konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Marmur czy beton - ciekawe propozycje płytek od Cerrad

data aktualizacji: 24-02-2020, 11:43 – artykuł promocyjny

Zarówno marmur, jak i beton są uniwersalnymi nośnikami nowoczesnych cech. Mają uniwersalny wygląd, sprawdzają się w nowoczesnej i klasycznej odsłonie oraz wnoszą do wnętrza powiew elegancji. Są materiałami ściśle związanymi z pierwotnym tworzywem, przez co świetnie nawiązują do trendów wnętrzarskich stawiających na naturalne rozwiązania. Oba motywy pojawiają się w kolekcjach najnowszych płytek i mają wiele uroku. Co wybrać? Poniżej prezentujemy kolekcje Cerrad inspirowane marmurem oraz wariacje na temat płytek wyglądających jak beton.

Marmur czy beton - ciekawe propozycje płytek od Cerrad

Ponadczasowa elegancja marmuru

 

Marmur kojarzy się nam z luksusowymi wnętrzami, elegancją i przepychem. Klasyczny materiał ma jednak wiele twarzy, a nowoczesnej odsłonie najczęściej jest płytką wiernie oddającą urok tej metamorficznej skały. W kolekcji Calacatta znajdziemy ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o połączenia kolorystyczne. Jedną z nich jest najpiękniejsza odmiana białego marmur urozmaicona delikatnymi smugami. Prezentuje ona zachowawczą naturę marmur, w której nie brakuje ponadczasowego szyku. Płytki z kolekcji Calacatta White wprowadzą do wnętrza harmonię i ład.

Calacatta white

Calacatta White — dostępna jest wersja polerowana lub matowa

Marmur może występować również w mniej oczywistej formie. Doskonałym przykładem jest kolekcja Calacatta Gold, w której zestawiono biel i szarość z delikatną nutą złota. Dzięki takiemu zestawieniu kolorystycznemu aranżacja nabierze świetlistości, ocieplimy wnętrze oraz doskonale wpiszemy się w aktualne trendy wnętrzarskie. Dostępne rozmiary - 120x280, 120x120, 60x120, 30x120, 60x60 - pomogą stworzyć monolityczną powierzchnię, co z pewnością spotęguje efekt luksusowego wykończenia.

Calacatta Gold

Równie ciekawy, jak jasny marmur jest jego ciemny odpowiednik. Przykładem jest kolekcja płytek gresowych Marquina Gold, w której urzeka nie tylko intensywna, nasycona barwa, ale także gęsto rozrzucone użylenie. Doskonale widoczna struktura kamienia nadaje mu szlachetności, a wnętrza, w których się znajdzie, stają się eleganckie i ponadczasowe.

Marquina Gold

 

Surowy beton z wieloma obliczami

 

Beton należy do czołówki najpopularniejszych materiałów używanych w aranżacji wnętrz. Cieszy się uznaniem zarówno wśród miłośników klasycznej elegancji, jak i zwolenników nowoczesnego minimalizmu. Jego surowy wygląd doskonale komponuje się ze stylem loftu i industrialną otoczką. Może także uzupełniać aranżacje w znacznie bardziej przytulnym wykończeniu. Szerokie spektrum możliwości pozwala zerwać z rutyną, a najnowsza kolekcja Cemento Soft doskonale oddaje piękno tego surowca.

Softcement graphite dekor

Soft Cement

Kolekcja ta to mieszanka kilku trendów wnętrzarskich. Odnajdziemy w niej zarówno bardzo popularny patchwork, jak i dekory z nadrukiem imitującym strukturę 3D. Faktura betonu budzi podziw i to nie tylko miłośników pasjonatów nowoczesnych wnętrz. Imitacja betonu dostępna jest w trzech odsłonach kolorystycznych. Soft Cement nada każdemu wnętrzu charakteru.

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800237723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomośćpłytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe


Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

Płytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki Cerrad
Podobne artykuły
Farby do malowania ścian i podłóg w łazience i kuchni

ściany i podłogi

Farby do malowania ścian i podłóg w łazience i kuchni

Kuchnia i łazienka są pomieszczeniami w naszych domach, w których spędzamy dużo czasu. Dlatego... więcej...

Aranżacje kuchni z farbą tablicową

ściany i podłogi

Aranżacje kuchni z farbą tablicową

Farba tablicowa w kuchni to ciekawe rozwiązanie. Może pojawić się na jednej ze ścian lub tylko na niewielkim... więcej...

Wybieramy płytki ceramiczne

ściany i podłogi

Wybieramy płytki ceramiczne

Wybierając płytki do domu powinniśmy kierować się nie tylko naszymi upodobaniami estetycznymi, ale przede... więcej...