konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Idealna kuchnia

data aktualizacji: 23-10-2019, 07:53 – artykuł promocyjny

Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu z nas. Funkcjonalna, wygodna i piękna. Idealna kuchnia to taka, w której chce się nie tylko gotować smakowite potrawy, ale również taka, która dostarcza przyjemności z przebywania w niej.

Idealna kuchnia

Kuchnia to oprócz ergonomii i wygody również emocje. To do niej schodzą się domownicy, aby coś przygotować co zjedzenia i często również zjeść. To w kuchni najczęściej dzieją się najważniejsze wydarzenia, a przede wszystkim dokonuje się niemal codziennie niezwykły rytuał gotowania, jednoczący ludzi od zawsze. Mylisz kuchnia – my mówimy: otwórz się na nowe doświadczenia, które sprawią, że zakochasz się w funkcjonalności, wygodzie i estetyce propozycji marki Peka.

Wszystko w zasięgu ręki – to jedna z zasad marki Peka dotyczących idealnej kuchni. Dispensa to sprytne rozwiązanie, które sprawia, że jednym ruchem ręki możliwe jest wyciągnięcie całej zawartości cargo na zewnątrz. Nawet jeśli jest załadowana po brzegi – system DISPENSA wysuwa się lekko i płynnie. Dzięki swobodnemu dostępowi do wszystkich niezbędnych produktów, natychmiast można oddać się magii gotowania w swojej kuchni! Nie trzeba szukać towarów w różnych szafkach, ani otwierać i zamykać każdej z nich, czy przekładać całej zawartości, by sięgnąć po produkt ukryty w głębi. Pozostaje cieszyć się wygodą i gotowaniem!

Porządek w kuchniSystem utrzymywania porządku

Idealny porządek w domowej spiżarni to jedno z najważniejszych wyzwań w kuchni. Dzięki systemowi Tandem, niemożliwe stanie się możliwe. Nawet jeśli na co dzień w kuchni znajduje się mnóstwo zapasów, dzięki Tandemowi zyskuje się pewność, że wszystko znajduje się we właściwym miejscu. Idealnie komponuje się z lodówką, dlatego, że umożliwia przechowywanie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Uciążliwe chodzenie po całej kuchni, by wykonać kompletną listę zakupów nie będzie już problemem. Brzmi interesująco? Wystarczy spojrzeć na ten wygodny sposób przechowywania – tylko w systemie Tandem można umieścić produkty zarówno na drzwiach, jak i półkach wewnętrznych. Dzięki temu, że w momencie otwierania tylne półki przybliżają się, dzięki czemu możliwe jest sięgnięcie nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni.

Idealny porządek w spiżarni

Okazuje się, że La Mans to nie tylko słynny tor wyścigowy we Francji i najsłynniejszy 24-godzinny wyścig świata! Le Mans to również najsłynniejsze rozwiązanie do szafek narożnych i nie bez powodu nawiązuje nazwą do znanego na całym świecie toru. Kształt tej niezwykłej półki jest niemal identyczny! Opływowy kształt półek sprawia, że idealnie nadają się do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń. Jednocześnie pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Duże patelnie, brytfanny czy garnki – w końcu znalazły swoje miejsce. System narożny Le Mans zapewnia łatwy dostęp do wszystkich naczyń, nawet tych znajdujących się w głębi szafki.

Szafka narożnaKomfortowa i czysta kuchnia

Tworzenie rozwiązań, które zapewnią maksymalny komfort – to kolejna z zasad idealnej kuchni według Peki. Magic Corner Comfort wykorzystuje przestrzeń w rogu pomieszczenia do maksimum i skutecznie zagospodarowuje nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dzięki niemu możliwe jest przechowywanie małych urządzeń AGD w pudełkach, a także naczynia. Kosze znajdujące się z tyłu mogą zostać łatwo wysunięte na zewnątrz, co zapewnia pełen dostęp do zawartości.

Idealna kuchnia

Snello – to system, który do perfekcji opanowuje nawet najbardziej wąskie wnęki pomiędzy innymi szafkami. Dzięki temu przemyślanemu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie ergonomicznych szafek o różnych funkcjach nawet w najbardziej niedostępnym miejscu. Potrzebując miejsca na ręcznik kuchenny wystarczy użyć modułu z wieszaczkiem. Potrzebując miejsca na małe buteleczki należy użyć wąskiej półeczki. Możliwe jest również stworzenie Snello z obiema dodatkowymi funkcjami!

Porządek w kuchniJak zaprowadzić porządek w kuchni

Szuflada to ogromne królestwo pełne wspaniałych przyborów. Różnorakie noże, kształtne łyżki, eleganckie widelce – to zaledwie początek! Są jeszcze chochle, sztućce serwisowe, trzepaczki, mieszadełka, łopatki… Któżby je wszystkie zliczył? Dlatego właśnie Peka stworzyła ergonomiczne wkłady na sztućce, dzięki którym raz na zawsze możliwe będzie zaprowadzenie ładu i porządku w szufladach! Wkład na sztućce CLASSICO w kolorze antracytowym, białym lub szarym to trwałe, estetyczne i wygodne rozwiązanie. Jeśli szuflada służy nie tylko do przechowywania samych sztućców, ale również przypraw, z pomocą przychodzi odpowiedni typ wytłoczki SEPARADO.

Porządek w szufladach w kuchniJak utrzymać porządek w kuchni

Czystość to niezwykle ważna zasada w idealnej kuchni. Jak ją osiągnąć? Dzięki dyscyplinie i zastosowaniu funkcjonalnych koszy na śmieci. Okazuje się, że w każdej kuchni kosz to najczęściej używany element wyposażenia. Co najmniej kilkanaście razy w ciągu dnia otwierana jest szafka z koszem. Odpadki organiczne, plastik, papier czy szkło – to wszystko wymaga segregacji w trosce o środowisko naturalne. Wybierając funkcjonalny kosz na śmieci, który zapewnia bezproblemową segregację, jednocześnie dba się o środowisko. Kosze z oferty Peka zapewniają łatwy dostęp do pojemników, wygodną obsługę i czyszczenie.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

meble kuchenne

Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

To jaki stół wybierzemy będzie podyktowane kilkoma czynnikami. Zazwyczaj wpływ na to mają gabaryty... więcej...

Zawiasy z Systemem Push to open Silent - elementy do zadań specjalnych

meble kuchenne

Zawiasy z Systemem Push to open Silent - elementy...

System Push to open Silent oferowany przez markę HETTICH, to pionierskie doposażenie do zawiasów,... więcej...

Systemy meblowe Zobal

meble kuchenne

Systemy meblowe Zobal

Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL od lat dostarcza swoim klientom akcesoria aluminiowe, które... więcej...