patron działu Meble kuchenne Peka

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - kolekcja frontów Ore

data aktualizacji: 12-09-2019, 12:03 – artykuł promocyjny

Otwarta kuchnia to bardzo modny i funkcjonalny projekt, który wymaga jednak większego zaangażowania, jeśli chodzi o dobór wyposażenia, estetykę wykończenia oraz zastosowane rozwiązania pozwalające zachować ład i porządek. W takiej kuchni można z powodzeniem zastosować tradycyjny podział na strefy funkcjonalne, a dodatkowo zadbać o doskonałą komunikację i przenikanie się różnych funkcji. Projekt z wykorzystaniem zabudowy z kolekcji Ore może posłużyć za świetny przykład takiej organizacji wnętrza.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - kolekcja frontów Ore

Wysoka zabudowa została wykonana z frontów w lakierze z kolekcji Ore color Argentum Setis. W meblach wykorzystano bezdotykowy system otwierania szafek, dzięki czemu wnętrze zyskało delikatny i minimalistyczny charakter. Pojemna zabudowa wygląda jak jednolita ściana. To ciekawy zabieg aranżacyjny pozwalający utrzymać optyczną gładkość. Na uwagę zasługuje także wyspa wykonana ze spieku kwarcowego, który kolorystycznie wtapia się w tło, stawiając jednocześnie wyraźną granicę dla przestrzeni kuchennej. Wykorzystany materiał idealnie odwzorowuje marmur o subtelnych rysach.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Przy wyspie można usiąść na hokerach autorskiego projektu firmy ernestrust. Tapicerowane siedzisko stanowi przedłużenie nóg tych krzeseł. Metalowe pręty zaś nawiązują do modnego wykończenia w stylu ażurowych konstrukcji.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projektKuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Zabudowa kuchenna nie może istnieć bez sprzętów AGD i choć obecnie najczęściej są one schowane, to odgrywają bardzo ważną rolę estetyczną i oczywiście funkcjonalną. W tym projekcie postawiono na sprawdzonego producenta i wykorzystano piekarnik parowy, ekspres do kawy oraz płytę indukcyjną marki Miele.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Lustrzane elementy dopełniają projekt, który można zaklasyfikować jako klasykę nowoczesnego podejścia do projektowania przestrzeni typu open space. Stonowana kolorystyka oraz wykorzystanie nawiązań do surowców naturalnych sprawdza się w przypadku pomieszczeń z dużymi przeszkleniami. Za podział przestrzeni odpowiada w dużej mierze zabudowa, która jednocześnie jest spójna i płynnie przechodzi z kuchni w livingroom.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUST R5 Q4Kuchnia z kolekcji Unique Q12Kuchnia z kolekcji Unique Q7
Podobne artykuły
Białe fronty - z czym łączyć

meble kuchenne

Białe fronty - z czym łączyć

Białe fronty to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Są uniwersalne, mają ponadczasowy... więcej...

Idealny blat kuchenny. Jak go wybrać?

meble kuchenne

Idealny blat kuchenny. Jak go wybrać?

Wybór blatu kuchennego to jedna z ważniejszych decyzji, jaką musimy podjąć podczas urządzania... więcej...

Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

meble kuchenne

Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

Wiele systemów stosowanych w nowoczesnych meblach kuchennych ułatwia funkcjonowanie w kuchni i pomaga... więcej...