrać - ekspert Franke radzi

sprzęt AGD

Jaki okap kuchenny wybrać - ekspert Franke radzi

Okap to jedno z najważniejszych kuchennych urządzeń, którego zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnych... więcej...

6 głównych rodzajów okapów kuchennych - czym się od siebie różnią?

sprzęt AGD

6 głównych rodzajów okapów kuchennych -...

Wybór okapu warto zacząć od zapoznania się z listą wszystkich rodzajów, ich wyglądem, cechami... więcej...

Urządzenia do robienia lodów, popcornu i waty cukrowej

sprzęt AGD

Urządzenia do robienia lodów, popcornu i waty cukrowej

Dzieci to miłośnicy lodów, waty cukrowej oraz popcornu, dlatego też organizując dla nich przyjęcie... więcej...