Telewizor do zabudowy w kuchni

data aktualizacji: 04-09-2019, 12:43 – artykuł promocyjny

Kuchnia to przestrzeń, w której, z wyjątkiem pokoju dziennego, spędzamy najwięcej czasu, dlatego szczególnie ważne jest, by było to miejsce komfortowe i funkcjonalne. Jednym z udogodnień jest zaaranżowanie miejsca dla telewizora, który umili czas podczas przygotowywania posiłków. Co jednak zrobić, kiedy kuchnia jest niewielka, a miejsca dla telewizora, mimo wielkich chęci, nie da się wygospodarować? Doskonałym rozwiązaniem jest telewizor do zabudowy kuchennej.

Telewizor do zabudowy w kuchni

 

Telewizor w małej kuchni? To proste!

 

Telewizor można powiesić klasycznie na ścianie albo sprawić, by stał się częścią dekoracji oraz wystroju nowoczesnego wnętrza. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest umieszczenie telewizora w zabudowie kuchennej. Choć takie rozwiązanie może kojarzyć się z dużymi kuchniami klasy Premium, to doskonale odnajdzie się również w niewielkich przestrzeniach kuchennych. Nowoczesne telewizory marki Cityboard powstały na potrzeby kompaktowych mebli w niewielkich kuchniach.

Zabudowa kuchenna z telewizorem

Telewizor w zabudowie to ciekawe i niecodzienne wyposażenie modnej, funkcjonalnej kuchni. Ultracienki ekran o grubości jedynie 20 mm umożliwia zagospodarowanie całej szafki, bez utraty miejsca do przechowywania. Telewizor posiada wbudowane dekodery DVBT, DVBT2, DVBC oraz DVS2, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dodatkowe urządzenia, a montaż jest niezwykle prosty. Ponadto w telewizorze znajdują się wejścia HDMI i USB, które umożliwiają podłączanie innych sprzętów np. laptopa, pendrive'a lub Google Chromecast.

Telewizor w zabudowie

Tewizor do zabudowy SK-215A11 to połączenie wysokiej klasy zaawansowanej technologi z elegackim, stylowym wyglądem, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się jako nietypowy, nowoczesny front szafki kuchennej.

 

Telewizor do montażu w meblach - zalety

 

Atutem telewizora pod zabudowę kuchenną jest jego kompaktowość. Urządzenie zostało zaprojektowane szczególnie z myślą o niewielkich przestrzeniach, dlatego idealnie sprawdzi się w małych, ale komfortowych i funkcjonalnych kuchniach. Dzięki prostemu systemowi, montaż urządzenia jest niezwykle łatwy i szybki, a wbudowany dekoder sprawia, że jest to również rozwiązanie ekonomiczne. Dodatkową zaletą jest energooszczędność urządzenia, które pobiera jedynie 35W.

Telewizor do zabudowy kuchennej

Telewizor w zabudowie to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się świetnie nie tylko w kuchni, ale również w sypialni, pokoju dziecka, biurze czy ... kamperze. Projektując jakąkolwiek przestrzeń, należy zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale również design. Decydując się na telewizor w zabudowie, zyskuje się pewność, że pomieszczenie nabierze osobliwego, niespotykanego charakteru. Wnętrze stanie się uporządkowane, stylowe i bardzo współczesne.

Kontakt w sprawie produktów:

Cityboard East Europe Sp. z o.o.
ul. Zduńska 35
98-220 Zduńska Wola
tel. +48 43 6 521 521
www: www.telewizordozabudowy.pl
mail: wyślij wiadomośćtelewizory do zabudowy kuchennej » producent telewizorów do zabudowy » sprzęt AGD
Podobne artykuły
Mała kuchnia w dobrej formie

projekty kuchni

Mała kuchnia w dobrej formie

Sercem każdego domu jest kuchnia. Jako miejsce rodzinnych spotkań służy również do przygotowania... więcej...

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz

projekty kuchni

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów...

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz od poznańskiej firmy CAD Projekt K&A... więcej...

Strefa gospodarcza w kuchni - jak przechowywać detergenty

projekty kuchni

Strefa gospodarcza w kuchni - jak przechowywać detergenty

W każdej kuchni powinno się znaleźć odpowiednio zaprojektowane miejsce do przechowywania środków... więcej...