patron działu Meble kuchenne Peka

Ekologiczne segregatory do szuflad

data aktualizacji: 02-07-2020, 08:22 – artykuł promocyjny

Segregacja śmieci to niewyzwanie. Przygotowanie kuchni na potrzeby nowych zasad sortowania odpadów wymaga od nas zastosowania organizerów. Najlepiej jest je umieścić — jak tradycyjny kosz — w szafce. Aby od razu podzielić śmieci na odpowiednie frakcje, taki segregator posiada odpowiednie przegrody.

Ekologiczne segregatory do szuflad

Segregatory na śmieci

Ekologia w naszej kuchni

 

Dla każdego z nas coraz ważniejszym aspektem życia jest ekologia. Mamy świadomość zmian zachodzących w klimacie, dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy. Oprócz wzrostu empatii dla naszej planety podejmujemy też realne kroki dbające o środowisko naturalne. Wiadomo też, że wielkim problemem na skalę globalną są śmieci. Mierzymy się z tym na wielu płaszczyznach, a wszystko zaczyna się w naszych domach. Najwięcej odpadów produkowanych jest w kuchni i to właśnie tu powinniśmy zacząć z nimi walkę.  

 

Segregatory włoskiej produkcji

 

Ekologiczne segregatory do szuflad to idealne rozwiązanie do kuchni, które pozwoli w jednym miejscu gromadzić wszelkie śmieci. Kosze z wygodnymi uchwytami i praktycznymi pokrywkami przeznaczone do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokości 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę, którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki nadające się do przechowywania środków czyszczących. Wszystko to sprawia, że segregatory prezentują się schludnie i estetycznie. Wielkości segregatorów są różne, tak samo, jak rozmiary szafek.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Zabudowa kuchenna ze zintegrowaną półką na kwiaty

meble kuchenne

Zabudowa kuchenna ze zintegrowaną półką na kwiaty

Szafki kuchenne ze wstawką pełniącą rolę doniczki, to coraz częstszy motyw pojawiający się w nowoczesnych... więcej...

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

meble kuchenne

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

Być może zdarzało Ci się poczuć tę bezsilność - cokolwiek zrobisz i tak nie wygospodarujesz dość... więcej...

Więcej niż kuchnia - RUST podczas MAKING ROOM - Housing for Changing America

meble kuchenne

Więcej niż kuchnia - RUST podczas MAKING ROOM...

Ogromnym sukcesem może pochwalić się firma Ernest Rust. Od 14 listopada 2017 roku zaprojektowane przez... więcej...