patron działu Meble kuchenne Peka

Ekologiczne segregatory do szuflad

data aktualizacji: 05-10-2021, 08:32 – artykuł promocyjny

Segregacja śmieci to niewyzwanie. Przygotowanie kuchni na potrzeby nowych zasad sortowania odpadów wymaga od nas zastosowania organizerów. Najlepiej jest je umieścić — jak tradycyjny kosz — w szafce. Aby od razu podzielić śmieci na odpowiednie frakcje, taki segregator posiada odpowiednie przegrody.

Ekologiczne segregatory do szuflad

Segregatory na śmieci

Ekologia w naszej kuchni

 

Dla każdego z nas coraz ważniejszym aspektem życia jest ekologia. Mamy świadomość zmian zachodzących w klimacie, dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy. Oprócz wzrostu empatii dla naszej planety podejmujemy też realne kroki dbające o środowisko naturalne. Wiadomo też, że wielkim problemem na skalę globalną są śmieci. Mierzymy się z tym na wielu płaszczyznach, a wszystko zaczyna się w naszych domach. Najwięcej odpadów produkowanych jest w kuchni i to właśnie tu powinniśmy zacząć z nimi walkę.  

 

Segregatory włoskiej produkcji

 

Ekologiczne segregatory do szuflad to idealne rozwiązanie do kuchni, które pozwoli w jednym miejscu gromadzić wszelkie śmieci. Kosze z wygodnymi uchwytami i praktycznymi pokrywkami przeznaczone do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokości 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę, którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki nadające się do przechowywania środków czyszczących. Wszystko to sprawia, że segregatory prezentują się schludnie i estetycznie. Wielkości segregatorów są różne, tak samo, jak rozmiary szafek.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:

AmixAmixAmixAmixAmix
Podobne artykuły
Wkłady do szuflad

meble kuchenne

Wkłady do szuflad

Wkłady do szuflad na sztućce czy talerze to niezwykle praktyczne rozwiązania, które pozwalają nie... więcej...

Kuchnia w zabudowie

meble kuchenne

Kuchnia w zabudowie

Standardowe, wymiarowe oraz na indywidualne zamówienie - współczesne kuchnie mają wiele obliczy,... więcej...

Zainspiruj się Islandią - nowa kolekcja REHAU

meble kuchenne

Zainspiruj się Islandią - nowa kolekcja REHAU

Inspiracje przyrodą, kulturą i stylem życia różnych szerokości geograficznych wprowadzają w nasze... więcej...