Telewizor do zabudowy w kuchni

data aktualizacji: 04-09-2019, 12:43 – artykuł promocyjny

Kuchnia to przestrzeń, w której, z wyjątkiem pokoju dziennego, spędzamy najwięcej czasu, dlatego szczególnie ważne jest, by było to miejsce komfortowe i funkcjonalne. Jednym z udogodnień jest zaaranżowanie miejsca dla telewizora, który umili czas podczas przygotowywania posiłków. Co jednak zrobić, kiedy kuchnia jest niewielka, a miejsca dla telewizora, mimo wielkich chęci, nie da się wygospodarować? Doskonałym rozwiązaniem jest telewizor do zabudowy kuchennej.

Telewizor do zabudowy w kuchni

 

Telewizor w małej kuchni? To proste!

 

Telewizor można powiesić klasycznie na ścianie albo sprawić, by stał się częścią dekoracji oraz wystroju nowoczesnego wnętrza. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest umieszczenie telewizora w zabudowie kuchennej. Choć takie rozwiązanie może kojarzyć się z dużymi kuchniami klasy Premium, to doskonale odnajdzie się również w niewielkich przestrzeniach kuchennych. Nowoczesne telewizory marki Cityboard powstały na potrzeby kompaktowych mebli w niewielkich kuchniach.

Zabudowa kuchenna z telewizorem

Telewizor w zabudowie to ciekawe i niecodzienne wyposażenie modnej, funkcjonalnej kuchni. Ultracienki ekran o grubości jedynie 20 mm umożliwia zagospodarowanie całej szafki, bez utraty miejsca do przechowywania. Telewizor posiada wbudowane dekodery DVBT, DVBT2, DVBC oraz DVS2, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dodatkowe urządzenia, a montaż jest niezwykle prosty. Ponadto w telewizorze znajdują się wejścia HDMI i USB, które umożliwiają podłączanie innych sprzętów np. laptopa, pendrive'a lub Google Chromecast.

Telewizor w zabudowie

Tewizor do zabudowy SK-215A11 to połączenie wysokiej klasy zaawansowanej technologi z elegackim, stylowym wyglądem, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się jako nietypowy, nowoczesny front szafki kuchennej.

 

Telewizor do montażu w meblach - zalety

 

Atutem telewizora pod zabudowę kuchenną jest jego kompaktowość. Urządzenie zostało zaprojektowane szczególnie z myślą o niewielkich przestrzeniach, dlatego idealnie sprawdzi się w małych, ale komfortowych i funkcjonalnych kuchniach. Dzięki prostemu systemowi, montaż urządzenia jest niezwykle łatwy i szybki, a wbudowany dekoder sprawia, że jest to również rozwiązanie ekonomiczne. Dodatkową zaletą jest energooszczędność urządzenia, które pobiera jedynie 35W.

Telewizor do zabudowy kuchennej

Telewizor w zabudowie to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się świetnie nie tylko w kuchni, ale również w sypialni, pokoju dziecka, biurze czy ... kamperze. Projektując jakąkolwiek przestrzeń, należy zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale również design. Decydując się na telewizor w zabudowie, zyskuje się pewność, że pomieszczenie nabierze osobliwego, niespotykanego charakteru. Wnętrze stanie się uporządkowane, stylowe i bardzo współczesne.

Kontakt w sprawie produktów:

Cityboard East Europe Sp. z o.o.
ul. Zduńska 35
98-220 Zduńska Wola
tel. +48 43 6 521 521
www: www.telewizordozabudowy.pl
mail: wyślij wiadomośćtelewizory do zabudowy kuchennej » producent telewizorów do zabudowy » sprzęt AGD

 

Zobacz zdjęcia w galerii Cityboard East Europe Sp. z o.o.:
Podobne artykuły
Funkcjonalna kuchnia według Max Kuchnie

projekty kuchni

Funkcjonalna kuchnia według Max Kuchnie

Projektując wystrój kuchni powinniśmy pamiętać, że oprócz estetyki kluczowe znaczenie ma... więcej...

Projektowanie kuchni - 5 rzeczy, o których musisz pamiętać

projekty kuchni

Projektowanie kuchni - 5 rzeczy, o których...

Badania TNS wykazały, że Polacy zmieniają meble w domach średnio co 8 lat. Najczęściej wymianie ulegają... więcej...

Strefa gospodarcza w kuchni - jak przechowywać detergenty

projekty kuchni

Strefa gospodarcza w kuchni - jak przechowywać detergenty

W każdej kuchni powinno się znaleźć odpowiednio zaprojektowane miejsce do przechowywania środków... więcej...