konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Dom dla dwojga w konkursie dla projektantów wnętrz!

data aktualizacji: 01-06-2020, 03:46 – artykuł promocyjny

Projektanci i architekci wnętrz już po raz ósmy mogą zmierzyć się w konkursie „pereł” organizowanym przez poznańską firmę CAD Projekt K&A i redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Tegoroczna edycja to wyzwanie projektowe, które z pewnością zaskoczy uczestników. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące konkursu.

Dom dla dwojga w konkursie dla projektantów wnętrz!

Cel i formuła konkursu

 

Celem konkursu jest połączenie branży projektantów wnętrz z najlepszymi producentami płytek ściennych w Polsce i za granicą oraz pokazanie wszechstronności tego produktu w projektowaniu wnętrz.  To również doskonała okazja do wzajemnej inspiracji oraz zbudowania wyjątkowych i profesjonalnych relacji. Od lat sprawdza się ta sama formuła, która przebiega w dwóch etapach.

W pierwszej kolejności projektanci i architekci wnętrz mają okazję zapoznać się z najlepszymi i najnowszymi kolekcjami płytek ceramicznych. W drugiej części poznane produkty mogą zastosować w swoich projektach. „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” z każdą kolejną odsłoną dostarcza innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych projektów. A w ostatnich dwóch latach, w których organizatorzy postawili na konkretne zadanie projektowe, poziom prac jest jeszcze wyższy.

Dom dla dwojga w konkursie dla projektantów wnętrz!

 

Zadanie konkursowe

 

Dom dla dwojga z antresolą — to temat tegorocznej edycji. Uczestnicy konkursu muszą zaprezentować autorską wersję konceptu architektonicznego spełniającą określone wymagania:

  • nowoczesne mieszkanie tzw. Couple Hause ~'118 m2
  • mieszkanie dla pary z Poznania
  • oczekiwania pary: dużo otwartej przestrzeni oraz ciekawy design

Dom dla dwojga z antresolą - zadanie konkursoweDom dla dwojga z antresolą - zadanie konkursowe


Wymagani dla projektów zgłaszanych na konkurs:

  • w projekcie musi zostać użyta przynajmniej jedna kolekcja płytek nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2019. Na stronie konkursowej – konkurs.plytkiceramiczne.info.pl
  • z powyższej strony można pobrać wstępna dokumentację techniczną, rzuty wnętrza konkursowego oraz bazę Perły Ceramiki UE 2019
  • zgłoszenie projektu odbywa się poprze FORMULARZ dostępny na ww. stronie.

 

Projekty konkursowe, wykonane w programach do projektowania wnętrz z oferty firmy CAD Projekt K&A, architekci i projektanci wnętrz mogą przesyłać do 10 lutego 2020 r.

 

Jury konkursowe, złożone z Organizatorów konkursu, będzie brało pod uwagę innowacyjność zastosowanych rozwiązań, również pod kątem płytek ceramicznych, kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

 

Konkurs z nagrodamiW ramach pierwszego etapu konkursu, od maja do grudnia 2019 r., projektanci i architekci wnętrz oddali najwięcej głosów na kolekcje:

  • FRATTO – marki AG Home; HIKA marki Cersanit oraz LOVE YOU NAVY marki Opoczno, przyznając tym kolekcjom tytuł Pereł Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” znajdują się na konkursowej stronie internetowej i na stronie CAD Projekt K&A.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: CAD Projekt K&A Spółka z o.o.Podobne artykuły
W świecie kuchennych inspiracji - Raport Euro Cucina 2018

wieści z branży

W świecie kuchennych inspiracji - Raport Euro Cucina 2018

Euro Cucina to jedno z najważniejszych wydarzeń świata designu, które dostarcza inspiracji i wyznacza... więcej...

Expo Silesia i Budowlana Jesień 2020 - nowy termin targów

wieści z branży

Expo Silesia i Budowlana Jesień 2020 - nowy termin targów

W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów... więcej...

Nowe wyzwania, produkty, trendy - Peka podsumowuje targi Arena Design

wieści z branży

Nowe wyzwania, produkty, trendy - Peka podsumowuje...

Zakończyła się 12. edycja Arena Design – wydarzenia związanego z aktualnymi osiągnięciami i możliwościami... więcej...