konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Studio VK

Bank modeli 3D - dodaj swoje propozycje

data aktualizacji: 01-06-2020, 03:47 – artykuł promocyjny

Bank modeli 3D to projekt współtworzony przez społeczność architektów wnętrz i firmę CAD Projekt K&A. Jego formuła polega na zgłaszaniu przez projektantów własnych propozycji modeli, które następnie trafiają do bazy CAD Projekt. Sprawdź szczegóły i dołącz do twórców banku modeli 3D.

Bank modeli 3D - dodaj swoje propozycje


Jak to działa?
 

  • Projektanci mogą dodać swoje propozycje modeli na stronie: https://cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/
  • Następnie jest głosowanie i modele, które mają minimum 100 głosów są wykonywane przez grafików pracujących w CAD Projekt.
  • Gotowe modele można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej cadprojekt.com.pl.
  • Raz do roku najlepiej oceniane modele trafiają do zbiorczego pliku, który udostępniany jest bezpłatnie użytkownikom, którzy posiadają aktywny Pakiet serwisowy, w formie bazy „Wybór projektantów”.


W ten sposób powstaje baza idealnie skrojona na miarę potrzeb rynku. O popularności tego pomysłu najlepiej świadczą liczby - tylko w tym roku strona Banku modeli 3D została odwiedzona ponad 87 000 razy.

 

Wybór Projektantów - przykłady


Praca z tak przygotowanymi modelami to czysta przyjemność. Skala modeli zawsze jest zgodna z domyślną skalą programu, elementy wyposażenia są dopracowane w każdym szczególe, a lampy świecą światłem zgodnym z modułem renderującym. Takie połączenie pozwala na szybkie przygotowanie projektu do renderowania.

Baza Wybór projektantów tom 5 - lampy

Wybór dostępnych w bazie modeli jest w 100% zależny od potrzeb rynku i rysowników. Dzięki temu baza Wybór projektantów tom 5 jest najlepiej skrojoną na miarę bazą modeli 3D na rynku. Znajdują się w niej modele popularnych foteli jak na przykład Saba, Elysia oraz Plumy, rzucające się w oczy lustro Moon jak i zachwycające prostotą lustro Oak. Wzrok z pewnością przyciągną takie elementy wnętrza jak Collins Bar Chair czy komoda Avon wyprodukowana przez estońską markę Woodman. Wiele dostępnych elementów jest w coraz popularniejszym na polskim rynku, stylu art deco.

Baza Wybór projektantów tom 5 - krzesłaBaza Wybór projektantów tom 5 - stoliki

 

Nie zwlekaj! Do końca roku promocja!


Użytkownicy programów z oferty CAD Projekt K&A, którzy nie posiadają aktywnego Pakietu serwisowego, mogą zakupić bazę w promocyjnej cenie 199 zł netto. Po 31 stycznia cena wzrośnie do 350 zł netto. W celu zakupu bazy lub Pakietu należy skontaktować się z działem handlowym - https://cadprojekt.com.pl/kontakt/

Opracowanie: Redakcja
Żródło: CAD Projekt K&A Spółka z o.o.Podobne artykuły
Wąska kuchnia

projekty kuchni

Wąska kuchnia

Funkcjonalne zaprojektowanie wąskiej kuchni jest nielada wyzwaniem, jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Ten... więcej...

Bardzo mała kuchnia czy aneks kuchenny

projekty kuchni

Bardzo mała kuchnia czy aneks kuchenny

Częstym dylematem przy niewielkim metrażu jest miejsce kuchni w domu. Wybór otwartej przestrzeni... więcej...

Blat w kuchni - pomysły na praktyczne rozwiązania

projekty kuchni

Blat w kuchni - pomysły na praktyczne rozwiązania

Urządzając kuchnię bardzo często dużo uwagi poświęcamy meblom, urządzeniom AGD oraz wykończeniu ścian... więcej...