patron działu Meble kuchenne Peka

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

data aktualizacji: 23-09-2019, 11:45 – artykuł promocyjny

Łączenie elementów zaczerpniętych z różnych stylów to jeden z najsilniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Ponadczasowe wnętrza łączą w sobie to, co najlepsze z każdego stylu. Decydując się na kuchnię klasyczną, czy inspirowaną vintage, z powodzeniem wykorzystać można nowoczesne rozwiązania, które idealnie współgrają np. z drewnianymi czy frezowanymi frontami, nadając jej osobliwego i niepowtarzalnego charakteru. Modnym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie uniwersalnych akcesoriów meblowych, które pasują zarówno do wielkomiejskich kuchni w nowoczesnych loftach, jak i tych przytulnych w wiejskich rezydencjach.

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

Trend w postaci dominacji nowoczesnego wzornictwa można dostrzec niemal wszędzie - na facebookowych i instagramowych profilach, w katalogach meblowych oraz na targowych ekspozycjach przygotowanych przez producentów mebli. W nowoczesnych przestrzeniach kuchnia jest wizytówką domu. Sprzyjają temu przede wszystkim surowe materiały, propozycje rodem z zakładu przemysłowego, takie jak beton, metal oraz kamień, a także podkreślanie istoty nowoczesnych sprzętów AGD. Wydawać by się mogło, że w związku z modą na styl industrialny, tradycyjne, przytulne wnętrza zupełnie odeszły w zapomnienie. Tymczasem jest zupełnie na odwrót!

 

Klasyka zawsze w modzie

 

Zakłady stolarskie i studia kuchenne są jednomyślne - Polacy wciąż decydują się na klasyczne rozwiązania. Materiały, takie jak drewno i forniry są tak często wybierane, jak lakier, metal oraz akryl. Trend na minimalizm nie wyparł także zdobień w postaci wieńców, dekoracyjnych listew oraz frezów.

Kuchnia w stylu klasycznym z nowoczesnymi elementami

- Polacy kochają klasykę i ponadczasowe rozwiązania. Wiele osób uważa je zresztą za synonim piękna. Nie oznacza to jednak, że wybierając tradycyjne wzornictwo, zamierzają zrezygnować z funkcjonalności, ergonomii czy wygodnych rozwiązań. Wartości te są równie cenne dla niemal wszystkich użytkowników wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS. Mało tego, świadomość możliwości, jakie oferują innowacyjne rozwiązania – systemy wspomagania, udoskonalone okucia i podnośniki, a wreszcie akcesoria meblowe takie, jak: cargo, szuflady czy kornery – systematycznie rośnie. Klienci doskonale wiedzą, czego chcą, a czego nie. I to niezależnie, czy planują zabudowę samodzielnie, czy korzystając z pomocy projektantów. Dokładnie sprawdzają dostępne mechanizmy – ich parametry, wytrzymałość, a także opinie na ich temat. Wybierają coraz bardziej świadomie i są w stanie wydać więcej na sprawdzone rozwiązania.


Jak dopasować nowe do starego?

 

Jak się okazuje tradycyjne wzornictwo mebli doskonale współgra z nowoczesnymi akcesoriami. Dzieje się tak dlatego, że zdecydowana większość montowana jest wewnątrz, przez co nie jest widoczna. Co więcej, akcesoria można z powodzeniem dopasować nawet do wiekowych mebli.

Klasyczna kuchnia z nowoczesnymi elementami

Rozwiązania cargo marki REJS dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania ich do szafek w standardowych rozmiarach (np. Cargo Mini REJS do mebli o szer. 15, 20, 30, 40, 50 i 60 cm).

W systemie szuflad Comfort Box oraz Slim Box, możliwe jest nie tylko wybranie szerokości, ale również dopasowanie wysokości oraz głębokości w kilku dostępnych opcjach. Ponadto możliwy jest wybór wersji wewnętrznej, w której wszystko ukryte jest za jednym wspólnym frontem. W takim wypadku pozostaje tylko wybrać odpowiedni front.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

meble kuchenne

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

Możliwość modyfikowania szuflad w taki sposób, by idealnie komponowały się z meblami zarówno... więcej...

Tradycyjny czy nowoczesny - wybierz najlepszy stół do kuchni

meble kuchenne

Tradycyjny czy nowoczesny - wybierz najlepszy...

Przewidziana powierzchnia dla jednej osoby przy stole powinna wynosić 60×40 cm, a optymalna wysokość... więcej...

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

meble kuchenne

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

Linia nowoczesnych uchwytów zaprojektowana przez kobiety z myślą o kobietach? Zdecydowanie nie –... więcej...