konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Baterie kuchenne Deante

Uczyń swoje wnętrze bardziej smart - inteligentne rozwiązania do kuchni

data aktualizacji: 19-03-2020, 09:09 – artykuł promocyjny

Dom w stylu smart niekoniecznie musi oznaczać futurystyczny budynek z wbudowanym inteligentnym systemem sterowanym tonowo. Aby stworzyć ergonomiczny i wygodny dom wystarczy wprowadzić kilka sprytnych rozwiązań, a dzięki nim obowiązki będą przyjemniejsze, pomieszczenia będą przystępne, a przede wszystkim, nikt z domowników nie będzie miał problemu z ich obsługą.

Uczyń swoje wnętrze bardziej smart - inteligentne rozwiązania do kuchni

fot.: Bateria Daru

Oszczędnie=nowocześnie

 

W ostatnich latach dużo uwagi poświęca się trosce o środowisko – zdecydowanie stało się to trendem XXI wieku. Obecnie na jednego Polaka przypada średnio 1596 m3 wody pitnej w skali roku. Aby maksymalnie ograniczyć marnowanie wody, rynek oferuje wiele rozwiązań, które pozwolą dbać o planetę w domowym zaciszu. Warto je zastosować zarówno w kuchni, jak i pozostałych pomieszczeniach. O ekologię warto dbać każdego dnia, a przy okazji będzie miało to znaczący wpływ na nasze rachunki. Musimy także pamiętać, że duży wpływ na oszczędności mają nasze nawyki.

 

Wygoda to nowa jakość życia

 

Przy projektowaniu wnętrza najważniejsze są elementy, z których korzystamy najczęściej, dlatego warto zastosować w nich rozwiązania ułatwiające codzienne czynności. Kuchnia jest miejscem, w którym większość czynności wymaga korzystania z wody lub energii – tutaj sprawdzi się każdy element w stylu smart. Idealnym pomysłem są baterie kuchenne z wyciąganą wylewką w kształcie L takie jak seria Lena marki Laveo. Kolejnym przykładem jest model w kształcie U z serii Kvadrato w asortymencie tej samej marki. Wyciągany wąż zdecydowanie usprawnia kuchenne prace, a możliwość docierania strumienia wody do każdej części zlewozmywaka ułatwia utrzymanie go w czystości. Przedłużona bateria jest funkcjonalna także w przypadku mycia owoców czy warzyw, a także napełniania garnka wodą.

Bateria kuchenna

fot.: bateria Bona

To tylko przykładowe smart rozwiązania. Jest ich o wiele więcej, a każde z nich ułatwia nasze życie, wpływa na naszą wygodę oraz oszczędności. Już w trakcie projektowania pomieszczeń warto zastanowić się nad tym, jak zamontować poszczególne elementy, by odmieniły naszą codzienność.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » zlewozmywaki stalowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy 


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Baterie kuchenne EFFEPI

baterie kuchenne

Baterie kuchenne EFFEPI

Zakup baterii kuchennej jedynie pozornie wydaje się prostym zadaniem. Jest tyle możliwości na rynku, że... więcej...

Czy bateria musi błyszczeć?

baterie kuchenne

Czy bateria musi błyszczeć?

Urządzając wnętrza w swoim domu czy mieszkaniu, musimy pamiętać, że modne aktualnie trendy aranżacyjne... więcej...

Laveo Lila, czyli montujemy baterię zlewozmywakową pod oknem

baterie kuchenne

Laveo Lila, czyli montujemy baterię zlewozmywakową...

Staliśmy się właścicielami wymarzonego domu lub mieszkania. Zaczynamy myśleć o tym, jak urządzić poszczególne... więcej...