konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Ładna i elegancka kuchnia dzięki PaletteCAD

data aktualizacji: 30-12-2021, 10:00 – artykuł promocyjny

Decydując się na urządzenie kuchni, warto dokładnie przemyśleć jej projekt, możliwość indywidualnego dopasowania wnętrza do naszych potrzeb oraz wykonania zaskakujących rozwiązań, które będą wzbudzały zainteresowanie. Doskonałym narzędziem jest program PaletteCAD, dzięki któremu zaprojektujemy meble i wyposażenia kuchni. Program jest intuicyjny w obsłudze i mogą z niego skorzystać również osoby niezajmujące się projektowaniem na co dzień. Co więcej, wersja PaletteMOVE to aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z androidem, iphonem, ale również i Windowsem.
 

Ładna i elegancka kuchnia dzięki PaletteCAD

Palette CAD to multimedialne centrum projektowania mebli i praktycznie całego wnętrza mieszkalnego. Przy jego użyciu jesteśmy w stanie zaprojektować każdy element wyposażenia, udostępnić prezentację multimedialną inwestorowi oraz od razu stworzyć pełną kalkulację zlecenia.

Ładna i elegancka Kuchnia dzięki PaletteCAD

 

Projektowanie w środowisku 3D w czasie rzeczywistym


Projektowanie w PalatteCAD pozwala na tworzenie indywidualnych projektów przy wykorzystaniu gotowych obiektów z bibliotek producentów oraz kolekcji użytkowników. W zakresie możliwych działań jest modelowanie brył i tworzenie na ich podstawie własnych obiektów. Program jest w stanie korzystać również z zasobów stron producentów zapisanych w formatach CAD, tekstur z biblioteki producentów lub kolekcji użytkowników, a także tworzenie własnych bibliotek tekstur pobranych z nośników zewnętrznych lub z Internetu.

Ładna i elegancka Kuchnia dzięki PaletteCAD

Prosty i czytelny interfejs programu daje wiele możliwości prezentacji owoców pracy projektanta. Może to być zdjęcie w wersji fotorealistycznej, akwarela, marker, szkic odręczny oraz prezentacje interaktywne, przejścia przez projekt po ekranie monitora lub w goglach VR. Klient otrzymuje również dokumentację techniczną, montażową i produkcyjną oraz rysunki eksplozyjne.

Ładna i elegancka kuchnia dzięki PaletteCAD

 

Kuchnia na indywidualne zamówienie


Palette CAD umożliwia projektowanie różnego rodzaju mebli — od typowej zabudowy po nieregularne formy. Użytkownik programu ma dostęp do najpopularniejszych rozwiązań na rynku meblarskim: Blum, Hettich, Häfele i wiele innych, a także AGD, uchwyty i fronty. Palette CAD współpracuje praktycznie ze wszystkimi centrami obróbczymi CNC.

Ładna i elegancka kuchnia dzięki PaletteCAD

Kontakt w sprawie produktów:

PaletteCAD Polska
Szkolna 29
44-200 Rybnik
tel. +48 (32) 42 64 022
www: palettecad.pl
mail: wyślij wiadomośćprogramy do projektowania, wizualizacji i wyceny mebli i wnętrz: PaletteCAD – program do projektowania wnętrz » PaletteCAD – program do projektowania łazienek » PaletteCAD – program do projektowania kuchni » PaletteCAD – program do projektowania kominków » oprogramowanie do projektowania » Palette Sketch » Palette Move » Palette VR » Pallete Play

Facebook: https://www.facebook.com/palette.polska/
Instagram: https://www.instagram.com/palettecadpolska/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOyCBHZCs-GyHadY-YH1HPg/

 

Zobacz zdjęcia w galerii PalleteCAD:

Projekt salonu z kominkiem wykonany w programie PaletteCADProjekt otwartej kuchni z wyspą wykonany w programie PaletteCADProjekt małej kuchni na poddaszu wykonany w programie PaletteCADProjekt kuchni z wyspą wykonany w programie PaletteCADProjekt kuchni z marmurowym blatem wykonany w programie PaletteCAD
Podobne artykuły
Lodówka w zabudowie - aranżacje

projekty kuchni

Lodówka w zabudowie - aranżacje

Lodówka to urządzenie, dzięki któremu przechowywanie w kuchni jest łatwiejsze. Utrzymuje... więcej...

Funkcjonalna kuchnia według Max Kuchnie

projekty kuchni

Funkcjonalna kuchnia według Max Kuchnie

Projektując wystrój kuchni powinniśmy pamiętać, że oprócz estetyki kluczowe znaczenie ma... więcej...

Aplikacja iMeasure - błyskawiczny i precyzyjny  pomiar pomieszczeń

projekty kuchni

Aplikacja iMeasure - błyskawiczny i precyzyjny...

W ofercie frirmy TMSys pojawiła się aplikacja mobilna iMeasure. Jej przeznaczeniem jest szybkie wykonywanie... więcej...