Telewizor do zabudowy w kuchni

data aktualizacji: 04-09-2019, 12:43 – artykuł promocyjny

Kuchnia to przestrzeń, w której, z wyjątkiem pokoju dziennego, spędzamy najwięcej czasu, dlatego szczególnie ważne jest, by było to miejsce komfortowe i funkcjonalne. Jednym z udogodnień jest zaaranżowanie miejsca dla telewizora, który umili czas podczas przygotowywania posiłków. Co jednak zrobić, kiedy kuchnia jest niewielka, a miejsca dla telewizora, mimo wielkich chęci, nie da się wygospodarować? Doskonałym rozwiązaniem jest telewizor do zabudowy kuchennej.

Telewizor do zabudowy w kuchni

 

Telewizor w małej kuchni? To proste!

 

Telewizor można powiesić klasycznie na ścianie albo sprawić, by stał się częścią dekoracji oraz wystroju nowoczesnego wnętrza. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest umieszczenie telewizora w zabudowie kuchennej. Choć takie rozwiązanie może kojarzyć się z dużymi kuchniami klasy Premium, to doskonale odnajdzie się również w niewielkich przestrzeniach kuchennych. Nowoczesne telewizory marki Cityboard powstały na potrzeby kompaktowych mebli w niewielkich kuchniach.

Zabudowa kuchenna z telewizorem

Telewizor w zabudowie to ciekawe i niecodzienne wyposażenie modnej, funkcjonalnej kuchni. Ultracienki ekran o grubości jedynie 20 mm umożliwia zagospodarowanie całej szafki, bez utraty miejsca do przechowywania. Telewizor posiada wbudowane dekodery DVBT, DVBT2, DVBC oraz DVS2, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dodatkowe urządzenia, a montaż jest niezwykle prosty. Ponadto w telewizorze znajdują się wejścia HDMI i USB, które umożliwiają podłączanie innych sprzętów np. laptopa, pendrive'a lub Google Chromecast.

Telewizor w zabudowie

Tewizor do zabudowy SK-215A11 to połączenie wysokiej klasy zaawansowanej technologi z elegackim, stylowym wyglądem, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się jako nietypowy, nowoczesny front szafki kuchennej.

 

Telewizor do montażu w meblach - zalety

 

Atutem telewizora pod zabudowę kuchenną jest jego kompaktowość. Urządzenie zostało zaprojektowane szczególnie z myślą o niewielkich przestrzeniach, dlatego idealnie sprawdzi się w małych, ale komfortowych i funkcjonalnych kuchniach. Dzięki prostemu systemowi, montaż urządzenia jest niezwykle łatwy i szybki, a wbudowany dekoder sprawia, że jest to również rozwiązanie ekonomiczne. Dodatkową zaletą jest energooszczędność urządzenia, które pobiera jedynie 35W.

Telewizor do zabudowy kuchennej

Telewizor w zabudowie to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się świetnie nie tylko w kuchni, ale również w sypialni, pokoju dziecka, biurze czy ... kamperze. Projektując jakąkolwiek przestrzeń, należy zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale również design. Decydując się na telewizor w zabudowie, zyskuje się pewność, że pomieszczenie nabierze osobliwego, niespotykanego charakteru. Wnętrze stanie się uporządkowane, stylowe i bardzo współczesne.

Kontakt w sprawie produktów:

Cityboard East Europe Sp. z o.o.
ul. Zduńska 35
98-220 Zduńska Wola
tel. +48 43 6 521 521
www: www.telewizordozabudowy.pl
mail: wyślij wiadomośćtelewizory do zabudowy kuchennej » producent telewizorów do zabudowy » sprzęt AGD
Podobne artykuły
Nowe biblioteki szafek i akcesoriów firmy BLUM dla KD Max V6

projekty kuchni

Nowe biblioteki szafek i akcesoriów firmy BLUM...

Firma TMSys Sp. z o.o. poinformowała o pojawieniu się 2 nowych bibliotek firmy BLUM dla użytkowników... więcej...

Oświetlenie blatu roboczego - przegląd rozwiązań

projekty kuchni

Oświetlenie blatu roboczego - przegląd rozwiązań

Blat roboczy w kuchni to bardzo ważna strefa, która wymaga przemyślanego oświetlenia. To właśnie... więcej...

Aplikacja iMeasure - błyskawiczny i precyzyjny  pomiar pomieszczeń

projekty kuchni

Aplikacja iMeasure - błyskawiczny i precyzyjny...

W ofercie frirmy TMSys pojawiła się aplikacja mobilna iMeasure. Jej przeznaczeniem jest szybkie wykonywanie... więcej...