konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Seria zawiasów HS-DTC z cichym domykiem

data aktualizacji: 28-10-2019, 09:26 – artykuł promocyjny

Produkcja mebli opiera się na wielu istotnych elementach, a często to, co niewidoczne odgrywa ważną rolę w ostatecznym wyglądzie szafek. Tak jest w przypadku zawiasów meblowych. Odpowiednio dobrane gwarantują właściwe domknięcie drzwiczek oraz stałe utrzymanie ich na wyregulowanej pozycji. Wpływają także na wygodę otwierania i zamykania mebli.

Seria zawiasów HS-DTC z cichym domykiem

Firma Amix wprowadziła do oferty nową serię zawiasów HS-DTC, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu rodzajach frontów meblowych. Okucia charakteryzują się eleganckim wzornictwem oraz doskonałym komfortem użytkowania. Te wysokiej jakości produkty gwarantują lekkie otwieranie drzwiczek oraz, dzięki amortyzacji zintegrowanej w zawiasie, ich ciche zamykanie. Do ich produkcji użyto najlepszych materiałów, co zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Regulacja 3D daje możliwość dopasowania frontu w trzech płaszczyznach: w pionie, w poziomie oraz przód-tył.

 

HS-DTC 0o, 9o oraz 18o:

 • kąt otwarcia: 100o,
 • głębokość puszki zawiasu: 10 mm,
 • średnica puszki zawiasu: 35 mm,
 • grubość frontu: 14-24 mm.

 

HS-DTC 30o, 45o oraz 90o:

 • głębokość puszki zawiasu: 10 mm,
 • średnica puszki zawiasu: 35 mm,
 • grubość frontu: 14-24 mm.

 

HS-DTC 155o:   

 • kąt otwarcia: 155o,   
 • głębokość puszki: 11,5 mm,   
 • średnica puszki: 35 mm,   
 • grubość frontu: 16-24 mm.

 

W ofercie AMIX dostępne są także zawiasy: hydrauliczne, standardowe, clip-on, mini fi 26 oraz do ramek aluminiowych, nakładanych montowanych standardowo bądź poprzez zatrzaskiwanie na prowadniku ramienia zawiasu, dzięki temu demontaż i montaż frontów jest znacznie łatwiejszy niż w zawiasach typu standard.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:

AmixAmixAmixAmixAmix
Podobne artykuły
Nowe rozwiązania w systemach szuflad

meble kuchenne

Nowe rozwiązania w systemach szuflad

Współczesne kuchnie to miejsca, które powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Wszelkie... więcej...

System Box LUX

meble kuchenne

System Box LUX

System Box TB10 to system do zabudowy szuflad cieszący się dużą popularnością w Polsce. Cechami wyróżniającymi... więcej...

Czas na wiosenne porządki

meble kuchenne

Czas na wiosenne porządki

Wiosenne porządki wiążą się z gruntownym sprzątaniem kuchni, łazienki czy garderoby. Pozostanie w domu... więcej...