konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

data aktualizacji: 01-04-2020, 07:08 – artykuł promocyjny

Możliwość modyfikowania szuflad w taki sposób, by idealnie komponowały się z meblami zarówno pod względem parametrów jak i estetyki to idealny sposób, by stworzyć wymarzoną zabudowę kuchni. Taką propozycją jest Slim Box marki Rejs, który daje możliwość wyboru frontów i boków szuflad.

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

Systemy Slim Box to jedne z najczęściej wybieranych szuflad do mebli kuchennych. Wąskie ścianki boczne umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni szafki jednocześnie nie zmniejszając ładowności szuflady. Co więcej, można samodzielnie wybrać wymiary spośród 6 głębokości, 3 wysokości i dowolnej szerokości. Można również doposażyć szuflady w organizację wewnętrzną.

Slim Box

Slim Box to jeszcze więcej możliwości. Do wyboru są modele frontowe lub wewnętrzne, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać – minimalistyczny czy z łatwym dostępem do szuflad. W przypadku pierwszej propozycji można zamontować fronty drewniane lub drewnopochodne w wybranym przez nas kolorze i wzorze. Z kolei modele wewnętrzne mogą być ukryte pod wspólnym frontem i stworzyć jednolitą płaszczyznę zabudowy.

Oba warianty można modyfikować. Ścianki boczne można wybrać spośród kilku wariantów, a w przypadku modelu wewnętrznego dotyczy to również ścianek przednich. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym, być połączeniem metalu i szkła lub metalu i dowolnego wypełnienia o grubości 8 mm. Jest to możliwość dopasowania szuflad do designu całej kuchni i własnych upodobań – boczny dekor może być uzupełnieniem wzoru korpusów i frontów szafek.

Slim Box

Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca. - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Schüco - urok eleganckich detali

meble kuchenne

Schüco - urok eleganckich detali

Profile do mebli marki Schüco to rozwiązania zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.... więcej...

Segregacja śmieci - systemy, które ją ułatwiają

meble kuchenne

Segregacja śmieci - systemy, które ją ułatwiają

Segregacja odpadów jest koniecznością. Im szybciej wyposażymy naszą kuchnię w funkcjonalny system,... więcej...

Jakie wybrać zawiasy i prowadnice do mebli?

meble kuchenne

Jakie wybrać zawiasy i prowadnice do mebli?

Zawiasy i prowadnice to element mebli, na który rzadko zwracamy uwagę, a przecież to one mają kluczowe... więcej...