konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

Amix

Głęboka, elegancka, wyrafinowana butelkowa zieleń w Twojej kuchni

data aktualizacji: 11-07-2019, 08:25 – artykuł promocyjny

Szkło to fascynujący materiał, znany od wieków. Zazwyczaj kojarzy się z gładką, przezroczystą i połyskującą powierzchnią, ale to nie jedyne jego oblicze. Współczesne technologie produkcji pozwalają uzyskać również gładkie powierzchnie matowe oraz niezwykle ciekawe, ornamentowe struktury. Polakierowanie ich sprawia, że stanowią wyjątkowy materiał dekoracyjny stosowany w meblarstwie i architekturze wnętrz.

Głęboka, elegancka, wyrafinowana butelkowa zieleń w Twojej kuchni

fot.: Fronty szafek wykonane ze szkła lakierowanego z kolekcji SATI 2019 - Sati Szmaragdowy 6M04 oraz z kolekcji STANDARD - Ultra Biały 9U03. Szklany panel pomiędzy szafkami to Soft Czarny 9005 z kolekcji ORNAMENT

 

Nowoczesna kuchnia w szklanym wydaniu - znajdź swoje inspiracje

 

Kuchnia to serce domu, prezentujemy jej wydanie w unikalnych barwach. Pomieszczenie to kojarzy się z ciepłem, zapachem, a zamieszczane w nim kolory nadają mu charakter.

  • Colorimo Sati to szkło matowe. Unikatowa gama kolorystyczna pozwala sprostać aktualnym trendom wzorniczym i umożliwia dowolną aranżację mebli i wnętrz, nadając im wyszukany, indywidualny charakter. Satynowe szkło lakierowane za sprawą swej gładkiej powierzchni nadaje frontom meblowym elegancki i wyrafinowany wygląd, czyniąc każde wnętrze niezwykle luksusowym.


Colorimo Sati zostało nagrodzone w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2017 w kategorii Elementy i półfabrykaty meblowe.

  • Colorimo Sati Kolekcja 2019 to kontynuacja dobrze znanej i cenionej przez producentów mebli, architektów oraz projektantów kolekcji szkieł lakierowanych matowych.


W edycji 2019 kolekcja została uzupełniona o ciepły kolor Toffi, zdecydowany brąz Kawowy, królewską zieleń Szmaragdu, chłodną szarości Platyny oraz elegancką Czerń. Satynowe szkło lakierowane za sprawą swej gładkiej matowej powierzchni nadaje frontom meblowym elegancki i wyrafinowany wygląd, czyniąc każde wnętrze niezwykłym.

fot.: Fronty szafek wykonane ze szkła lakierowanego z kolekcji SATI 2019 - Sati Szmaragdowy 6M04 oraz Sati Kawowy 8S19


Szkło lakierowane Kolekcja Colorimo Sati 2019 zostało nagrodzone w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2019 w kategorii Elementy i półfabrykaty meblowe.

Kontakt w sprawie produktów:

Mochnik Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Składowa 6
45-125 Opole
tel. +48 77 42 32 800
www: www.colorimo.eu
mail: wyślij wiadomośćszkło lakierowane farbami ekologicznymi

Zobacz listę dystrybutorów


Zobacz zdjęcia w galerii MOCHNIK
:
Podobne artykuły
Czarno-biała kuchnia

trendy kuchenne

Czarno-biała kuchnia

To niesamowite, jak korzystając z dwóch podstawowych kolorów, można stworzyć wnętrze, które... więcej...

Kuchnia wykończona drewnem

trendy kuchenne

Kuchnia wykończona drewnem

Naturalne drewno to materiał, który sprawia, że wnętrza stają się bardziej ciepłe i przytulne.... więcej...

Trendy kuchenne 2017

trendy kuchenne

Trendy kuchenne 2017

Branżowe targi, które wyznaczają trendy na najbliższe lata są skarbnicą wiedzy, źródłem... więcej...