konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

Złoto w kuchni - gorący trend tego lata

data aktualizacji: 23-06-2020, 03:27 – artykuł promocyjny

Do niedawna rzadkie we wnętrzach, obecnie uznawane za najgorętszy wnętrzarski trend. Chodzi oczywiście o wykończenie w złotym kolorze. Wyposażenie w takiej formie jednym kojarzy się z kiczem, dla innych to połączenia klasy z elegancją. Moda na dodatki błyszczące złotem wymaga zachowania umiaru. W zależności od zestawienia oraz aranżacji efekty mogą nas zaskoczyć.

Złoto w kuchni - gorący trend tego lata

Złoto w zbyt dużej ilości będzie przytłaczać i kojarzyć się z tzw. tandetą. Dzięki różnorodności wykończeń, jaką możemy spotkać tj. złoto szczotkowane, żółte złoto czy golden rose - czyli różowe złoto, mamy możliwość przedstawienia dawniej roboczej kuchni w zupełnie innym wymiarze, zarówno praktycznym, jak i w pełni atrakcyjnym.

Stawiając na pojedyncze dodatki, nadamy wnętrzu ciepłego i przytulnego klimatu, a do tego określimy jego styl. Taki zabieg aranżacyjny jest doskonałą alternatywą dla osób bojących się wyrazistych kolorów w całym pomieszczeniu. Niezależnie od wyboru odcienia, złoto wbrew pozorom jest nienachalne i łatwo można zestawić je z innymi kolorami. W połączeniu z bielą ścian i mebli prezentuje się wyjątkowo szlachetnie i najlepiej wtedy widać jego urok. Równie dobrym krokiem jest kontrastowe połączenie z granatem, butelkową zielenią, czernią, czy szarością.

Świetną bazą dla wprowadzenia złota są też mono kolory takie jak odcienie kremu oraz beżu, które zharmonizują nieco efekt oraz dodadzą całości subtelności. Doskonałym rozwiązaniem w kuchni będzie wprowadzenie oryginalnego, złotego zlewozmywaka. Produkt będzie stanowił dowód, że elegancja i piękno może występować również w kuchennej armaturze. Dzięki temu uzyskamy efekt, w którym złoto będzie odgrywało rolę detalu, nadając całości wrażenia wyważonego luksusu, będąc równocześnie elementem użytkowym. Warto sięgnąć po tego rodzaju produkt, jeśli marzy nam się, by nasza złota kuchnia zyskała niepowtarzalnego stylu. W tym wypadku możemy zdecydować się na stalowy zlewozmywak Marmara marki Laveo wykończony różowym złotem.

zlewozmywak Marmara

Zlewozmywak wykonany ze stali szlachetnej #304 dowodzi, że wizualny aspekt potrafi zostać dobrze połączony z trwałym materiałem. Całość świetnie może uzupełniać bateria kuchenna Polla, która wraz ze zlewozmywakiem stworzy zgrany duet. Bateria Polla dostępna również w wykończeniu różowego złota w połączeniu z czarnym elastycznym wężem. Jeśli jednak zdecydujemy się na granitowy zlewozmywak, jego uzupełnieniem poza baterią Polla może być również kuchenna bateria Evora. Takie odcienie idealnie będą komponować się z białym bądź czarnym zlewozmywakiem granitowym. Przykładem może być zlewozmywak Dafne wraz z baterią Polla. Seria Evora występuje natomiast w wykończeniu mosiądzu antycznego bądź miedzi.

                             EVORA                                             POLLA

Nie bójmy się wprowadzenia takiego koloru do naszej kuchni. Złote elementy wniosą powiew nowości ze smakiem, nawiązanie do najgorętszych trendów oraz elegancję. Poza armaturą możemy również zdecydować się na dodatki w postaci złotych uchwytów w szafkach kuchennych, złote słoiki stawiane na blacie, kosze na owoce itp.

 

Armatura w kolorze złota - tajniki pielęgnacji

 

Jak już zdecydujemy się na armaturę w wykończeniu złota, warto również zadbać o jej pielęgnację. Dlatego marka Laveo wprowadziła Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kolorowych baterii. To myjący środek, który czyści powierzchnię. Kompozycja składników powierzchniowo czynnych tworzących intensywną pianę ma wystarczającą skuteczność, aby ją w pełni wyczyścić nawet z intensywnych zabrudzeń, nie wpływając na zmianę barwy mytych elementów.

Armatura w kolorze złota - tajniki pielęgnacji

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy » okapy kuchenne


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Zlewozmywaki Deante ze znakiem must have 2016

zlewozmywaki

Zlewozmywaki Deante ze znakiem must have 2016

Zlewozmywaki granitowe z kolekcji Andante otrzymały wyróżnienie w konkursie „must have 2016”,... więcej...

Klasyczny zlewozmywak z granitu

zlewozmywaki

Klasyczny zlewozmywak z granitu

Granitowy zlewozmywak Trzynastka marki Laveo to propozycja, która zainteresuje przede wszystkim osoby,... więcej...

Przestronne zlewozmywaki granitowe

zlewozmywaki

Przestronne zlewozmywaki granitowe

Osoby poszukujące do swojej kuchni zlewu z dużymi, przestronnymi komorami, które jednocześnie charakteryzować... więcej...