konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Emako

Stone Age - nowa odsłona białej porcelany

data aktualizacji: 15-10-2019, 09:19 – artykuł promocyjny

Wykorzystując nieprzemijającą elegancję i kunszt marka Fason Stone Age nawiązuje do czasów, w których asymetria kamienia była dla człowieka inspiracją w dziedzinie sztuki oraz próbą zaadaptowania jej do codziennego życia. Dzięki niej dzieła ludzkich rąk były praktycznymi produktami codziennego użytku z niepowtarzalną duszą i charakterem.

Stone Age - nowa odsłona białej porcelany

Jedną z najpopularniejszych marek nawiązujących do tradycji asymetrii kamienia jest Lubiana. Oferuje ona swoim Klientom połączenie klasyki i ekstrawagancji - kolekcję porcelany Stone Age przywodzącą na myśl nieokiełznaną dzikość.
 
Wśród asortymentu znajdują się między innymi zestawy filiżanek, półmiski, głębokie i płytkie talerze oraz tace. Dodatkowo w ofercie marki znaleźć można szeroki wybór salaterek. Kolorystyka kolekcji ściśle nawiązuje do motywu przewodniego, zachowując proporcję pomiędzy epoką Stone Age a klasyką i smakiem.
 
Nowa kolekcja Lubiana
 
Kolekcja Stone Age to propozycja zarówno dla najlepszych eleganckich restauracji, jak również na domowy stół. Dzięki swojej oryginalności wprowadzi ona wyjątkowy charakter każdej jadalni. Jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników nieoczywistych rozwiązań, która świetnie sprawdzi się także jako efektowny prezent. 
 
Kolejnym atutem kolekcji nadającym jej jeszcze większego uroku jest wyrazistość kolorów i detali. Aby nawiązać do jednej z najbardziej interesujących sztuk rzemieślniczych w historii ludzkości wszelkie szczegóły zostały namalowane ręcznie.
 
Wyrazistość i ognistość charakteru tamtych czasów została podkreślona przez kolor ceglasty. Kolor morski nawiązuje do natury, przywołując na myśl spokój i nadając kolekcji niesamowitego wdzięku. Beż w kolekcji Stone Age ma za zadanie wywołać wrażenie, jakby przedmioty zostały wykonane z litej skały. Marka gwarantuje, że pierwsze wrażenie może być naprawdę piorunujące.
 
Kolekcja Stone Age

Kontakt w sprawie produktów:

Helios
ul. Przemysłowa 14
35-105 Rzeszów
tel. +48 (17) 86 29 192
www: www.helios-szklo.pl
mail: wyślij wiadomośćszkło: kieliszki » szklanki » wazony » salaterki » patery » świeczniki » karafki » formowane ręcznie oraz automatycznie
porcelana: serwisy obiadowe » kawowe » herbaciane » śniadaniowe » filiżanki » talerze » półmiski » salaterki » galanteria porcelanowa
sztućce
: łyżki » łyżeczki » widelce » noże - w kompletach i luzem
naczynia i akcesoria kuchenne
: naczynia do gotowania » patelnie » garnki » zestawy do dipów
 

Producenci: Gerlach » Karolina » Ćmielów » Krosno S.A. » Chodzież » Amefa » Lubiana » Pintinox » GreenPan » Regent


Zobacz zdjęcia w galerii Helios:


 
Podobne artykuły
Chlebak na pieczywo - przegląd najmodniejszych modeli

akcesoria kuchenne

Chlebak na pieczywo - przegląd najmodniejszych modeli

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że sposób przechowywania pieczywa wpływa na jego smak. Świeżość... więcej...

Trzy sposoby na ład w szufladzie

akcesoria kuchenne

Trzy sposoby na ład w szufladzie

Szuflady kuchenne wypełnione są po brzegi sztućcami oraz różnego rodzaju akcesoriami i przyborami,... więcej...

Partnerzy

Ergo International sp zo.o.   Emako

      logo Deante

   logo Peka       logo Helios

    Franke

Ronic

Kuchinox  Laveo

Electrolux    logo Teka