konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

patron działu Meble kuchenne Peka

Poznaj możliwości samodzielnego projektowania

data aktualizacji: 22-05-2019, 07:09 – artykuł promocyjny

Masz pomysł na nowoczesne wnętrze z prostymi, industrialnymi meblami? Alu Cube to nowe, modułowe rozwiązanie do samodzielnego projektowania półek, regałów, szafek, stolików i elementów dekoracyjnych.

Poznaj możliwości samodzielnego projektowania

Zobacz na stronie Alu Cube jak łatwo zaprojektować swój własny mebel. Każdy klient może stworzyć dowolną bryłę wykorzystując dostępny program. Wystarczy odwiedzić stronę, wpisać pożądane wymiary, zaznaczyć rodzaj mebla oraz wybrać wypełnienie półek. Klient otrzymuje natychmiastową wizualizację i wycenę. Wystarczy zarejestrować się i potwierdzić zamówienie.

 

Ogromne możliwości zastosowania

 

Alu Cube daje ogromne możliwości zastosowania. System ten można stosować w meblach do salonów, łazienek i w przestrzeniach biurowych. Sprawdza się do tworzenia całego mebla, samej wstawki, jak i elementów dekoracyjnych. 

Alu Cube to proste, ale bardzo efektowne rozwiązanie. Składa się z dwóch rodzajów profili aluminiowych oraz specjalnych łączników, dzięki którym można tworzyć zarówno proste bryły, jak i bardziej rozbudowane konstrukcje.

System ten nadaje się do wykorzystania przez projektantów, jak i osoby prywatne, które chcą produktu na zamówienie i w nietypowym wymiarze. Możliwości, jakie daje Alu Cube pomogą w aranżacji małej kawalerki, wyposażenie domu, jak również otwartej przestrzeni biurowej. Ozdobna półka, industrialna ściana przedzielająca powierzchnię biurową, dekoracyjny stojak do przedpokoju. To wszystko można stworzyć wykorzystując tego typu profile. Klient otrzymuje gotowy, złożony produkt bez konieczności składania i skomplikowanego montażu.

Artvinyl-pol Alu Cube Meble

Meble skonstruowane dzięki systemowy Alu Cube są lekkie i wytrzymałe. Można je z łatwością przestawiać w przestrzeni mieszkalnej i bez obaw wieszać na ścianach.

Każdy klient może wybrać wypełnienie półek z dostępnej oferty. Do wyboru jest kilka kolorów drewna oraz różne kolory szkła. Jeśli na stronie nie znajduje się pożądany przez zamawiającego kolor drewna, można użyć własnej płyty lub złożyć zapytanie o dostępność kolorów spoza standardowej palety.


 

Kontakt w sprawie produktów:

ARTVINYL- POL Sp. z o.o.
Długa 16
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. +48 (33) 87 09 714
www: artvinyl.eu
mail: wyślij wiadomość



dystrybucja folii PCV oraz PET na fronty meblowe i drzwi » folie matowe, na wysoki połyski, imitujące skórę, typu SOFT TOUCH, horyzontalne » akcesoria meblowe Inoxa Industrie - kosze cargo wyposażone w prowadnice: Salice, Hettich, Blum, Grass » akcesoria do kuchni i garderoby Wireli: kosze cargo, wysokie szafy cargo, kosze na śmieci, kosze do garderoby oraz kosze na pranie z prowadnicami typu tandem » płyty mineralno-akrylowych Reston typu solid surface do produkcji blatów




Podobne artykuły
Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

meble kuchenne

Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

Nowoczesne mechanizmy wykorzystywane w meblach kuchennych pozwalają na nowatorską i komfortową aranżację... więcej...

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

meble kuchenne

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

Coraz częściej miejsce tradycyjnych szafek kuchennych zajmują szuflady. Są one bowiem bardziej praktyczne... więcej...

Hokery w kuchni - przykładowe aranżacje

meble kuchenne

Hokery w kuchni - przykładowe aranżacje

Coraz częściej w domowych kuchniach pojawiają się barki i wyspy kuchenne z wydzieloną strefą do siedzenia.... więcej...