konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

Bank modeli 3D - dodaj swoje propozycje

data aktualizacji: 01-06-2020, 03:47 – artykuł promocyjny

Bank modeli 3D to projekt współtworzony przez społeczność architektów wnętrz i firmę CAD Projekt K&A. Jego formuła polega na zgłaszaniu przez projektantów własnych propozycji modeli, które następnie trafiają do bazy CAD Projekt. Sprawdź szczegóły i dołącz do twórców banku modeli 3D.

Bank modeli 3D - dodaj swoje propozycje


Jak to działa?
 

  • Projektanci mogą dodać swoje propozycje modeli na stronie: https://cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/
  • Następnie jest głosowanie i modele, które mają minimum 100 głosów są wykonywane przez grafików pracujących w CAD Projekt.
  • Gotowe modele można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej cadprojekt.com.pl.
  • Raz do roku najlepiej oceniane modele trafiają do zbiorczego pliku, który udostępniany jest bezpłatnie użytkownikom, którzy posiadają aktywny Pakiet serwisowy, w formie bazy „Wybór projektantów”.


W ten sposób powstaje baza idealnie skrojona na miarę potrzeb rynku. O popularności tego pomysłu najlepiej świadczą liczby - tylko w tym roku strona Banku modeli 3D została odwiedzona ponad 87 000 razy.

 

Wybór Projektantów - przykłady


Praca z tak przygotowanymi modelami to czysta przyjemność. Skala modeli zawsze jest zgodna z domyślną skalą programu, elementy wyposażenia są dopracowane w każdym szczególe, a lampy świecą światłem zgodnym z modułem renderującym. Takie połączenie pozwala na szybkie przygotowanie projektu do renderowania.

Baza Wybór projektantów tom 5 - lampy

Wybór dostępnych w bazie modeli jest w 100% zależny od potrzeb rynku i rysowników. Dzięki temu baza Wybór projektantów tom 5 jest najlepiej skrojoną na miarę bazą modeli 3D na rynku. Znajdują się w niej modele popularnych foteli jak na przykład Saba, Elysia oraz Plumy, rzucające się w oczy lustro Moon jak i zachwycające prostotą lustro Oak. Wzrok z pewnością przyciągną takie elementy wnętrza jak Collins Bar Chair czy komoda Avon wyprodukowana przez estońską markę Woodman. Wiele dostępnych elementów jest w coraz popularniejszym na polskim rynku, stylu art deco.

Baza Wybór projektantów tom 5 - krzesłaBaza Wybór projektantów tom 5 - stoliki

 

Nie zwlekaj! Do końca roku promocja!


Użytkownicy programów z oferty CAD Projekt K&A, którzy nie posiadają aktywnego Pakietu serwisowego, mogą zakupić bazę w promocyjnej cenie 199 zł netto. Po 31 stycznia cena wzrośnie do 350 zł netto. W celu zakupu bazy lub Pakietu należy skontaktować się z działem handlowym - https://cadprojekt.com.pl/kontakt/

Opracowanie: Redakcja
Żródło: CAD Projekt K&A Spółka z o.o.Podobne artykuły
Funkcjonalna kuchnia dla rodziny

projekty kuchni

Funkcjonalna kuchnia dla rodziny

Kuchnia urządzona z myślą o rodzinie powinna spełniać wymagania wszystkich jej członków. Dla... więcej...

Kolorowa kuchnia - aranżacje

projekty kuchni

Kolorowa kuchnia - aranżacje

Kolorowa kuchnia to propozycja dla odważnych, którzy lubią kolory w swoim otoczeniu lub znudzonych... więcej...

Otwarta kuchnia - wyspa czy półwysep

projekty kuchni

Otwarta kuchnia - wyspa czy półwysep

Wyspa w kuchni może stanowić rodzaj przegrody lub w sposób otwarty łączyć dwie przestrzenie. O... więcej...