konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

REJS

Stylowa ORCHIDEA z francuską kuchnią Lacanche

data aktualizacji: 31-03-2022, 11:34 – artykuł promocyjny

Kuchnia ORCHIDEA to propozycja dla wyrafinowanych znawców sztuki urządzania wnętrz. W tym projekcie zachwyca wszystko. Począwszy od zaczerpniętej z francuskiej tradycji bogatej formy, którą widać na drzwiczkach, poprzez prostotę samej zabudowy, aż po stylowy dobór urządzeń, gdzie na pierwszy plan wychodzi francuska kuchnia Lacanche. Tak harmonijna i czytelna kompozycja zabudowy może uchodzić za wzór.

Stylowa ORCHIDEA z francuską kuchnią Lacanche

Piękne i luksusowe meble prezentują się dostojnie w ramie historycznej, którą tworzą tu dekoracje sufitowe z gipsowym, ozdobnym plafonem na środku i sztukaterią wzdłuż ścian, a także „stara” dębowa podłoga.
 

Meble są smukłe i eleganckie. Bazują na prostej linii i doskonałych proporcjach, choć nie ma tu typowych gzymsów znanych z klasycznej zabudowy. Idealnie współgrają z perłowo-szarym kolorem ścian, dzięki czemu możliwe było osiągnięcie subtelnego efektu lekkości. Elegancję jeszcze bardziej podkreśla współczesny wygląd. Warto bowiem pamiętać, że za frontami kryją się funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, które zaskakują swoją wygodą w codziennym użytkowaniu.

Stylowa ORCHIDEA z francuską kuchnią Lacanche

Wszystkie materiały użyte w kuchni ORCHIDEA są naturalne, a praca włożona w jej wykonanie to najwyższy poziom stolarskiego kunsztu.

Na całość składa się wiele elementów, każdy równie ważny. Ogromną rolę odgrywają tu użyte materiały. Stal nierdzewna z mosiężnymi uchwytami pochodzi z ikonicznego modelu francuskiej kuchni Lacanche Bussy 90 cm. Naturalny kamień to kwarc na blatach i ścianach pod szafkami, a piękne, niklowane, mosiężne uchwyty tworzą uzupełnienie frontów. Modernistyczne, włoskie oświetlenie z połowy XX wieku oraz dekoracje w stylu vintage dopełniają wysmakowanej całości.
 

Efekt realizacji to wyjątkowa koncepcja projektowa o indywidualnym podejściu do kwestii oryginalności bazującej na umiejętnym zestawieniu starego z nowym, klasyki ze współczesnością, naturalnych materiałów z najwyższą starannością pracy ręcznej. Dzięki temu uzyskano spójne wnętrze wysokiej klasy, które ma wyjątkowo szlachetny wymiar estetyczny.

Stylowa ORCHIDEA z francuską kuchnią Lacanche

Prezentowana przestrzeń inspiruje, relaksuje i zachwyca. Jej uniwersalny charakter sprawia, że nigdy nie stanie się niemodna, zawsze będzie w niej czuć autentyczność. Dopełnieniem ponadczasowych elementów jest twórcza wizja, dzięki której możliwe stało się ujęcie tylu wnętrzarskich zabiegów w nowe ramy, bliższe naszym czasom.

Projekt został zrealizowany we współpracy z:

Fabryka Wnętrz

 

Kontakt w sprawie produktów:

LACANCHE
ul. Urocza 26
04-651 Warszawa
tel. +48.22 299 0059
www: lcfkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćSkonfiguruj kuchnię na www.mojlacanche.pl   

kuchnie tradycyjne » kuchnie francuskie » kuchnie robione na zamówienie » okapy » akcesoria » opiekacz Salamander

Zobacz zdjęcia w galerii LACANCHE

LACANCHELACANCHELACANCHELACANCHELACANCHE
Podobne artykuły
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

kuchnia w stylu

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Bielone drewno, subtelne zdobienia i kwiatowe motywy - tak można w skrócie opisać kuchnię w stylu... więcej...

Styl skandynawski w kilku odsłonach

kuchnia w stylu

Styl skandynawski w kilku odsłonach

Styl skandynawski szturmem wdarł się do polskich wnętrz i zawładnął sercami osób kochających... więcej...

Kuchnia z brytyjskimi motywami dekoracyjnymi

kuchnia w stylu

Kuchnia z brytyjskimi motywami dekoracyjnymi

Podróżowanie po całym świecie wiąże się z przywożeniem do naszego kraju wpływu różnych... więcej...