patron działu Meble kuchenne Peka

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

data aktualizacji: 01-04-2020, 07:08 – artykuł promocyjny

Możliwość modyfikowania szuflad w taki sposób, by idealnie komponowały się z meblami zarówno pod względem parametrów jak i estetyki to idealny sposób, by stworzyć wymarzoną zabudowę kuchni. Taką propozycją jest Slim Box marki Rejs, który daje możliwość wyboru frontów i boków szuflad.

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

Systemy Slim Box to jedne z najczęściej wybieranych szuflad do mebli kuchennych. Wąskie ścianki boczne umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni szafki jednocześnie nie zmniejszając ładowności szuflady. Co więcej, można samodzielnie wybrać wymiary spośród 6 głębokości, 3 wysokości i dowolnej szerokości. Można również doposażyć szuflady w organizację wewnętrzną.

Slim Box

Slim Box to jeszcze więcej możliwości. Do wyboru są modele frontowe lub wewnętrzne, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać – minimalistyczny czy z łatwym dostępem do szuflad. W przypadku pierwszej propozycji można zamontować fronty drewniane lub drewnopochodne w wybranym przez nas kolorze i wzorze. Z kolei modele wewnętrzne mogą być ukryte pod wspólnym frontem i stworzyć jednolitą płaszczyznę zabudowy.

Oba warianty można modyfikować. Ścianki boczne można wybrać spośród kilku wariantów, a w przypadku modelu wewnętrznego dotyczy to również ścianek przednich. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym, być połączeniem metalu i szkła lub metalu i dowolnego wypełnienia o grubości 8 mm. Jest to możliwość dopasowania szuflad do designu całej kuchni i własnych upodobań – boczny dekor może być uzupełnieniem wzoru korpusów i frontów szafek.

Slim Box

Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca. - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Klasyka czy nowoczesność

meble kuchenne

Klasyka czy nowoczesność

Zgodnie z przekonaniem, że funkcjonalność życie ułatwia, a estetyka je uprzyjemnia, Dział Kuchni firmy... więcej...

Przezroczyste kółka do mebli

meble kuchenne

Przezroczyste kółka do mebli

Projektanci nowoczesnych mebli coraz częściej zamiast nóżek sięgają po kółka. Rozwiązanie... więcej...

Systemy przesuwne i składane w kuchni

meble kuchenne

Systemy przesuwne i składane w kuchni

Urządzając kuchnię bazujemy na rozwiązaniach zapewniających jak największą swobodę i wygodę w czasie... więcej...