konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

patron działu Meble kuchenne Peka

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - kolekcja frontów Ore

data aktualizacji: 12-09-2019, 12:03 – artykuł promocyjny

Otwarta kuchnia to bardzo modny i funkcjonalny projekt, który wymaga jednak większego zaangażowania, jeśli chodzi o dobór wyposażenia, estetykę wykończenia oraz zastosowane rozwiązania pozwalające zachować ład i porządek. W takiej kuchni można z powodzeniem zastosować tradycyjny podział na strefy funkcjonalne, a dodatkowo zadbać o doskonałą komunikację i przenikanie się różnych funkcji. Projekt z wykorzystaniem zabudowy z kolekcji Ore może posłużyć za świetny przykład takiej organizacji wnętrza.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - kolekcja frontów Ore

Wysoka zabudowa została wykonana z frontów w lakierze z kolekcji Ore color Argentum Setis. W meblach wykorzystano bezdotykowy system otwierania szafek, dzięki czemu wnętrze zyskało delikatny i minimalistyczny charakter. Pojemna zabudowa wygląda jak jednolita ściana. To ciekawy zabieg aranżacyjny pozwalający utrzymać optyczną gładkość. Na uwagę zasługuje także wyspa wykonana ze spieku kwarcowego, który kolorystycznie wtapia się w tło, stawiając jednocześnie wyraźną granicę dla przestrzeni kuchennej. Wykorzystany materiał idealnie odwzorowuje marmur o subtelnych rysach.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Przy wyspie można usiąść na hokerach autorskiego projektu firmy ernestrust. Tapicerowane siedzisko stanowi przedłużenie nóg tych krzeseł. Metalowe pręty zaś nawiązują do modnego wykończenia w stylu ażurowych konstrukcji.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projektKuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Zabudowa kuchenna nie może istnieć bez sprzętów AGD i choć obecnie najczęściej są one schowane, to odgrywają bardzo ważną rolę estetyczną i oczywiście funkcjonalną. W tym projekcie postawiono na sprawdzonego producenta i wykorzystano piekarnik parowy, ekspres do kawy oraz płytę indukcyjną marki Miele.

Kuchnia płynnie przechodząca w pokój - projekt

Lustrzane elementy dopełniają projekt, który można zaklasyfikować jako klasykę nowoczesnego podejścia do projektowania przestrzeni typu open space. Stonowana kolorystyka oraz wykorzystanie nawiązań do surowców naturalnych sprawdza się w przypadku pomieszczeń z dużymi przeszkleniami. Za podział przestrzeni odpowiada w dużej mierze zabudowa, która jednocześnie jest spójna i płynnie przechodzi z kuchni w livingroom.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUST R5 Q4Kuchnia z kolekcji Unique Q12Kuchnia z kolekcji Unique Q7
Podobne artykuły
Systemy elektrycznego wspomagania otwierania szafek i szuflad - naciśnij i otwórz

meble kuchenne

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania...

Odpowiednie rozplanowanie układu kluczowych sprzętów i stref pracy to warunek niezbędny do zapewnienia... więcej...

System do zabudowy szuflad Box NOVA

meble kuchenne

System do zabudowy szuflad Box NOVA

Box NOVA to system do zabudowy szuflad, charakteryzujący się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Prowadnice... więcej...

Strefa przechowywania - jak ją zorganizować?

meble kuchenne

Strefa przechowywania - jak ją zorganizować?

Strefa przechowywania stanowi jedną z ważniejszych części każdej kuchni. Któż z nas nie ma problemu... więcej...