konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Nowa linia płyt gazowych Innova

data aktualizacji: 19-05-2020, 06:43 – artykuł promocyjny

Pierwsza rewolucja dotyczyła płyt gazowych z ukrytymi płomieniami, ale na tym jeszcze nie koniec. Rynek AGD przyjął je z wielkim entuzjazmem i to nie tylko w Polsce, ale także w 30 krajach świata. A jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, także możemy być pewni kolejnego przełomu. Firma Solgaz, bo o niej mowa, zaprezentowała właśnie najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie dzieło – płyty gazowe Innova.

Nowa linia płyt gazowych Innova

Płyty gaz pod szkłem zrewolucjonizowały spojrzenie na dotychczasowe „gazówki”. Palniki schowane pod ceramiką, estetyczny i designerski wygląd, łatwe czyszczenie, a przy tym oszczędność zużycia gazu i bezpieczeństwo to kluczowe atuty płyt Solgaz. Firma poszła jednak o krok dalej i opatentowała technologię, której nie podjął się dotychczas żaden producent. – Za technologią trudno nadążyć, ale jeśli chce się być mocnym graczem na rynku trzeba stale pracować nad nowoczesnymi rozwiązaniami. Przy konstruowaniu nowej linii płyt Innova wzięliśmy pod uwagę również sugestie Klientów, bo ich zadowolenie jest dla nas kluczowe – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes firmy.

Całkowicie cicha praca, dzięki zastosowaniu żarników. To jedna z zasadniczych kwestii, jaką wyróżnia producent w nowych płytach Innova. Dotychczas stosowane iskrowniki podczas uruchamiania się któregoś z palników mogły drażnić część użytkowników. Dzięki żarnikom nie ma już „cykania”, a praca urządzenia jest niemal niesłyszalna. Co jeszcze? Konstruktorzy przebudowali całkowicie układ chłodzenia. Dzięki temu płyta mniej się nagrzewa, co w konsekwencji ma wpływ na chłodniejszą ceramikę i inne podzespoły i ich dłuższą żywotność. Sprzęt został też zabudowany od spodu, co niweluje możliwość ewentualnego oparzenia się.

Jest jeszcze coś, czego nie ma żadna płyta gazowa – stabilizacja temperatury gotowania. Co to oznacza? Solgaz daje dwie możliwości ustawienia mocy palnika: standardowo od 1 do 9 lub wskazując pożądany zakres temperatury – od 40 do 250. Aby gotowanie było jeszcze bardziej komfortowe, producent zadbał o jeszcze kilka dodatkowych funkcji. Na przykład booster, dzięki któremu przygotujemy posiłek jeszcze szybciej za sprawą zwiększonej mocy pola grzejnego. Na tym nie koniec. – Niejednokrotnie zdarza się, że podczas gotowania zostajemy oderwani od kuchni, bo musimy nagle zająć się czymś innym. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi funkcja Start&Stop. Jednym przyciskiem wstrzymamy pracę urządzenia i również jednym ją wznowimy, zachowując wszystkie wcześniejsze ustawienia. Ponadto, w płytach nie mogło zabraknąć również kontroli rodzicielskiej, chroniącej urządzenie przed przypadkowym włączeniem – wylicza prezes Solgazu.

Jedno jest pewne – takich rozwiązań w sprzęcie zasilanym gazem nikt dotąd się nie podjął. Tym bardziej więc cieszy fakt, że prekursorami innowacyjności na najwyższym poziomie okazała się polska spółka. Płyty Solgaz to nie tylko najnowsza technologia, nowoczesny design i wysoka jakość. To również funkcjonalność. Gładka tafla ceramiki, a pod nią ukryte palniki, gwarantują, że utrzymanie sprzętu w czystości jest niezwykle łatwe. Doskonale wiemy, że wystające palniki i ruszty bardzo utrudniają pielęgnację płyty. Dzięki eleganckiej tafli szkła nie musimy martwić się uporczywym szorowaniem. Innova posiada również większe pola grzejne – zwiększone średnicy pozwalają na komfortowe rozmieszczenie dużych garnków. Producent oferuje płyty Innova w 3 wariantach w zależności od stopnia zaawansowania: Standard, Comfort i Premium. Dodatkowo, każdy z nich dostępny jest w różnych modelach i co za tym idzie – szerokościach. W zależności od potrzeb, możemy wybrać sprzęt z 2, 3, 4, a nawet 5 palnikami. Każdy model wyposażony jest w tzw. pole darmowe – zakreskowane miejsce na płycie, na którym można podgrzać potrawę, nie pobierając przy tym gazu.

Płyty gazowe linii Innova doskonale wpisują się w stale panujący trend minimalizmu, nowoczesności, innowacyjności i bezpieczeństwa. Po wszelkie szczegóły dotyczące urządzeń marki Solgaz odsyłamy na stronę producenta: solgaz.eu.

Kontakt w sprawie produktów:

SOLGAZ sp. z o.o.
ul. Towarowa 28A
58-100 Świdnica
tel. 515 020 420
www: solgaz.eu
mail: wyślij wiadomośćpłyty gazowe: gaz pod szkłem, płyta gazowa bez płomieni » płyty indukcyjne » piekarniki » inteligentne okapy » akcesoria
 

Zobacz zdjęcia w galerii SOLGAZ:

SOLGAZ - Płyta gazowa GPC 4+1SOLGAZ - Płyta gazowaSOLGAZ - Płyta indukcyjnaSOLGAZ - piekarnikSOLGAZ - okap kuchenny
Podobne artykuły
Drobne AGD - stylowe, funkcjonalne i wygodne w użyciu

sprzęt AGD

Drobne AGD - stylowe, funkcjonalne i wygodne w użyciu

W każdej kuchni ogromną rolę odgrywają drobne urządzenia AGD, takie jak: ekspres do kawy, czajnik elektryczny,... więcej...

Jak wyciszyć okap kuchenny?

sprzęt AGD

Jak wyciszyć okap kuchenny?

Jak wyciszyć okap kuchenny, by jego praca nas nie denerwowała? Przedstawiamy kilka prostych zasad, którymi... więcej...

Młynek do kawy: jak wybrać młynek do kawy do domu?

sprzęt AGD

Młynek do kawy: jak wybrać młynek do kawy do domu?

Czy wiesz, jakie elementy składają się na smak i aromat przyrządzanej przez ciebie kawy? Oczywiście,... więcej...Partnerzy

Electrolux       Laveo

Falmec 

Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl