konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Zgrany duet - zlewozmywaki granitowe i baterie Ferro

data aktualizacji: 19-02-2020, 09:00 – artykuł promocyjny

Zlewozmywaki granitowe są obecnie jedną z najczęściej wybieranych możliwości w kwestii wyposażenia kuchni. Cechują się wyjątkową wytrzymałością, funkcjonalnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie sprawiają problemu z utrzymaniem w czystości oraz są wytrzymałe na wysokie temperatury, dlatego są tak często wybieranym elementem kuchennego wnętrza. Co więcej, dodają elegancji i wyglądają estetycznie, dzięki czemu idealnie wpisują się w aranżację kuchni w każdym stylu, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej czy wiejskiej.  W ofercie Ferro jest dostępna kolejna seria zlewozmywaków granitowych – Mezzo II.

Zgrany duet - zlewozmywaki granitowe i baterie Ferro

Mezzo II to gama produktów złożona z 24 modeli o różnych kształtach, wymiarach i kolorach. Są dostępne zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe oraz okrągłe z ociekaczem lub bez. Ich wymiary to od 58x48 do 79x48 cm, więc każdy może znaleźć wielkość odpowiednią do swojej kuchni. Średnica okrągłego modelu wynosi 51 cm. Zlewozmywaki są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych: piasek, grafit, grafit shine i szary.

Zlewozmywak jendokomorowyzlewozmywak jendokomorowy z ociekaczem

fot.: Ferro – zlewozmywak jednokomorowy bez ociekacza i jednokomorowy z ociekaczem z serii Mezzo II

Cała seria Mezzo II jest wyposażona w przelew, automatyczny korek oraz syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Specjalna mieszanka żywiczno-kwarcowa, z której zostały wykonane zlewozmywaki, składa się m.in. z żywicy poliestrowej, kruszywa kwarcowego i mączki kwarcowej. Zastosowanie żywicy gwarantuje wyjątkową trwałość, a kwarc odpowiada za kamienny design. Wszystkie modele mają Atest PZH oraz długi okres gwarancji – 15 lat. Syfony są objęte dwuletnią gwarancją, tak jak w poprzednich seriach zlewozmywaków marki Ferro.

Zlewozmywak dwukomorowyZlewozmywak okrągły
fot.: Ferro – zlewozmywak dwukomorowy i zlewozmywak okrągły z serii Mezzo II

 

Zgrany duet

 

Zlewozmywaki Mezzo II idealnie komponują się z bateriami Freya i Zumba z oferty tej samej marki. Baterie Freya wykończone tworzywem przypominającym granit, dostępne w kolorze piaskowym i grafitowym w połączeniu z granitowym zlewozmywakiem tworzą spójną i estetyczną strefę zmywania. Do wyboru są cztery modele baterii jednouchwytowych z obrotową wylewką, w tym jeden ma wysuwaną wylewkę dwufunkcyjną z możliwością zmiany rodzaju strumienia.

FreyaBateria Zumba

fot.: Ferro – bateria Freya i bateria Zumba z elastyczna wylewką

Zumba to minimalistyczna propozycja, która idealnie komponuje się z aranżacjami w stylu industrialnym, skandynawskim, ale i klasycznym. Bateria ma elastyczną wylewkę, więc jej kształt można układać według upodobań. Wysokość wylewki i możliwość zmiany zasięgu ułatwiają kuchenne czynności. Wylewki baterii Zumba są dostępne w 8 wersjach kolorystycznych: czarnym, beżowym, białym, szarym, żółtym, zielonym, miętowym i czerwonym.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

Podobne artykuły
Stalowe zlewozmywaki Alterna

zlewozmywaki

Stalowe zlewozmywaki Alterna

Zlewozmywaki Alterna serii Iris ze stali nierdzewnej, dzięki swojej ponadczasowej formie, stanowią idealną... więcej...

Zlewozmywak i bateria - nierozłączny duet

zlewozmywaki

Zlewozmywak i bateria - nierozłączny duet

Idealnie dopasowany zlewozmywak do baterii może być kluczem doskonałej aranżacji kuchni. Połączenie... więcej...

Jak dobrać kolor zlewu do blatu nie wychodząc z domu

zlewozmywaki

Jak dobrać kolor zlewu do blatu nie wychodząc z domu

W ostatnim czasie wielu z nas załatwia sprawy zdalnie. Firma Franke, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów,... więcej...